استیونسون دبیرستان دین درگیر در ضبط رویارویی با استعفا

یک استیونسون دبیرستان دین که ضبط ارز با یک دانش آموز موجب اتهام نژادپرستی استعفا داد, مدرسه اعلام کرد.

منطقه 125 تخته, آموزش و پرورش قبول استعفای نیکلاس Valenziano در آن جلسه دوشنبه شب استیونسون سخنگوی جیم Conrey نوشت: در یک ایمیل صبح روز سه شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

Valenziano استخدام شد و به عنوان یک کسب و کار معلم آموزش و پرورش در Lincolnshire مدرسه در سال 2005 و منصوب شد به عنوان یک دین از دانش آموزان در سال 2013 با توجه به Conrey.

این منطقه را نمی توان ساخت هر نظر بیشتر او نوشت.

مسئولان مدرسه در ابتدا قرار داده شده Valenziano در ترک پس از یک ویدیو از رویارویی با دانشجویان به اشتراک گذاشته شده در Facebook در اوایل این ماه.

ویدیو های ثبت شده قبل از مدرسه تعطیل در ماه مارس به دلیل COVID-19 همه گیر را نشان می دهد Valenziano و دو مدرسه دیگر کارکنان با نزدیک شدن پسران در ناهار جدول پرسیدن که آیا آنها تا به حال لمس یک دوربین امنیتی.

پس از سفارش, سفید دانشجویی به رئیس دفتر Valenziano شروع به راه رفتن دور اما نوبت به عقب زمانی که دانش آموزان باقی مانده خنده و نظرات. او نزدیک یک دانش آموز در جدول و می پرسد برای دیدن دانشجویی خود را شناسایی.

                                                                                                                                                                                                                       

زمانی که دین و سپس پرتاب دانشجویی کارت شناسایی روی میز, سیاه, دانش آموز می پرسد که چرا او که بی احترامی. Valenziano سپس می فرستد سیاه به دین ،

در ایمیل ارسال شده به دانش آموزان و والدین روز بعد از این ویدئو عمومی شد District 125 سرپرست اریک Twadell و استیونسون اصلی تروی صدای بوقلمون در اوردن نوشت که آنها انتظار می رود مربیان به احترام مناسب و حرفه ای خود را در تعامل با دانش آموزان در تمام زمانها.

“روشن است ما زندگی می کردند تا به استانداردهای بالا. مدرسه ما باید یک فضای امن برای هر دانش آموز در تمام زمانها” آنها نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net