بازارهای سهام جهانی و قیمت های نفت در روز دوشنبه پس از یک جنگ قیمت میان نفت خام تولید کنندگان در حال تکان سرمایه گذاران که در حال حاضر در لبه مورد افزایش هزینه های شیوع کروناویروس. وال استریت آتی قیمت زیر کت و شلوار با اشاره به کاهش حدود 5 درصد زمانی که بازارهای ایالات متحده باز است.

اصلی شاخص سهام در لندن و فرانکفورت کاهش بیشتر از 8 درصد. توکیو تعطیل 5.1% در حالی که سیدنی از دست رفته 7.3 درصد و شانگهای خاموش بود 3 درصد است.

آمریکا قیمت نفت خام کاهش یافت تا آنجا که 30 درصد تعمیق تار و مار که زمانی شروع شد که عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان مهم موفق به توافق چقدر برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت ها در بحبوحه کاهش تقاضای جهانی است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

سرمایه گذاران معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی است. اما سقوط ناگهانی میان اضطراب بیش از coronavirus, لرزاند بازار.

“سرمایه گذاران باید بریس برای نوسان” جیمز Trafford وفاداری بین المللی گفت: در یک گزارش.

بهبود در نفت و قیمت سهام “نیاز به برخی از ثبات در coronavirus نقاط داده ها” و یا نشانه هایی از توافق میان خام تولید Trafford گفت.

چگونه ایالات متحده به مقامات بهداشت و بیمارستان در حال دست زدن به COVID-19 coronavirus

در عربستان سعودی Riyadh بورس به حالت تعلیق در معاملات دولتی غول نفتی آرامکو عربستان پس از آن قیمت سهم غرق روزانه 10% حد در باز کردن.

سرمایه گذاران در حال حاضر در لبه مورد هزینه های نصب این coronavirus شیوع آغاز شد که در چین و مختل جهانی سفر و تجارت است.

اضطراب افزایش یافت و پس از ایتالیا اعلام کرد که جداسازی شهرستانها و شهرهای کوچک با برخی از 16 میلیون نفر یا بیش از یک چهارم از جمعیت آن است.

تعدادی از عفونت های ناشی از ویروس است که باعث COVID-19 را در صدر 100,000 در سراسر جهان است.

شرکت های هواپیمایی می تواند از دست دادن بیش از 100 میلیارد دلار

شرکت ها شده اند برخورد با اقدامات گسترده برای مبارزه با کروناویروس. اپل می گوید slowdowns در تولید اپل در چین خواهد صدمه دیده است فروش. یک صنعت هواپیمایی گروه می گوید حامل در سراسر جهان از دست بدهد تا آنجا که $113 میلیارد دلار در پتانسیل فروش بلیط. خطوط کروز بودند که ضربه سخت است.

چین گزارش روز شنبه که صادرات آن کاهش یافت 17 درصد و واردات شد 4 ٪ در ماه های ژانویه و فوریه پس از پکن تعطیل کارخانه ها و ادارات و مغازه ها در شدید ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

بانک های مرکزی در سراسر جهان را کاهش نرخ بهره از جمله ایالات متحده فدرال رزرو. در حالی که ممکن است کمک به تشویق مصرف کننده و هزینه های شرکت های بزرگ اقتصاددانان هشدار می دهند آن را نمی بازگشایی کارخانه ها و یا دفاتر.

سرمایه گذاران به دنبال به جلو به یک جلسه پنج شنبه بانک مرکزی اروپا است که به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام جدید محرک اقتصادی.

کارخانه های چینی است که در جهان گوشی های هوشمند و دیگر کالاهای مصرفی به تدریج بازگشایی اما انتظار نمی رود به بازگشت به حالت عادی تولید حداقل تا آوریل است. که وزن آن در تقاضا برای واردات قطعات و مواد اولیه از چین در آسیا ،

“رکود جهانی خطرات افزایش یافته است”

در حال حاضر در هفته گذشته, بورس های جهانی شد, غرق شدن را به عنوان گسترش coronavirus باعث شد دولت به دنبال چین منجر اعمال کنترل و سفر لغو رویدادهای عمومی.

عملکرد 10 ساله خزانه داری در حال حاضر در پایین ترین سطح خود کاهش یافته است به 0.51% 0.7% اواخر جمعه.

عملکرد شاخص بازار چشم انداز در اقتصاد است. افزایش قیمت ها در بازار است که باعث عملکرد برای باریک نشان می دهد سرمایه گذاران در حال انتقال پول به اوراق قرضه به عنوان یک پناهگاه امن است.

“رکود جهانی خطرات افزایش یافته است” گفت: مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در یک گزارش. “پایدار قلاب در مصرف همراه با تمدید تعطیلی کسب و کار خواهد صدمه دیده است درآمد درایو اخراج و فشار وارد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im