سهام را برای اولین بار به عقب دستاوردهای پس از فروش آغاز شد

پکن-بازارهای سهام آسیا روز شنبه پس از وال استریت به دست آورد به عنوان قانونگذاران ایالات متحده wrangled بیش از یک پیشنهاد 2 تریلیون دلار ویروس بسته کمک.

بازار معیار در توکیو و شانگهای کاهش یافته است. استرالیا و جنوب شرق آسیا بازار به دست آورد. جاکارتا افزایش 10%.

                                                                                                                                                                                                                       

نیویورک آتی کمتر بود با این قرارداد برای S&P 500 به پایین 0.7% در حالی که برای داو 0.2% کاهش پیدا کرد.

در وال استریت معیار S&P 500 شاخص 1.2 ٪ افزایش یافت در روز چهارشنبه است اما پایین نزدیک به 27 درصد از اوج آن در ماه پیش.

کنگره شد و با توجه به رای چهارشنبه در کمک به طرح بلانت تاثیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس. اما برخی از قانونگذاران خودداری کردند در آن شرایط است.

‘œUncertainty با توجه به عبور از تازه آمریکا محرک لایحه به ارمغان می آورد در مورد صبر-و-دیدن تن برای بازارهای’� گفت Jingyi پان IG در یک گزارش.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 3.2% به 18,917.96 و هانگ سنگ در هنگ کنگ بود و تخت در 23,527.82. شانگهای کامپوزیت شاخص 0.2% به 2,776.64.

این Kospi در سئول به دست آورد 0.9% به 1,719.23 و سیدنی S&P-ASX 200 اضافه شده 3.4% به 5,169.00. نیوزیلند و اندونزی نیز پیشرفته با جاکارتا معیار تا 9.6 درصد در اواخر صبح.

                                                                                                                                                                                                                       

سنگاپور معیار از دست 1.4% پس از دولت پیش بینی می کند که اقتصاد کوچک خواهد شد 10.6 درصد در سه ماهه جاری در مقایسه با سه ماه منتهی به ماه دسامبر است. سنگاپور در حال آماده سازی خود دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان کسب و کار بیشتر در حال گفت و کنترل بر فعالیت های در حال تنگ تر.

قیمت چرخش شدید به عنوان کسب و کار خاموش شدن و گسترش در سراسر جهان است. سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به مراجعه به یک کاهش در تعداد جدید کروناویروس عفونت قبل از قیمت می توانید پایین است.

بسیاری از معامله گران ‘œreverted به سال 2008 مورد مطالعه’� زمانی که بازار دیدم چندین 5% تظاهرات در طول بحران مالی جهانی قبل از bottoming در مارس 2009 کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

ایالات متحده کمک های بسته خواهد بود و این کشور بزرگترین محرک اما اوایل تظاهرات در وال استریت پژمرده جمعه به عنوان اختلاف نظر بر سر جزئیات آن مسدود کنگره رای بالا بردن سوال در مورد زمانی که این طرح ممکن است اثر.

                                                                                                                                                                                                                       

جمهوری خواه سنسور. Tim Scott بن Sasse و لیندزی گراهام خواستار تغییرات برای اطمینان از گذاشته شدن کارگران نمی دریافت پول بیشتر از آنها در حالی که مشغول به کار است. سناتور. برنی ساندرز گفت که بلوک این لایحه مگر اینکه محافظه کاران کاهش یافته و اعتراض خود را به.

S&P 500 پیشرفته به 2,475.66 و میانگین صنعتی داو جونز رز 2.4% به 21,200.55. Nasdaq از دست 33.56 امتیاز به 7,384.30.

حتی خوشبین می گویند این بسته فراهم می کند فقط پای دوم از سه که بازار نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس پایدار.

جهانی بانک های مرکزی کاهش نرخ بهره و تزریق پول به بازارهای مالی است.

سرمایه گذاران هنوز هم در حال انتظار برای دیدن جزئیات واشنگتن طرح است. این شامل پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و کمک های اولیه برای ضربه صنایع. این معلوم نیست که مجلس نمایندگان می تواند رای دادن بر روی آن.

تعدادی از شناخته شده عفونت است پریدم گذشته 450.000 نفر در سراسر جهان و بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 112,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اقتصاددانان انتظار گزارش روز شنبه برای نشان دادن یک رکورد تعداد آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری.

بوئینگ افزایش یافت 24.3% روز چهارشنبه در انتظارات آن می ایستد به دست آوردن از بسته کمک. دیگر مربوط به سفر سهام نیز یورش برده و بالاتر برای جبران بخشی از ضرر و زیان خود را. رویال کارائیب کروز پرید 23 درصد است اما پایین 68.2 درصد در سال.

نایک صعود حدود 9.2 درصد و پس از آن گفت: قوی تر خرید و فروش آنلاین در چین در طول شیوع کروناویروس کمک آن جبران کاهش درآمد ناشی از تعطیلی فروشگاه ها در سراسر کشور است. این شرکت گفت: آن را به دنبال خواهد داشت مشابه راهکار در کشورهای دیگر به عنوان شیوع در سراسر جهان گسترش یافته. همچنین گفت: فروش قوی در چین که در آن شیوع بیماری کاسته است و اکثر نایک فروشگاه ها بازگشایی شد.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داده و 34 سنت افزایش به $24.15 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد رز 48 سنت در روز چهارشنبه به $24.49. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن کاهش یافته و 22 سنت افزایش به $29.77 در هر بشکه در لندن است. آن را با افزایش 24 سنت در جلسه قبلی به $27.39 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافته و به 110.82 ین از چهارشنبه 111.20. یورو به دست آورد به $1.0910 از $1.0880.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im