یک استیونسون دبیرستان رسمی روز یکشنبه گفت که در مدرسه آگاه است عکس گردش در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان دادن زمان, دانشجو, لباس زیر, Ku Klux Klan, صحنه و لباس, در یک مهمانی هالووین.

اما مدرسه سخنگوی جیم Conrey گفت: این عکس به نظر می رسد به خود گرفته اند و سه نفر از چهار سال پیش در حالی که دانش آموز در کلاس هفتم.

                                                                                                                                                                                                                       

“کاملا رک و پوست کنده استیونسون ندارد اختیارات قانونی برای مجازات هر یک از این دانش آموزان بر اساس اقدامات و یا اظهارات آنها ممکن است را ساخته اند در حالی که آنها در دبیرستان,” Conrey گفت که مقامات با این وجود برنامه ریزی برای تماس با دانشجویان درگیر است.

دو عکس آمد به توجه مسئولان Lincolnshire مدرسه بیش از آخر هفته هنگامی که آنها نیز ارسال شده به Instagram account “در استیونسون دبیرستان” و Facebook صفحه SHS BLM (Black Lives Matter).

نشان می دهد که در کلان لباس — لباس سفید با اشاره هود سفید پوشش چهره — نما با نه نفر دیگر در لباس. دوم عکس به تصویر می کشد که در کلان, صحنه و لباس, احاطه شده توسط شش دانشجويان دو نمایش آنچه که به نظر می رسد ماکت اسلحه. این unmasked دانش آموزان با چهره های پوشانده شده با میله های سیاه و سفید در هر دو عکس.

“نژادپرستی نمایش داده شده در این تصاویر یک نتیجه از تعصب رفتن بدون کنترل در استیونسون و فرهنگ بی پروا و غیر انسانی نژادی و آزار و اذیت” یک Facebook پست همراه با عکس, متحده است. “مدارس ما مسئول آموزش دانش آموزان ما چرا از اقدامات این علت جدی و آسیب آسیب برساند. به جای آنها باقی می ماند همدست.”

                                                                                                                                                                                                                       

دورا Guo یک 2019 استیونسون فارغ التحصیل که فعال است با Facebook گفت این عکس ها نشان دهنده مشکلات گسترده تر در جامعه است.

“من فکر می کنم بیشتر این ایده که این بچه ها احساس راحت است که هیچ کس تا به حال آموزش داده و آنها را در این دوره از خود (تحصیل) که آنچه آنها انجام می دهند اشتباه بود نباید آن آنلاین است که به عنوان یک مدرسه استیونسون بنابراین نتوانست در کار خود را در این راستا” او گفت:.

Conrey گفت: این مدرسه است که مصرف به طور جدی شکایت مطرح شده در دو صفحات رسانه های اجتماعی در مورد مشکلات دانش آموزان سیاه پوست در استیونسون.

“ما در حال فراگیر این زیر فرش. ما در حال رفتن به پرداختن به این, اما ما نیز در تلاش برای مراقبت از این موضوع بسیار مهم از تلاش برای بازگشایی مدرسه ما به عنوان خوب,” او گفت:.

مدرسه نیز دریافت کرده است گزارش می دهد که برخی از دانش آموزان نشان داده شده در عکس شده اند هدف از نفرت انگیز و زشت و ناپسند نظرات آنلاین.

“قطعا ما هرگز چشم پوشی از آنچه در عکس, اما در همان زمان من فکر می کنم ما نیاز به تقویت این پیام است که مبارزه با نفرت بیشتری نفرت نیست راه حل در اینجا,” او گفت:. “این است که راه را برای رسیدن به صلح و آشتی است.”

این دومین دلیل آغشته به بحث مربوط استیونسون در هفته های اخیر. ماه گذشته یک استیونسون رئیس استعفا داد و پس از ضبط ویدئو ظاهر نشان مواجهه با دانش آموز, جرقه اتهامات نژادپرستی در مدرسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de