استیو بینگ تهیه کننده و نویسنده ‘جک کانگورو’, درگذشت در سن 55

لس آنجلس (CBSLA) — تهیه کننده فیلم استیو بینگ درگذشت از آشکار انتحاری بعد از ظهر دوشنبه در قرن شهر انواع مختلفی گزارش شده است. او 55.

اداره پلیس لس آنجلس گفت: آن را به انجام یک بررسی مرگ در حدود 1 بعد از ظهر در 10000 بلوک سانتا مونیکا بلوار نزدیکی مرز بورلی هیلز اما بلافاصله تایید و نام خانوادگی متوفی. پزشکی قانونی را بلافاصله نمی تواند رسید برای اطلاعات بیشتر.

بینگ به ارث برده حدود 600 میلیون دلار از پدر بزرگ خود را املاک و مستغلات توسعه دهنده لئو S. بینگ, زمانی که او 18. او شروع به کار خود را در صنعت سرگرمی پس از ترک دانشگاه استنفورد است.

خود تولید شامل اعتبار 200 اکشن-هیجان انگیز “دریافت کارتر” در سال 2005 کمدی “به دنبال کمدی در جهان اسلام” 2015 کمدی “سنگ Kasbah” و 2008 مارتین اسکورسیزی کارگردانی فیلم مستند در رولینگ استونز “درخشش یک نور است.”

بینگ همچنین نوشت: این فیلمنامه برای 2003 کمدی “جک کانگورو” و همکاری و نوشت: این فیلمنامه برای 1985 فیلم اکشن “Missing in Action 2: The Beginning.”

او یکی از تولید کننده اجرایی در سال 1994, هیجان انگیز “هر نفس” که او نیز همکاری و نوشت: با ستاره Judd Nelson و Andrew Fleming و کارگردانی.

بینگ کمک مالی در سال 2004 نامزد جایزه اسکار فیلم انیمیشن “اکسپرس قطبی” و 2007 3-D کامپیوتر انیمیشن فانتزی-فیلم اکشن “بئوولف.”

او جان سالم به در برد توسط پسر او بازیگر و مدل Damian هرلی که مادر بازیگر و مدل الیزابت هرلی و دختر Kira روکش فلزی بندر که مادر سابق تنیس حرفه ای بازیکن لیزا روکش فلزی بندر.

در سال 2012 بینگ متعهد به کمک مالی اکثر ثروت خود را به خیریه در طول عمر خود به عنوان بخشی از تعهد کردند که تلاشی آغاز شده توسط بیل گیتس و وارن بافت.

بینگ نیز اهدا میلیون دلار به نامزدهای دموکرات و علل و نزدیک بود با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون که در زمان به توییتر شنبه شب.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de