نیویورک — سهام نگه داشته و به شدت در حال سقوط جمعه و بازده اوراق قرضه در زمان و حتی بیشتر خیره کننده قطره به عنوان یک, وحشیانه, گیج کننده چند هفته از معاملات نشان داد هیچ نشانه ای از اجازه.

حتی بهتر از حد انتظار اعلام گزارش مشاغل آمریکا به اندازه کافی به جلو و بازار از undertow. معمولا پیش بینی ترین قطعه از داده های اقتصادی در هر ماه اما سرمایه گذاران نگاه گذشته فوریه جامد استخدام اعداد چرا که آنها از قبل از coronavirus پخش شد به سرعت در سراسر کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

ترس coursed در سراسر مرزها و در سراسر اروپا ، این lowlight دیگری بود غوطه در عملکرد 10 ساله خزانه داری. بازده سقوط زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعف اقتصاد و تورم جلوتر و 10 سال عملکرد لمس 0.70% در معاملات صبح جمعه. در اوایل این هفته آن را به حال هرگز در تاریخ شده زیر 1 درصد. آن 1.90% در شروع سال قبل از این ویروس ترس در زمان خاموش.

‘œThe بازار اوراق قرضه می گوید هیولا زیر تخت است بسیار بزرگتر و ترسناکتر از هر کسی انتظار دارد که در حال حاضر’� گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی.

شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت یکی دیگر از 3% در دقیقه اول معاملات پس از 4 درصد ضرر و زیان برای اروپا و 2% ضرر و زیان برای آسیا. نفت خام از دست رفته بیش از 4 درصد در بخش نگرانی که یک اقتصاد ضعیف توسط این ویروس سوزاندن سوخت کمتر. اندازه گیری ترس در بازار سهام ایالات متحده رسید 22%

در قلب قطره ترس از ناشناخته ها. این یک ویروس جدید و بهداشت کارشناسان مطمئن نیستند که تا چه حد آن را گسترش و چقدر خسارت آن را در نهایت انجام دهید. تعدادی از عفونت است که نزدیک به 100000 نفر در سراسر جهان مردم در سراسر جهان در حال لغو برنامه سفر و کسب و کار گزارش بازدید به درآمد. به هم پیوسته اقتصاد جهانی نیز به معنی بسیاری از شرکت های ایالات متحده بستگی دارد کنندگان در کشورهای در حال گسترش در سراسر جهان است که افزایش خطر ابتلا به کسب و کار وقفه به عنوان ویروس و بالقوه قرنطينه گسترش یافته است.

                                                                                                                                                                                                                       

نمی دانستند چه بد این بحران می تواند در نهایت برخی از سرمایه گذاران در واکنش به سادگی فروش. و بسیاری از کارشناسان می گویند آنها انتظار چنین تیز نوسانات در بازار ادامه خواهد داد تا زمانی که تعداد موارد جدید شتاب.

S&P 500 به پایین بود 3 درصد به 9:47 صبح به وقت شرق آمریکا. از آن شده است به خصوص پر سر و صدا در هفته و هر روز شاهد نوسان بیش از 2%. در روز دوشنبه شد تا 4.6 درصد و سپس پایین 2.8 درصد تا 4.2 درصد و 3.4%.

اگر روز جمعه حرکت نگه دارید این خواهد بود که اولین بار شاخص S&P 500 چرخش بیش از 2% در هر دو جهت در طول پنج روز مستقیم از دسامبر 2008. که در اعماق بحران مالی که سرمایه گذاران نگران است که سیستم مالی جهان ممکن است ذوب پایین.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 753 امتیاز یا 2.9% به 25,368 و نزدک کاهش 2.7%.

S&P 500 به حال یک رکورد بالا فقط دو هفته پیش در فوریه. 19. آن را از دست داده و 13 درصد از آن به بعد.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.71% از 0.92% اواخر پنج شنبه. دو سال کاهش عملکرد برای 0.44% از 0.62% و 30 سال کاهش عملکرد به 1.26% از 1.57%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de