استیو “رئیس” Farland است که به دنبال یک خانه برای هفت سرباز.

سربازان — نام نگهبان, نگهبان, برادر عشق است, روح انسان و انسانیت خالق و پیروزی — متوسط شما نیست هر روز سربازان ، بزرگترین 26 فوت قد و تمام ساخته شده به طور کامل از صندلی.

“آنها به معنای با هم در یک عرصه یک دایره فضایی” Farland می گوید. “آنچه من به دنبال این است که یک خانه دائمی. اما ما می خواهیم قادر به هنر و نشان دادن آن به مردم است.”

او می گوید سربازان رساندن این پیام است که “ما با هم کل و جدا ما شکسته شده است.”

جمعی چوبی رزمندگان به صورت یک مجموعه به نام “پیروزی” و اخیرا راه اندازی شده اند در داخل لیتلتون انبار و هنر استودیو Chairborne هنر که در آن Farland عمل خود فروشی صندلی برای کسب و کار در پنج سال گذشته. (او را به فروش صندلی برای سی سال.)

که همه رو به پایان است.

“دو ماه پیش من صاحبخانه به من توجه کنید من همیشه مشکوک خواهد آمد:” تو شصت روز به حرکت,'” Farland می گوید. “در حال حاضر من شده است به دنبال موقت یا دائم خانه به سربازان به طوری که آنها می توانید در ادامه به صحبت های شکسته جهان ما زندگی می کنند.”

Farland می گوید که او تا به حال یک چشم انداز از آنچه که تبدیل به “پیروزی” در حدود سی سال پیش بود اما هرگز قادر به قرار دادن این پروژه هم به دلیل تعهدات دیگر. در سال 2013 تصمیم گرفت تا در نهایت به دنبال چشم انداز خود را. متوجه می شوند که او نیاز به کمک Farland قرار دادن یک تماس برای هنرمندان در Craigslist در نهایت انتخاب برایان Sartor از حدود بیست و امیدوار به او کمک کند تکمیل پروژه.

“من به او مقدار زیادی از گریز به انجام آنچه او می خواست” Farland می گوید. “او همیشه به من فرستاده تصاویر و هر روز به او می گفتم:” چه شما فکر می کنم از این کار؟’ من می خواهم می گویند ” من دوست دارم که.'”

در نتیجه مجموعه نشان داده شده است در سراسر کشور از جمله نانامی به بازی در موزه هنر دنور و اروادا مرکز. نصب و راه اندازی موفق به کسب جوایز متعدد Farland می گوید و او آزمایشی برنامه را به هنر به نمایشگاه اکسپو 2020 در دبی بعد از این سال. اما در نهایت مجسمه نیاز به یک خانه دائمی.

Farland می گوید که این سربازان است که هر یک را در بین دوازده تا چهارده ساعت به قرار دادن با هم می تواند جدا شده و در داخل نگه داشته 53-پا نیمه تریلر. اما در نهایت او توضیح می دهد که آنها باید در داخل نگه داشته و این نیاز به یک اتاق حدود چهل فوت با چهل و پا.

“آنها نیاز به فضای” او می گوید. او به تازگی کاهش یافته است به آنها را به یک نمایشگاه در فلوریدا به دلیل دهندگان نمی خواهید برای نمایش این مجسمه در همان اتاق.

“آنها می خواستند به تقسیم آنها به دو فضای” او توضیح می دهد. “در حالی که جالب است آن را واقعا نمی گفتن داستان است.”

"Victory" is made up of seven soldiers constructed of chairs.گسترش

“پیروزی” ساخته شده است تا از هفت سربازان ساخته شده از صندلی.

کوه های راکی عکاسی

این مهم است که مجسمه نگه داشته شود و هم او می گوید: به این دلیل که قدرت از بیانیه آنها را در غیر این صورت کاهش یافته است. مردم باید پیشنهاد برای خرید قطعه مجزا اما Farland همواره کاهش یافته است.

“مردم به من پیشنهاد زشت و ناپسند مقدار پول برای یک یا دو تا از آنها را, اما آن را مانند که انگشت شما می خواهید به قطع” او می گوید. “یا که انگشت شما می خواهید در سمت چپ ؟ اگر یکی از آنها دور است و دیگران تنها هستند.”

زمان در حال اجرا است.

“من باید آنها را با 28 این ماه,” او می گوید. “می توانید آنها را به هنر دنور, موزه ؟ من نمی دانم. می تواند آنها را به موزه هنرهای معاصر? احتمالا. است وجود دارد یک دهلیز در یک ساختمان مانند [Madden موزه هنر]? احتمالا. وجود دارد بسیاری از مکان من فقط نمی دانم.”

Farland خواسته است هر کسی که علاقه مند در ارائه “پیروزی” یک خانه دائمی یا موقت به انبار و دیدن قطعات نزدیک است. پس دیرین خود را کسب و کار و همچنین به عنوان صفحه نمایش در حال از دست دادن خانه خود او نیز در تلاش برای انحلال 2000 صندلی متری از پارچه آثار هنری و گنجینه های دیگر در حال حاضر در داخل برگزار می شود.

او شما را به یک معامله.

رئیس واقع شده است 4201 جنوبی نوجو خیابان در لیتلتون. انبار باز است از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه از طریق فوریه 28. او را در دسترس است در 303-733-2100 و steve@thechairman.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im