سهام غرق در سراسر جهان به عنوان coronavirus عفونت افزایش دوباره

توکیو — سهام اکثرا پایین تر در آسیا روز دوشنبه در نگرانی بیش از یک تجدید حیات coronavirus موارد و بدبینی پس از وال استریت نوشته شده در بدترین حالت آن روز در حدود سه ماه.

معیار در توکیو و سیدنی و شانگهای کاهش یافت و پس از چین گزارش شیوع عفونت های جدید در پکن و reimposed اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش آن.

                                                                                                                                                                                                                       

سهام در حال تبدیل لرزان سرمایه گذاران به ارزیابی مجدد انتظارات خود را برای رشد اقتصادی که بسیاری از منتقدان گفته اند بیش از حد خوش بینانه است.

مورد شماره ها هنوز در حال رشد در کشورهای مختلف از جمله اقتصادهای نوظهور و بدون واکسن آرامش بخش مستندات و بازگشایی سفر می تواند در بیشتر امواج COVID-19 موارد است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 3.5% را به پایان برساند در 21,530.95. کره جنوبی Kospi تضعیف 4.8% به 2,030.82. استرالیا S&P/ASX 200 برگ ریزان 2.2% به 5,719.80. هانگ سنگ در هنگ کنگ تضعیف 2.2% به 23,775.37 در حالی که شانگهای کامپوزیت لبه پایین 0.9% به 2,892.94.

آینده برای S&P 500 از دست 2.8% و که برای داو صنعتی تضعیف 3.2%, auguring ضعیف شروع برای این هفته در وال استریت.

‘œOnce دوباره همه گیر باعث شده دلیلی برای ترس و شک و تردید در مورد راه پیش رو’� Hayaki ناریتا در بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر.

                                                                                                                                                                                                                       

افزایش COVID-19 نفر در آمریکای لاتین و بخش هایی از آسیا و دوباره در حال ظهور ‘œsecond موج’� خطرات در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا کره جنوبی و چین و به اصطلاح “œcluster’� موارد در ژاپن شد اضافه کردن به نگرانی او گفت:.

این بیماری همچنان به گسترش در کشور را تشکیل می دهند که حدود 60 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی اشاره کرد رابرت Carnell منطقه ای رئیس تحقیقات آسیا-اقیانوس آرام در نشستند.

‘œIf در سطح جهانی ما هنوز در موج 1 و سپس ممکن است که بدون یک واکسن های بزرگ موج است که هنوز هم دروغ گفتن در خارج وجود دارد در جایی منتظر ضربه,’� او گفت:.

هنوز هم اقتصاددانان اشاره کرده اند نشانه آن است که رکود اقتصادی جهانی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است bottoming ،

تولید صنعتی چین شتاب در ماه مه نشان می دهد جهان و دومین اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از آن خاموش شدن ناگهانی برای مبارزه با کروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

کارخانه خروجی رز 4.4 درصد بیش از یک سال گذشته 0.5 درصد از ماه آوریل نرخ دفتر آمار ملی انگلیس امروز گزارش روز دوشنبه.

در وال استریت جمعه S&P 500 با افزایش 1.3% یک روز پس از حذف نزدیک به 6% در بزرگترین تار و مار از اواسط ماه مارس. آن را از دست 4.8% برای هفته خوراکی در سه هفته رگه برنده برای معیار شاخص. کوچک-شرکت سهام و اوراق قرضه افزایش یافت, به معنی سرمایه گذاران کمی بیشتر مایل به گرفتن خطر دوباره یک روز پس از فروش.

که قطع شده است دراماتیک رالی برای بازار سهام و فروش به مدت سه روز مستقیم به عنوان یک افزایش در COVID-19 نفر در آمریکا و یک دلسرد چشم انداز اقتصادی از سوی فدرال رزرو نقش برآب خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد را بهبود نسبتا سریع به عنوان متحده آسانسور stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار بازگشایی شده است.

شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش 1.9% به 25,605.54 و پایان هفته با 5.6% از دست دادن پس از افتادن نزدیک به 7 درصد در روز پنج شنبه.

نزدک که صعود بالاتر از 10 ، 000 امتیاز برای اولین بار در روز یکشنبه به دست آورد 1% به 9,588.81. این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر به دست آورد 2.3% به 1,387.68.

با وجود عدم اطمینان در بازار سهام باید نصب شده تاریخی باز گشت در چند ماه گذشته با S&P 500 محوری 44.5% بین اواخر ماه مارس و جمعه پاک کردن بسیاری از ضرر و زیان خود را به همه گیر.

معیار آمریکا نفت خام از دست داد $1.72 دلار 34.54 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را 8 سنت کاهش یافت و به حل و فصل در $36.26 هر بشکه جمعه. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافت $1.29 دلار 37.44 در هر بشکه رسید.

دلار و رشد شاخص را به 107.27 ین ژاپن از 107.37 ین. یورو کاهش یافت و به $1.1237 از $1.1303.

___

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد در پکن کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de