Steppenwolf تئاتر بازنشانی فصل در سایه COVID-19

Steppenwolf تئاتر خود را اعلام کرد 2020/2021 “تنظیم مجدد فصل” شامل یک پلت فرم جدید مجازی و “خطر عضویت رایگان” است که تضمین بازپرداخت اگر هنرمندان تئاتر قادر به انجام و یا اگر مشتریان احساس نمی راحت حضور در عملکرد از نگرانی های بهداشتی.

ابتکار در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که توقیف تئاتر کشور در ماه مارس kiss و Steppenwolf را تنظیم مجدد فصل را شامل چهار نمایشنامه به جای شش و شامل اولین انتقال از یک فرد بالغ جوان تولید به مرحله اصلی.

                                                                                                                                                                                                                       

Steppenwolf فصل آغاز می شود در اواسط ماه دسامبر با “شب بخیر و موفق باشید” اقتباس شده از نویسنده/کارگردان جورج کلونی فیلم در مورد روزنامه نگار Edward R. Murrow. که پس از آن دوباره سوار جوان, بزرگسالان, coming-of-age تولید “من خود را کامل مکزیکی دختر” و یک پرتره از عشق سیاه و سفید با عنوان “شب گذشته و شب قبل از.” فصل نتیجه گیری با Tarell آلوین McCraney را “گروه کر ،

در این رویداد coronavirus مانع از فصل و یا مشتریان احساس ناراحت کننده بازگشت به تئاتر و Steppenwolf زیر را ارائه می دهد جایگزین: کاربران می توانید دریافت هزینه کامل آنها می تواند رول پول به یک حساب کاربری برای استفاده در آینده تولید و یا آنها می توانند اهدا ارزش بلیط به شرکت.

مجازی برنامه نویسی شامل تولید آرتور میلر نمایشنامه رادیویی “ساعت های آمریکا” شامل 30 گروه اعضای جریان از طریق ژوئیه 1. خواهد شد که بعد از این تابستان با مجازی احیای Tarell آلوین McCraney “در قرمز و قهوه ای و آب است.”

برای اطلاعات بیشتر, ببینید steppenwolf.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de