پس از بیست سال در رستوران آشپزخانه جیمی فیدر در حال حاضر پخت و پز مدیر Marczyk غذاهای خوب. اما او هنوز هم تکان دهنده گلدان و پاسخ های آشپزی خود سوالات خود را در ستون هفتگی برای Westword.

عزیز آشپز: بنابراین من نشسته بود در یک هتل خوب است eatery با یک دوست از شهر هنگامی که یک شخص تصادفا در برداشت و یک صندلی در banquette در جدول بسیار نزدیک به من ، (من فکر کردم او می دانست که او ظاهرا فکر آن مرد به من می دانستند.) به هر حال او مست بود و اجازه دهید با خشونت ادا کردن که تقریبا زدم من از صندلی من. آنچه که باید یک رستوران را در این مورد ؟

در یک رستوران و یا یک نوار آیا شما به خودتان پیدا کنید به طور تصادفی فریاد “هورا”? آیا شما در معرض ابتلا به طرز وحشتناکی حجیم orations از آلوده با انزال قصه? آیا شما در نظر خودتان زندگی “از حزب؟” آیا شما تا به حال گفته شده است به توسط یک مدیر در مورد رفتار خود را خواسته به ترک حتی 86 می خواهم برای همیشه لطفا برای ؟ شما آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در یک حمام و یا ایستاده در یک جدول ؟ اگر پاسخ شما “بله” است و حتی تعداد کمی از این, اجازه دهید به تنهایی همه آنها را و سپس شما نیاز به نوشیدن در خانه. به تنهایی. در تاریکی.

مصرف الکل که انجام شده در مکان های عمومی است که برای حرفه ای ها. Rookies که نمی دانم زمانی که به می گویند که باعث خرابی زمان خوبی برای هر کس دیگری که به طور کامل غیر قابل قبول است. هنگامی که مصرف الکل اگر شما در بلندترین فرد در اتاق بیش از حد استدلالی و عقیدتی و یا تنها فرد “با داشتن سرگرم کننده” می دانم که آن را به دلیل خود کم عمق رفتار است که ساخت هر آنچه شما انجام می دهند لذت بخش برای شما در حالی که به طور کامل از بین بردن همه امید بشریت برای هر کس دیگری.

برای کسانی از شما که می دانند چگونه به مصرف الکل را بدون تبدیل شدن به یک مخل و مزاحم ما ناهار خوری جامعه با تشکر از شما برای بلوغ و رویکرد حرفه ای به عنوان یک فرد بالغ در جهان است. ما سپاسگزار برای شما و قدردانی از توانایی خود را برای یک انفجار در حالی که افزایش پرنیان مثبت برای همه.

در رستوران کسب و کار مدیر به معاون کشیش بخش یک تجربه باور نکردنی برای هر مهمان که پیاده در درب. این در خود و برای خود کار آسانی نیست زیرا در حالی که همیشه وجود دارد حداقل یک مخرج مشترک از انتظارات و نیازهای همه را به یک دلیل مختلف و همه آنها باید به catered به در بالاترین سطح است. در هر شب یک رستوران جشن, کار ایران تلاش از تاریخ اول عزادار شبکه گرسنه و نیاز به یک وعده غذایی جامد, برنامه ریزی سرمایه گذاری جدید و یا به سادگی برای یک زمان خوب است. بسیاری از این اهداف در تضاد با یک دیگر اما یک مدیر خوب می تواند هنوز هم ساخت خوبی هماهنگ شده شب برای همه به غیر از مخل مستی دلقک که باید قرار داده شده است به رختخواب قبل از او حتی کار را شروع کردم. که رفتار تهوع, خشن کودکانه و قابل سرزنش.

بدترین بخش این است که به عنوان یک مدیر شما باید برای درمان این فرد با احترام و اجازه می دهد او را به اشتباه با کرامت است زیرا او مهمان خود را بیش از حد و ما hospitalitarians. بدتر این است که ما باید برای مقابله با یک, مست, شناخت و کامل است که هنگامی که او در نهایت به خانه جایی که او به آن تعلق لنجرنج Totino پیتزا رول او gonna leave a انت Yelp از بررسی در مورد تجربه که در آن او در واقع احمق بود که ریشه بسیار مشکل همه است.

در این مورد خاص که در آن یک “overserved” مهمان نشسته و در فضا در زمان اشتباه و اجازه می دهد تا یک با خشونت ادا کردن است که می تواند هشدار کشتی یک ساحل سنگی که میزبان باید آدرس فرد به طور مستقیم. اجازه دهید او را می دانم مودبانه است که او را در محل اشتباه و نگه داشتن آن در که یکی کوچک واقع به طوری که هیچ بحث و یا اتاق برای بحث در اطراف مهمانان دیگر. قصد این است که برای دریافت مخل فرد به ترک اراده خود را. اگر این تصمیم خود را وجود دارد کمتر سر و صدا و اختلال به گله. من می اسکورت مزاحمت به دور از میز و به سمت درب جلو از طریق یک زاویه است که به نظر می رسد مانند ما در حال رهبری به نوار در حالی که ما با تمرکز بر برخی از گاه به گاه گفتگوی بورسی. هنگامی که در نزدیکی نوار من پس از آن که حرکت ما به درب که در آن من می پرسید اگر من می تواند مهمان خانه سوار زیرا او را نه تنها بیش از حد مست به در رستوران من اما بیش از حد مست به درایو.

هنگامی که او را به کار گرفته, من به بازگشت به کسی که شام میخورد جدول و عذر خواهی فراوان برای ناراحتی و باران را دوش از comped محبت به آن را به سمت راست. نه به این دلیل که شما انتظار آن را اما از آنجا که شما نمی.

یک سوال در مورد کسب و کار رستوران ؟ ایمیل جیمی فیدر در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im