استیونسون بالا زمینه 2,200 سوالات مردم در مورد آموزش از راه دور برای سقوط

ویدئویی آنلاین سمینار در مورد Lake County دبیرستان برنامه ای برای از سرگیری دور یادگیری این سقوط به دلیل COVID-19 همه گیر شد بیش از 2,200 مخاطبان — و بسیاری از سوالات — سه شنبه شب.

مجازی بحث یک روز پس از استیونسون دبیرستان مقامات اعلام Lincolnshire پردیس که در اصل باقی می ماند از حد به مدرسه نزدیک به 4,400 دانش آموزان زمانی که 2020-21 مدت آغاز می شود Aug. 17 — به احتمال زیاد برای کل ترم اول.

                                                                                                                                                                                                                       

اصلی تروی صدای بوقلمون در اوردن و سرپرست اریک Twadell خواندن سوال که فرستاده شده بود به مدیران الکترونیکی جلوتر از و در طول این سمینار است.

یک نفر بنا به گزارش خواسته اگر مدرسه را انتقال به دانشگاه آموزش و پرورش اگر COVID-19 بحران را برطرف می کند. Twadell گفت: بله اما اشاره کرد که “ما فقط آماده نشده است.”

چند نفر بنا به گزارش ها پرسید: اگر دو و میدانی لغو خواهد شد. این تصمیم نهفته است با ایلینوی دبیرستان انجمن گابل گفت و از آن نشده است ساخته شده است. دیگران گزارش خواسته در مورد اینکه آیا تولیدات تئاتر خواهد بود صحنه. مقامات گفتند آنها امیدوارند که شما ممکن است.

یک نفر بنا به گزارش ها پرسید: اگر دانش آموزان را ملزم به حفظ و iPads خود را’ دوربین در طول درس ها و انجام کار در مناسب فضاهای آموزشی.

“بدیهی است که ما انتظار” گابل گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

سهشنبه چت آغاز شده و با حدود 90 دقیقه ارائه شده توسط Twadell, صدای بوقلمون در اوردن و دیگر مدیران در مورد آموزشی گزینه های آنها در نظر گرفته عواملی که منجر به انتخاب از راه دور آموزش و شرح چگونگی این دور از راه دور آموزش کار خواهد کرد. این یک تکرار عملکرد ارائه آنها به هیئت مدیره مدرسه دوشنبه شب.

تحت برنامه زنده, آموزش رخ خواهد داد و پنج روز در هفته در هر کلاس از طریق دانشجويان اپل کامپیوتر قرص. تکالیف و تست درجه بندی خواهد شد آینه انتظارات از کلاس های درس سنتی آموزش که نیست این مورد در بسیاری از مدارس که نهاد آموزش از راه دور در بهار.

کمک های علمی و سایر خدمات ارائه خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس.

گروه کوچکی از دانش آموزان اجازه داده می شود در محوطه دانشگاه به صورت ویژه برنامه های آموزش و پرورش, ورزش باشگاه ها و برخی از خدمات است. برخی از معلمان خواهد بود و مجاز به سرب از راه دور درس از کلاس های درس خود را, اما بسیاری از کارکنان را تشویق به کار از خانه.

چسبیده با کنترل از راه دور, یادگیری استیونسون است که برخلاف روند توسعه در بسیاری از مدارس دیگر در سراسر حومه. مدیران در کرمل کاتولیک بالا در موندلین, لیبرتیویل بالا ورنن هیلز بالا و موندلین بالا در میان کسانی که هر دو تصمیم گرفتند که ترکیبی از حضوری و از راه دور تحصیل و یا متمایل به سمت چنین برنامه ای.

Twadell گفت که او انتظار دارد مدیران در مدارس دیگر را به دنبال خواهد داشت استیونسون سرب-حتی اگر آنها در حال برنامه ریزی برای شروع سال با برخی در کلاس های دانشگاه در این نقطه است. شانس مدارس در حال گسترش به تمام کلاس های دانشگاه توسط Oct. 1 باریک, او گفت:.

“ما می بینیم که بسیار بعید است” Twadell گفت. “ویروس بدتر و نه بهتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de