عزیز آشپز: من فقط دیدم که جدید اجواتر سالن غذا اجازه می دهد تا سگ داخل و دولت است و با توجه به شل شدن مقررات حیوانات در مکان های که در فروش مواد غذایی است. شما چه فکر میکنید در مورد آن ؟

من شده است با پیگیری های در حال رشد نشانه ای از قریب الوقوع آخرالزمان برای برخی از زمان. لیست شروع می شود با رنگ سفید-قاب عینک آفتابی با استفاده از حالت بلندگو در گوشی خود را در مکان های عمومی, تولد دوباره فانی بسته و البته bedazzled شلوار جین. اما وجود دارد بیشتر منادی برای پایان بار از مردم را که حیوانات خانگی خود را به مکان های که در فروش مواد غذایی است. چگونه کوته آیا شما باید به منظور به باور این قابل قبول است?

من سگ دوست دارم. من Boston terriers ما اولین نوزادان و فعلی ما نجات آزمایشگاه همراه با دو پا دختر نور از زندگی ما است. اما همه ما باید درک کنند که سگ تعلق ندارند و همه جا و از همه مهمتر که جهان نمی گذرد در اطراف ما فردی برنامه.

این نیست یک سوال از مواد غذایی مبتنی بر کسب و کار که سگ پسند یا نه. این است که در مورد ایجاد یک زمین بازی برابر برای همه مهمانان با حفظ امن و بهداشتی محیط زیست است که به معنای به شما در حفظ و عموم مردم از خرید و خوردن مواد غذایی آلوده. ما به عنوان خدمات حرفه ای را مجبور به پوشیدن دستکش, ریش, شبکه های پوشش سر و اعتقاداتش. ما نگه داشتن درجه حرارت سیاهههای مربوط به ردیابی داغ-برگزار می شود, غذاهای خنک کننده در فرآیندهای تبرید تابع. وجود دارد بیشتر به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی از میانگین کسی که شام میخورد احتمالا می توانید تصور کنید که به منظور اطمینان از استانداردهای حرفه ای آشنا می شوند.

در مقابل حداقل خواسته از مهمان است که آنها با پوشیدن کفش (بیشتر از زمان) که آنها می رسند تا حدودی پوشیده و آنها را به حیوانات خانگی با آنها. در حالی که به نظر می رسد این نباید نیاز به تعریف واضح است که این مورد نیست. حیوانات خانگی و خود را پی همراه با قطعات و قطعات از شوره بسیار بدتر نباید توسط انسان مصرف شود.

Dogs on patios should be short enough that they can't steal food from tables but tall enough that they're not a trip hazard.

سگ ها در پاسیو باید به اندازه کافی کوتاه است که نمی تواند آنها را سرقت مواد غذایی از جداول اما به اندازه کافی بلند است که آنها در حال سفر خطر.

مایل Chrisinger

فراتر از آن وجود دارد شام و خریداران که نسبت به ترس و یا برای برخی از این دلیل مخالف به سگ و انتظار رویارویی با این نگرانی را در یک محل به طور کلی پذیرفته می شود حیوان خانگی رایگان است. این می شود که خود آگاهی و انسانیت قطعه. شما نمی توانید انتظار هر کس به خوب خود را با سگ و یا هر حیوان در هر محیط است.

در نهایت هر چند آن را به کسب و کار به صراحت تعریف قوانین خود را از نامزدی (در چارچوب قانون) وقتی که می آید به حیوانات خانگی اما به عنوان hospitalitarians ما یک زمان سخت گفت نه. من را تشویق همه ما برای تنظیم پارامترهای بهتر از همه مهمانان ما. اگر شما می خواهید به سگ خود را در هر نقطه که شما بروید و سپس به دنبال eateries و فروشندگان مواد غذایی که از ذهن نیست commingling از حیوانات, مو شوره و مواد غذایی است. وجود دارد شما خواهید پیدا کردن همفکر شام در فضای کسب و کار که در آن انتظار این است که وجود خواهد داشت سگ. آن را یک پیروزی برای همه درگیر.

پس از بیست سال در رستوران آشپزخانه جیمی فیدر در حال حاضر پخت و پز مدیر Marczyk غذاهای خوب. اما او هنوز هم تکان دهنده گلدان و پاسخ های آشپزی خود سوالات خود را در ستون هفتگی برای Westword. یک سوال ؟ ارسال آن به cafe@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de