Stokley و ژاک: بهترین دنور رادیو ورزش تیم در COVID-19 بیشتر

هنگامی که ما برای اولین بار در مصاحبه های سابق دنور توسن standout براندون Stokley و ژاک خداحافظ جمعی شناخته شده به عنوان 104.3 فن Stokley و ژاک به عنوان بخشی از پروسه سری Q و با دنور جالب ترین شخصیت های رسانه ای کردیم برای ساده ترین دلیل: آنها بهترین, بهترین و سرگرم کننده ترین ورزش-صحبت های تیم در مسیر بالا شهر امواج رادیو و تلویزیون در حال حاضر.

کمی به ما متوجه در آن زمان است که زندگی به عنوان ما آن را می دانستند از جمله ورزش جهان بود در مورد به انجام یک تغییر رادیکال.

روز بعد از ما مارس 10 مکالمه در وسط تلویزیونی در سراسر کشور بازی بین دنور ناگتس و دالاس ماوریکس, NBA اعلام کرد آن را به طور موقت تعلیق بازی ارتباط گسترده زیر یوتا جاز مرکز رودی Gobert مثبت تست برای COVID-19. در روز هر عمده حرفه ای ورزش فوتبال به عنوان به خوبی به عنوان دانشگاهی و سازمان ها از ساحل به ساحل به دنبال کت و شلوار در پشت سر هم با ممنوعیت مراسم بزرگ و بسته شدن مانند کسانی که در کلرادو هدف قرار دادن و رستوران ها و کافه ها و مکان های دیگر که در آن جمعیت شناخته شده برای جمع آوری. سرانجام فرماندار Jared پلیس صادر شده خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش در 25 مارس.

به عنوان یک نتیجه از ویروسی همه گیر همه است در مواجهه با چالش های جدید به سلامتی, به خوب بودن به ایمنی به امنیت مالی ، اما یکی که Stokley و خداحافظ باید مقابله با در طول برنامه های خود را در فن که شنیده است از ظهر تا 3 بعدازظهر روزهای هفته غیر معمول تر است: چه جهنم انجام ورزش-رادیو میزبان بحث در مورد زمانی که هیچ ورزشی در حال بازی کرد ؟

نزدیک به دو هفته پس از COVID-19 squelched خود موضوع اصلی گفتگو Stokley و ژاک انجام می دهند به ظاهر غیر ممکن است ارائه به طور مداوم انحراف برنامه روزانه است. این یک سیم بالا عمل می کنند اما تا کنون آنها ثابت بسیار استواری — و در اخیر صحبت آنها در مورد چگونه آنها در حال انجام آن در روز و روز را.

این گفت و گو در زیر به دو قسمت شکسته. اول از چت یکی از لگد کردن با Bye های اطلاعات در مورد خود و سابقه ورزشی; او در بازی بسکتبال برای کالج سنت افزایش یافت در, Albany, New York, جایی که او شروع به پخش حرفه ای قبل از پرش به دنور. Stokley در ضمن نشان می دهد خود را deprecating حس شوخ طبعی زمانی که بحث خود را گاهی اوقات سنگی در اوایل اجرای برنامه در فن, جایی که او در اصل با زوج سابق مس علاقمندان standout چارلز جانسون قبل از خداحافظی ورود و راه او بهبود یافته با استفاده از ذهنیت او توسعه یافته در طول پانزده سال NFL حرفه ای (او با بازی خوب رفیق Peyton منینگ برای Indianapolis Colts قبل از اینکه دوباره منینگ در Broncos, در علاوه بر این به نانامی به بازی با Baltimore Ravens سیاتل Seahawks و New York Giants). Stokley همچنین به نقل از حکمت او به دست آورد از پدرش نلسون Stokley یک مربی در LSU و بعد دانشگاه لوئیزیانا-لافایت که پسر خود را از بازی های توپ. مباحث اضافی شامل دو را غیر قابل انکار شیمی در نتیجه دوستی و مقدار زیادی از کار سخت در پشت صحنه و چگونه آنها موفق به ایجاد یک علامت در این فن با وجود عامل در بالاتر-مشخصات صبح یا بعد از ظهر-درایو اسلات.

که به دنبال مواد از ما دومین جلسه که در آن Stokley و خداحافظ صحبت رک و پوست کنده در مورد واکنش اولیه به این ویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی و خود را در حال تحول رویکرد نشان می دهد که آنها را به عنوان یک مهلت از جدی خبری که به نظر می رسد به طور مداوم باران را بر ما این روز است.

و آنها حق.

Zach Bye and Brandon Stokley flanking onetime Broncos star DeMarcus Ware.گسترش

ژاک خداحافظ و براندون Stokley طرفین زمانی Broncos ستاره DeMarcus افزار.

حسن نیت ارائه میدهد از ژاک خداحافظ

مصاحبه با یکی

Westword: Brandon همه بسیار آشنا و خود را با سابقه ورزشی اما نه به عنوان بسیاری از مردم در مورد مال شما, Zach. می تواند به شما همه به سرعت — و لطفا شروع با که رکورد پریدن به شما در تنظیم در حالی که شما در کلاس ششم.

براندون Stokley: (می خندد.)

ژاک Bye: در کنار کسی مثل Stokley من ورزشی پس زمینه بسیار. روزی روزگاری در شهر من من یک ورزشکار خوب. من واقعا متمرکز بسکتبال در سال های و وسواس با این بازی. من می دانستم که زندگی من تمرکز و من سعی کردم تا بهتر در هر روز است. من خوب دبیرستان بازیکن و بازی در کالج — و من هنوز بازی به این روز است. بسکتبال شده است بخش بزرگی از DNA پس از من دوازده. که رسما جایی که من کردم عشق من از ورزش برای اطمینان حاصل کنید.

چه شد خود را بالا مهارت به عنوان یک بازیکن ؟

Bye: من شماره یک ویژگی به عنوان یک leaper. من شروع dunking بسکتبال زمانی که من در مورد چهارده. من dunked در یک JV بازی بسکتبال. من برنده خواهد بود غوطه دادن مسابقات من می تواند انجام دهد 360s. من یک ورزشکار خوب و من استفاده می شود که به rebounder. اگر چه من نه بیش از حد بزرگ من همیشه می تواند دوباره بجای اول برگشتن و من فوق العاده رقابتی در شیشه ای. که من کارت ویزیت. من led لیگ من در بازگشت و در junior college, من بیست و پرتاب ریباند در یک بازی دو بار و من قادر به دریافت یک بورس تحصیلی. من هرگز بازیکن بزرگی است اما من به عنوان خوب یک ورزشکار به عنوان کسی بر روی زمین با rebounding و دفاع.

در چه نقطه آیا شما علاقه مند در تبدیل پخش?

Bye: من می دانستم که من می خواستم برای انجام این کار. اگر شما نگاه کردن در کالج زیستی آن می گوید: من می خواستم به ورزش می شود-نشان می دهد بحث میزبان. من برای آن مدت زمان طولانی است. من کارآموزی در دانشگاه, من تا به حال خود من کالج, رادیو, نشان می دهد به مدت سه سال و من تا به حال صدها نفر از تکرار پشت میکروفون قبل از اینکه فارغ التحصیل شدم. بیش از نه سال من piecemealed با هم شغل های مختلف در یک زمان من تا به حال چهار مشاغل مختلف در یک بار. در نهایت من ساخته شده تا به اندازه کافی سبک و راحت و اعتبار در کسب و کار در طی نزدیک به یک دهه به من در موقعیت که در آن یک ایستگاه مانند 104.3 فن می تواند انجام یک ملی جستجو و انتخاب کسی مثل من برای کار با Stokley. این یک صعود; آن را یک شبه. و آن اتفاق افتاد به دلیل تعهد مداوم — از آنجا که این چیزی است که من می خواستم به انجام, و من می خواهم به صرف تمام وقت من بودن بی امان و rewiring من ماهیت رقابتی از بسکتبال به آنچه من پشت میکروفون. و من در اینجا خدا را شکر.

براندون به عنوان شما را از آمدن به پایان بازی خود را حرفه ای شد شما برنامه ریزی برای ایجاد یک حرکت به پخش?

Stokley: من واقعا فکر می کنم در مورد آن زود است. من می خواستم به ترک من گزینه های باز و بازی تا زمانی که من می تواند یک زن و شوهر از سال و کشف چیزهای مختلف است که در خارج وجود دارد. من سعی کردم برخی از تلویزیون چیزهای تلاش برای پیدا کردن راه خود را و ببینید چه جهت من می خواستم به سر. من به فروش می رسد در رادیو و یا هر چیز دیگری. من فقط می خواستم برای کشف گزینه های من و ببینید چه چیزی بهترین جا برای من خواهد بود.

چه چیزی باعث شد که شما در نهایت تصمیم گیری در رادیو?

Stokley: برای من, من آن را دوست داشت چرا که آن را بسیار آرامش بخش تر. من احساس می کنم من می توانم خودم را کمی بیشتر با رادیو نسبت به تلویزیون است. من را غلط تلفظ کردن بسیاری از کلمات [Bye می خندد] و شما می توانید انجام دهید که در رادیو و تلویزیون. شما واقعا نمی توانید دور با آن در تلویزیون. بنابراین پس از گرفتن یک زن و شوهر از سال خاموش من این فرصت است. آن را از هیچ جا آمد. من فکر می کردم سه ساعت در هر روز در یک زمان طولانی به بحث در رادیو, اما من به عنوان ممکن است به خوبی ببینید اگر من از آن لذت ببرید.

یکی از این عبارات استفاده می کنید بیشتر در هوا است “بازی در سطح بالا.” هنگامی که شما برای اولین بار شروع به انجام رادیویی در فن آیا شما فکر می کنم شما بازی در سطح بالا?

خداحافظ: (می خندد) که یک سوال بزرگ است.

Stokley: من نبود. آن را درست مثل هر چیز دیگری که شما برای اولین بار شروع به انجام چیزی. من احساس می کنم در حال حاضر بهتر از من بود و من هنوز هم احساس می کنم باید همه چیز را بهتر و بهبود در. من به عقب نگاه اولیه در فوتبال حرفه ای در NFL. من فکر می کردم خیلی خوب بود اما من تا به حال یک راه طولانی برای رفتن. من می دانستم که من به رادیو و در سه ساعت هر روز که وجود دارد رفتن به یک منحنی یادگیری و یک دوره رشد. من می دانستم که رفتن به آن را. من احساس می کنم من باید بهبود یافته و بدست بهتره اما من هنوز هم احساس می کنم من می تواند همچنان به دریافت بهتر و بهبود بخشد.

آیا شما فکر می کنید کار کردن با ژاک کمک کرده است که در توسعه ؟

Stokley: من فکر می کنم تا. بدیهی است که شریک زندگی خود را می رود راه طولانی در موفقیت شما. شما نیاز به خوب شیمی در هوا هنگامی که شما در حال انجام آن را برای سه ساعت است. اگر شما یک شریک زندگی خوب و شیمی خوب, من فکر می کنم نشان می دهد رنج می برد. که یک چیز بزرگ برای من — در تلاش برای پیدا کردن مرد مناسب هنگام C. J. چپ. و من فکر می کنم من در بر داشت شریک زندگی ایده آل. من نزدیک رادیو مثل من فوتبال است. من می دانستم که من نمی دانم آن همه بود و من همیشه به دنبال افراد دیگر و چگونه آنها همه چیز و پس از آن من می خواهم خودم را نگاه کنید و فقط سعی کنید بهتر است. من مطمئن هستم که من نمی گرفتن راحت است که من همچنان به خودم و سعی کنید به بهبود است.

Zach Bye and Brandon Stokley celebrating their third consecutive opening day for the Colorado Rockies. The squad's 2020 home debut is currently on hold.گسترش

ژاک خداحافظ و براندون Stokley جشن سوم متوالی روز افتتاحیه برای رشته کوه های راکی کلرادو. تیم ملی را در سال 2020 صفحه اصلی اولین بازی است که در حال حاضر در خود نگه دارد.

حسن نیت ارائه میدهد از ژاک خداحافظ

ژاک یکی از چیزهایی است که یک مشخصه از خود نشان می دهد که این ساختار است. شما همیشه به نظر می رسد به یک طرح در ذهن شما در اذیت کردن چیزی است که در پایان یک بخش است که شنونده می خواهید به ماندن از طریق تجاری شکستن به شنیدن آنچه که شما بچه ها در حال رفتن به می گویند.

خداحافظ: که آخرین قسمت این است, چیزی است که من افتخار می کنم از وقتی که من شنیدن در مورد آن از افراد دیگر است. آن توسعه یافته بیش از یک دوره از زمان, و من فکر می کنم مهمترین و محوری توسعه, اذیت کردن بود واقعا دانشجو بودن آن است. واقعا آن را متفاوت از من به تماشای رفت و آمد از کسی مثل کوبه برایانت و تلاش برای تکرار آن را در حیاط خلوت. من شنیده ام مردم مانند کالین گاو چران و مایک گرینبرگ اذیت کردن چیزهایی که من می خواهم به ماندن در ماشین — انتظار در پارکینگ برای اذیت کردن پرداخت. من یک فن از کسب و کار و من می خواستم برای دریافت بهتر است. و من فکر می کنم بزرگترین بخشی از آن دیگر از آن در تلاش است تا آن را به عمل قرار دادن در تلاش قبل از شروع نشان می دهد.

برخی از افراد دیگر انجام دهید که بیش از حد. اما اگر شما لازم نیست که یک برنامه در, شما در حال رفتن به گرفتن در معرض برای عدم وجود یک برنامه توسط کسی که می داند آنچه که آنها در حال گوش دادن به. هر نشان می دهد ما به کل نشان می دهد که فرمت شده است. ما مشغول به کار در آن را برای یک ساعت و نیم و ما می دانم آنچه در هر موضوع است. اگر ما نورد و چیز دیگری می آید تا ما می تواند فشار ساختار برگشت اما همیشه وجود دارد. صحبت می کند که به اخلاق کاری. اگر صدای کسی که رفتن به یک شکست تجاری گفت: “ما حق بازگشت” آنها به من نشان دادن آنها نیست انجام این کار قبل نشان می دهد. من Stokley و تولید کننده های ما Stephen [کشیش جونیور] باید یک برنامه و یک جهت است که تاسیس شده و احتمالا دوازده ساعت قبل از.

تی شرتکلاه اخلاق کاری است که قطعا آشکار در شما, هم, Brandon. شما شکستن فیلم از بازیکنان و قادر به بحث در مورد آن را در راه است که به عنوان دقیق که هر مربی — و البته پدر شما یکی بود — اما واقعا در دسترس است.

من فکر می کنم برای من, فوتبال, چرا که من در اطراف آن چیزی است که من می بینم شاید متفاوت تر از اکثر مردم انجام دهد. من فکر می کنم که یکی از قوی مناسب. من یک استعداد برای اینکه قادر به تماشای فیلم و تماشا کنید و ببینید که چرا همه چیز اتفاق می افتد و قادر به بیان آن است. من نمی انجام بسیاری از چیزهای خوب است اما در فوتبال احساس می کنم یکی از چیزهایی که من خوب بازی کردن آن و تماشای آن و نگاه کردن به آن و تلاش برای تشریح آن است. من همیشه می خواستم به یک مربی فوتبال, اما من یک بار ساعت آنها را در حالی که بازی برای پانزده سال, دیدن ساعت و تعهد در آن زمان من قرار داده که در پشت رایتر سریع واقعی است. اما من فقط احساس می کنم در حال رشد در اطراف آن من یک حس ششم برای آن است.

یکی دیگر از چیزی است که می آید در درجه رفاقت بین شما دو نفر. هر دو شما واقعا به نظر می رسد برای لذت بردن از هر شرکت دیگر.

Stokley: در واقع ما واقعا نمی مانند هر دیگر. [هر دو به خنده.] من خوشحالم که آن را می آید که در سراسر در راه است. ما فقط دو تا از بچه ها که مانند ورزش و ما همراه است. من فکر می کنم شما باید به می خواهید به همکاری خوب شما باید خوب همکاری کردن نشان می دهد بیش از حد. اگر شما این نوع از شیمی شما در حال رفتن به حمل آن بیش به بسکتبال و یا زمین فوتبال. انجام آن سه ساعت در هر روز است که یک مدت زمان طولانی به اطراف کسی اگر نمی خواهید شرکت خود را. من اعتقاد دارم که شنونده حس خواهد شد که. ما دوستان خوبی هستیم و باید تعداد زیادی از سرگرم کننده با هم.

Bye: من اکو آنچه که او گفت. در هسته آن شما در حال نشستن در یک اتاق صحبت کردن به مدت سه ساعت. که زمان بیشتری را مستقیما از طریق از من صحبت کردن با همسر و یا هر کس دیگری. اگر شما نمی تواند انجام دهد که به راحتی آن را به می آیند در سراسر. به عنوان بازخورد بسیار است که من می شنوم از مردم شماره یک چیزی که آنها به من می گویند این است که “شما بچه های خوب شیمی. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما با داشتن سرگرم کننده و در واقع شبیه به یکدیگر است.” و این درست است. ما می تواند در یک بار انجام این کار است. بهترین ورزش نشان می دهد شما می تواند داشته باشد که همان مکالمه در یک نوار های ورزشی.

ژاک شما نیز میزبان ویژه “اتاق جنگ” برنامه های فن که در آن میزبان های مختلف در این ایستگاه با هم و شکستن افراد مختلف است. این چیزی است که شما لذت بردن از انجام?

خداحافظ: این یکی از آن چیزهایی که من واقعا آن را دوست دارم — اما گاهی اوقات من نمی آن را دوست دارم چرا که در آن لحظه شما فقط یک تسهیل کننده. آن را کمتر نظر دادن و بیشتر ساخت آن را در مورد خود و دیگر شرکت میزبان در آن زمان است. من فکر می کنم دلیل از من خواسته شد آن را انجام دهد در ابتدا ما رئیس سابق برمیگردد به ساختار سوال. من فکر می کنم آنها احساس من این بهترین راه حل مناسب برای رسیدگی به آن است. من نمی توانم باور کنم که چگونه بسیاری از ما انجام داده ایم از آن و آن را یک انفجار. ما آن را انجام سه ماهه, و آن را همیشه جالب, حتی زمانی که آن را مانند نگهداری از گربه. هر کس می خواهد به صدای سنج ایجاد کردن, به عنوان من. اما شما فقط تلاش برای نگه داشتن کشتی در بالای آب تلاش برای شکستن در زمانی که چهار های مختلف مردم می خواهید برای دریافت یک نقطه آن است. شما می خواهم فکر می کنم من فقط می خواهم قطع و اجازه دهید هر کس دیگری را به صحبت کردن اما گاهی اوقات لحظات کمی و مرج بیشتر از هر چیز دیگری ما را در ایستگاه. شما باید برای پیدا کردن تعادل, اما چیزی که من لذت بردن از.

Stokley: من فکر می کنم دلیل ژاک خیلی خوب است که در آن و به همین دلیل آنها خواست او را به انجام آن است انعطاف پذیری خود را. او می آید در تهیه و حذف خود را از گفتگو و فقط می اندازد و آن را به هر کس دیگری. اما او سازمان یافته به اندازه کافی برای نگه داشتن همه تحت کنترل و نشان می دهد در حال حرکت در مسیر درست است.

Proof that Brandon Stokley is willing to share best friend Peyton Manning with Zach Bye — sometimes.گسترش

اثبات این که برندن Stokley حاضر است برای به اشتراک گذاشتن بهترین دوست, دوست, Peyton منینگ با ژاک خداحافظ — گاهی اوقات.

حسن نیت ارائه میدهد از ژاک خداحافظ

شما بچه ها قطعا یک علامت در اواسط روز اما مخاطبان بزرگتر هستند به صورت صبح و بعد از ظهر اسلات. این است که خسته کننده در زمان ؟

Stokley: ما به دنبال حرکت در بالا و پا زدن مردم در خارج از وقت خود را در حافظه. قرار است که در خارج وجود دارد. اجازه دهید مردم می دانند که ما در حال آمدن به نقطه خود را. [هر دو به خنده.] شوخی کردم. برای من این نقطه ایده آل. آن را درست در وسط روز آن را به من می دهد تا انعطاف پذیری زیادی در صبح و بعد از ظهر برای تماشای بچه های من و رفتن به رویدادهای ورزشی. این جایی که من هستم در حال حاضر. بدیهی است که ما درک می کنیم که درایو-بار بیشتر گوش-به نشان می دهد صبح و بعد از ظهر. اما برای من نگاهی به وضعیت خانواده من و من عاشق این شکاف زمان. شما می خواهم برای بیشتر مردم گوش دادن ؟ اطمینان حاصل کنید. اما در همان زمان برای من شخصا این یک شکاف بزرگ بود.

خداحافظ: برنامه عاقلانه به اعتقاد من بعد از ظهر اسلات بهترین اسلات در رادیو. اما من صرف هر روز صبح با پسر بچه من; او یک سال و نیم ، پس از من او را به پرستار کودک من قادر به نشستن و انجام کار بیشتر و یا اجرای یک ماموریت و یا رفتن به سالن ورزش. و پس از آخرین شکست در 2:55 شما در حال راه رفتن در سه. بعد از ظهر نمایش بزرگتر برای مخاطبان و می توان آن را سودآور مخاطبان است. اما در حال حاضر آن را بزرگ. و حتی در اواسط روز نشان می دهد ما اعداد که خارج انجام بسیاری از درایو-زمان نشان می دهد که در بازارهای مختلف. بنابراین من درک کرده اند که این نیست صبح یا بعد از ظهر درایو اما در همان زمان هر وقت ما هوا وجود دارد ده ها هزار نفر از شنوندگان. و فقط در ماه ژانویه ما تا به حال از 50 ، 000 بارگیری از پادکست ما. و ما نه یک پادکست. ما یک نمایش رادیویی است. نشان می دهد podcasted پس از این واقعیت است. بنابراین داشتن که بسیاری در 28 روز یک شاخص است که مخاطبان ما این است که فراتر از تنظیم در بین ظهر و سه. مردم ممکن است گوش دادن در شش در شب و یا شش صبح. بنابراین من فکر می کنم در حال حاضر ما در یک نقطه بزرگ برای ادامه به رشد می کنند. اگر شما فکر می کنم Stokley نمی تواند انجام drive-زمان در این بازار یا هر جای دیگری شما دیوانه — و من احساس می کنم مثل من می تواند آن را انجام بیش از حد. اما من اصلا به آن نگاه مانند تیم اول دانشگاه یا دانشکده در مقابل JV. اگر شما یک شکاف زمان در فن که یک معامله بسیار بزرگ.

ایستگاه فقط آن جشن سالگرد 25th و رتبه خود را همچنان به اکسل و حتی پس از از دست دادن آلفرد ویلیامز به KOA و با وجود به طور مستقیم همکاری با هر یک از شرکت تیم ها در شهر است.

Bye: من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود که طرفداران بسیار منحصر به فرد نه تنها در دنور اما در سراسر کشور. همانطور که من اشاره قبل از من خیلی از دانشجو های ورزشی-صحبت های رادیویی در سراسر کشور و به یک ایستگاه به عنوان غالب به عنوان فن است که وابستگی به هیچ یک از تیم های بسیار غیر معمول است — و آن را می دهد میزبان یک مجوز برای گفتن حقیقت. شنوندگان درک کنند که سطح صحت. در فن ما قادر به صحبت می کنند در یک سطح از حقیقت است. این نه بحث و این باعث می شود آن را منحصر به فرد. داشتن یک پلت فرم مانند فن یکی که 25 سال, باور نکردنی است. من می خواهم در برابر آن را به نیویورک یانکیز. آنها یانکی ها به دلیل پلت فرم و به دلیل تمام بازیکنان بزرگی که وجود دارد قبل از. کسی مثل [سابق Colorado Rockies standout تبدیل یانکی] DJ LeMahieu ایستاده است بر روی شانه های مردم مانند کودکان اموزش و میکی گوشته و یک میزبان از دیگران — و در فن ما احساس می کنیم بازی برای یانکی ها به دلیل بزرگ میزبان که قبل از ما آمد و آن را به آنچه در آن است.

Stokley: زمانی که من اولین بار آغاز شده, من به دنبال بزرگترین پلت فرم. مردم نمی مانند و من می خواستم برای شروع در بالا و می دانم که مردم به گوش دادن به شما. و این چیزی است که اتفاق افتاده است. مردم گوش دادن به فن و آنها را به شما یک فرصت و چوب با شما یا نه چرا که آنها عاشق فن. آنها تا به حال شنوندگان وفادار برای 25 سال پس شما این فرصت است. آنها عشق را به نام تجاری به طور کلی و آنچه در آن ارائه کرده است. و من عاشق این واقعیت است که ما نه وابسته به کسی. من می خواهم به دولت من نظرات این که آیا آنها خوب و بد یا هر چیز دیگری و نه نگرانی در مورد هر نوع عواقب و یا ناراحت کننده نباشد. هیچ دستور کار: من فقط دولت من نظرات. آن سخت است برای انجام این رادیو هر راه دیگر. من فکر می کنم مردم می توانند از طریق شما اگر شما نمی. من می خواهم به خودم و این که چه ایستگاه اجازه می دهد تا به من برای انجام.

براندون در حالی که به عقب Peyton Manning شد در نشان می دهد و او به شما یک حرکت شبیه چمچه زنی: او گفت که [Broncos کارفرمایی] درو قفل کرده بود به دندان عقل خود را حذف. می تواند ما انتظار داریم اخبار در مورد سایر قسمتهای بدن?

Stokley: [می خندد.] که چیز زیادی در مورد گوش دادن به ما نشان می دهد. شما هرگز می دانم آنچه شما در حال رفتن به شنیدن این که آیا آن را در مورد دندان عقل یا پرتاب جلسات و یا اردوگاه های آموزشی خرابی. ما پوشش آن همه دندان عقل گنجانده شده است.

Zach Bye and Brandon Stokley at the press conference introducing Denver Broncos head coach Vic Fangio.گسترش

ژاک خداحافظ و براندون Stokley در کنفرانس مطبوعاتی معرفی Denver Broncos سر مربی ویک Fangio.

حسن نیت ارائه میدهد از ژاک خداحافظ

مصاحبه دو

Westword: آن نشده است که به مدت طولانی از آنجایی که ما صحبت کردیم اما کل جهان تغییر کرده است. آیا شما بلافاصله متوجه پیامدهای آن را در خود را نشان می دهد ؟

خداحافظ: هیچ من نمی. من بیشتر بود در واکنش به اخبار خود را. من فقط با استفاده از شنبه [مارس 12] به عنوان مثال. شب قبل از NBA تا به حال تعلیق در فصل, بنابراین ما صحبت کردن در مورد آن است. اما در حالی که ما در هوا مه جنون و لیگ اصلی بیس بال متوقف شد بیش از حد. در حال حاضر شما فقط تلاش برای اطلاع شما شنوندگان اما در طول معافیت های تجاری و در طول بعد از ظهر شما متوجه, “اوه, خدای من, ما قصد داریم به هر چیزی واکنش نشان می دهند به.” که به طور کامل غرق در بیش از 24 ساعت آینده.

Stokley: آن زمان در حالی که کمی به درک. من فقط شوکه NBA شد تعلیق این فصل است. من نمی درک آنچه در مراحل بعدی قرار می شود و یا چگونه آن را رفتن به تحت تاثیر قرار همه چیز را ما انجام می دهیم. در آن زمان, آن را سخت به درک. و به دنبال بازگشت, آن را سخت به درک که در آن ما در حال حاضر و همه چیز را که در واقع بیرون.

آیا شما بلافاصله می آیند تا با یک استراتژی برای چه به حرکت رو به جلو ؟ و یا آیا رویکرد خود را به طور طبیعی سازگار در طول زمان ؟

Bye: من فکر می کنم آن را قطعا دومی به طور طبیعی تطبیق. ما هرگز با هم و گفت: “آنچه که ما می رویم به انجام در حال حاضر؟” ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم. ما باید یک کار را انجام دهد. که می رود بدون گفت. ما باید به در آمده و هر روز با یک طرح. ما در حال حاضر صحبت در مورد آن ساختار است که نا آشنا به برخی از نشان می دهد — بسیاری از نشان می دهد در سراسر کشور است. اما آن را برای ما نا آشنا. بنابراین ما همچنان به انجام آنچه ما انجام دهید: خلاق فکر می کنم خارج از جعبه و سعی کنید به درگیر شدن مکالمات به امواج رادیو و تلویزیون. در پایان روز, ما هنرمندان. بنابراین رفتن به آن را انجام دهد. رفتن سرگرم کند.

Stokley: در ابتدا ما فقط در واکنش به تمام اخبار در مورد همه چیز است که رو به حالت تعلیق درآمد. وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد. آن را فقط به نظر می رسید مانند وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد هر پنج-به-ده دقیقه. و در حال حاضر با تمام NFL مسائل [رایگان آژانس های دوره باز با بازیکنان در حال حرکت از یک تیم به تیم] آن بزرگ شده است را به واکنش نشان می دهند به آن است. من فکر می کنم شنونده باید واقعا لذت داشتن یک استراحت از همه چیز که در جریان است یا عدم چه خبر است — قادر به صحبت در مورد تیم مورد علاقه خود را و که آنها را امضا کردند. من فکر می کنم NFL شده است واقعا خوب است برای بسیاری از مردم است. آن را به کمک به آنها را امتحان کنید به آن را از طریق این زمان.

آیا شما را در آنچه شما انجام می دهند به عنوان یک نوع از خدمات عمومی — یک حواس پرتی از دیگر گیج کننده و نگران کننده چیزهایی که اتفاق می افتد ؟

Stokley: بله کاملا. ورزش یک فرار بزرگ برای بسیاری از مردم, به خصوص با چیزهای بزرگی که ما در حال حاضر رفتن. هیچ ورزشی در حال بازی پس از آن سخت است برای فرار از آن است. اما حداقل وجود دارد NFL چیزهای اتفاق می افتد و ما سعی می کنیم به ارائه برخی از سبک سری با آن سعی کنید برای کمک به مردم را فراموش کرده ام در مورد چیزهایی که برای در حالی که کمی. ما می خواهیم برای سرگرمی و تفریح و واکنش ما بدست از شنوندگان ما همه مثبت بوده است. ما قصد داریم به نگه داشتن انجام کار ما و سعی کنید به آن را واقعا خوب است. بدیهی است که این بار متفاوت از هر ما تا به حال برای تحمل و قدرت اما ما باید مسائل مورد بحث و ما را در شخم رو به جلو است.

ژاک شنیده اید همان نوع از چیزهایی که از شنوندگان?

Bye: من. ما شنیده ایم از شنوندگان و گفت: “این مثل این است که در آینده برای هوای تازه است.” و آن را نیز تسکین خوبی برای Stokley و خودم. Stokley با خانواده من یک خانواده شده است و کمی از درمان است. آن را خوب است برای سلامت روانی برای من به خارج شدن از خانه و صحبت در مورد ورزش و نه نیاز به نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و یا چه کسی یا ندارد coronavirus. آن شده است یک مهلت برای ما به عنوان به خوبی.

وجود دارد هر بخشی از شما که شگفتی “اگر این می رود در ماه با ورزش هنوز هم به حالت تعلیق چه می خواهیم بکنیم؟” یا شما در حال تلاش برای زندگی در لحظه ؟

Bye: من فکر می کنم آن را یک کمی از هر دو. من فکر می کنم ما در حال زندگی در لحظه و واقعا حمله این نشان می دهد یک روز در یک زمان. اگر شما زوم کردن به اندازه کافی آن را بسیار دلهره آور گزاره اگر ورزش می آیند زمانی که ما بر این باورند که ممکن است در این مدت دو ماه دیگر می گویند. اما در همان زمان اگر که اتفاق می افتد, آن را فقط رفتن به چرخ ضامن دار تا ما اخلاق کاری و خلاقیت قادر به متوقف کردن این سه ساعت را نشان می دهد. چگونه می تواند به شما پیدا کردن راه هایی برای بحث در مورد ورزش, هنگامی که وجود دارد هیچ ورزشی در واقع اتفاق می افتد ؟ من فکر می کنم که رفتن به صحبت می کنند به اخلاق کار از میزبان و خلاقیت است که به نشان می دهد قبل از رفتن زندگی می کنند.

Stokley: هنگامی که شما به آن نگاه کنید هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی و یا چه چیزی اتفاق می افتد در دو ماه, سه ماه, شش ماه. شما باید در لحظه زندگی می کنند و در حال حاضر نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی. من نمی توانست تصور می کردند که ما می خواهم هیچ ورزشی همه چیز به بحث در مورد به جز NFL. اما من معتقدم که ما باید یک تیم بزرگ است که قادر به انطباق و خلاق و آمد تا با داستان متفاوت خطوط و هنوز به شنوندگان نشان می دهد. من فکر می کنم این چیزی است که ما را به جدول. هنگامی که شما مردم خوب در اطراف شما, شما قادر خواهید بود به آمده تا با کارهای خلاق و سرگرم کننده موضوعات و به شنوندگان لذت بخش رادیو ورزش.

آیا پس زمینه خود را به عنوان ورزشکاران کمک به شما در یک زمان مثل این ؟

Bye: من می دانم که برای من که قطعا درست است. من فکر می کنم از این به عنوان یک چالش شخصی. من همیشه افتخار من اخلاق کاری, بنابراین در حال حاضر اجازه دهید رقابت برابر را نشان می دهد خود ما ایستگاه و دیگر نشان می دهد در شهر است. بیایید ببینید که انجام مشق شب خود را. از رقابتی نظر من بود ، در حال حاضر ما لازم نیست که هر چیزی را به واکنش نشان می دهند. هیچ کس می کند. بیایید ببینید که outworks که.

Stokley: زمانی که شما بازی های ورزشی, تمام زندگی خود را, آن را در مورد مبارزه با گرفتاری ها و چالش های دشوار. که چه زندگی است و این که چه ورزشی و چه ورزشی شما می آموزد. ما باید سختی. اما شما نمی توانید سر خود را پایین و افسرده بودن در مورد آن. [سابق Indianapolis Colts مربی تونی Dungy] گفت: “هیچ بهانه ای بدون توضیحات است.” ما فقط رفتن به پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن انجام می شود. ورزش به من آموخت در مورد پشتکار. این بار ما در حال حاضر ما در حال رفتن به مبارزه را از طریق این و آن را یک محصول خوب برای شنوندگان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>