سهام باز بالاتر به عنوان سرمایه گذاران امید برای بهبود اقتصادی

توکیو — سهام آسیا بالاتر هستند به عنوان حرکت به بازگشایی اقتصاد منطقه ای از آتن به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس نادیده گرفتن نگرانی ها در مورد ناآرامی ها در آمریکا

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.2% را به پایان برساند در 22,325.61 و هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 0.8% به 23,912.07. کره جنوبی Kospi اضافه 1.1% به 2,087.42. استرالیا S&P/ASX 200 رز تقریبا 0.3% به 5,835.10 در حالی که شانگهای کامپوزیت لبه 0.1% به 2,918.94.

                                                                                                                                                                                                                       

در آسیای جنوب شرقی که در آن خاموش شدن ناگهانی شروع به سهولت اندونزی معیار شروع به پریدن کرد 2.4 درصد و سنگاپور رسید 1.8%.

سود هم دنبال پیشرفت در وال استریت یک شبه. سرمایه گذاران در حال تعادل خوشبینی محتاطانه در مورد بازگشایی کسب و کار تعطیل به دلیل همه گیر در برابر نگرانی که اعتراضات گسترده در آمریکا خشونت پلیس می تواند مختل کند بهبود اقتصادی و گسترش شیوع.

امید برای بهبود سریع از بدترین رکود اقتصادی جهانی از سال 1930 باید انگیزه خرید است. اما رابرت Carnell منطقه ای رئیس تحقیقات برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام در ING هشدار داد در برابر بیش از حد خوش بینی با توجه به تنش ها بین ایالات متحده و چین, ناآرامی در هنگ کنگ و ایالات متحده و عدم قطعیت بیش از چشم انداز برای یک واکسن یا درمان قابل اعتماد برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

‘œHow مدت می تواند بازارهای شناور باقی می ماند?’� او پرسید. ‘œThe جواب صادقانه و یکی است که شما ممکن است صرفه جویی پنج دقیقه است که” من نمی دانم.’ ‘�

این تظاهرات که باید لرزاند شهرهای آمریکا در روز تا کنون نه تا به حال تاثیر زیادی بر بازارهای مالی است. اما خشونت و آسیب به اموال ممکن است مانع بازگشایی اقتصاد است. جمعیت تجمع در اعتراض به بی عدالتی و نژاد پرستی نیز می تواند لمس کردن بیشتر شیوع است.

‘œThe بازار شده است در انتظار یک بهار برای فعالیت های اقتصادی,’� گفت: Mike Zigmont سر از تجارت و تحقیقات در برداشت بی ثباتی مدیریت است. ‘œIf این حوادث از خط خارج ارواح حیوانی که بازارهای شده اند شمارش آرا در سراسر کشور, پس از آن من فکر می کنم آنها تاثیر خواهد گذاشت. اما سرمایه گذاران رد آن را به عنوان کوتاه مدت غیر رویداد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در وال استریت شاخص S&P 500 صعود 0.4% به 3,055.73 پس از مردد بين سود و زیان. بانک ها و شرکت های وابسته در هزینه های مصرف کننده و شرکت ارتباطات اختصاص یک تکه بزرگ از دستاوردهای. مراقبت های بهداشتی تنها بخش به سقوط.

شاخص Dow Jones Industrial Average 0.4% به 25,475.02. شاخص Nasdaq composite با صعود 0.7% به 9,552.05 و راسل 2000 شاخص برداشت 0.8% به 1,405.37.

بازار سهام در حال آمدن است آن ماه دوم سود جامد. سهام در حال حاضر به جبران بسیاری از ضرر و زیان خود را پس از اولیه اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus زدم بازار به نفس 34% ترمز در فوریه و مارس. S&P 500 در حال حاضر به کمتر از 10% از آن بالا تمام وقت در ماه فوریه است.

فدرال رزرو و کنگره متعهد شده اند بی سابقه مقدار کمک برای اقتصاد است. است که به کمک خار بازار حرکت بالاتر از خود را در ماه مارس پایین. در حال حاضر سرمایه گذاران در حال شرط بندی که بدترین رکود اقتصادی در حال حاضر تصویب شده و یا خواهد شد به زودی به عنوان دولت در سراسر کشور و در سراسر جهان به آرامی محدودیت به معنای کررل شیوع.

                                                                                                                                                                                                                       

در این هفته ارائه خواهد شد ناظران بازار بینش بیشتر در مورد تاثیر که کروناویروس در آمریکا کارگران و کارفرمایان است. حقوق و دستمزد پردازنده ADP مسائل آن ممکن است بررسی استخدام های خصوصی شرکت های ایالات متحده در روز چهارشنبه. روز بعد دولت خود را منتشر هفتگی شمارش از برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری. و در روز جمعه, دولت, گزارش, آن ممکن است آمار مربوط به بازار کار. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار می رود این گزارش نشان می دهد اقتصاد از دست داد 9 میلیون شغل در ماه گذشته.

عملکرد 10 ساله خزانه داری ثابت بود در 0.66%.

معیار آمریکا نفت خام اضافه 33 سنت افزایش به $35.77 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن 5 سنت کاهش یافت و به $35.44 هر بشکه دوشنبه. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی به دست آورده 37 سنت افزایش به $38.69 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا افزایش یافت و به 107.79 ین ژاپن از 107.58 ین. یورو رشد شاخص را به پایین $1.1128 از $1.1136.

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net