واشنگتن-یک قاضی فدرال روز سه شنبه در آورده تقریبا تمام اعضای هیئت منصفه که به اعدام محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ در اتهامات مربوط به روسیه بررسی به منظور پاسخ به سوالات در اتهامات داور در آوریم.

تعجب وحی توسط ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون دیگری بود بسیار غیر معمول و تاب در سنگ حماسه است که شامل یک مجموعه از توییت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در دادگاه حتی در روز سه شنبه به دادگاه رفت, تهدید, توسط دادستان کل به ترک و خروج از دادستان کل تیم زیر وزارت دادگستری رهبری تصمیم به عقب نشینی آن صدور حکم درخواست.

                                                                                                                                                                                                                       

سنگ ادعا کرده است داوران forewoman مغرضانه بود و درخواست یک محاکمه جدید خود را برای اولین بار چنین درخواست رد شد.

در طول یک دادگاه منصفه مجاز به خواندن اخبار و یا حساب های رسانه های اجتماعی پست در مورد این مورد و یا بحث در مورد آن را با هر کسی تا زمانی که مذاکرات اما پس از حکم ارائه شده است آنها منتشر شد و می توانید صحبت های عمومی در صورتی که مایل.

جکسون گفت: سنگ وکلا که او تا به حال دیده می شود هیچ چیز به حمایت از ادعای خود را که چیزی نامطلوب رخ داده است اما به دلیل شرایط غیر معمول – از جمله رئیس جمهور این ادعا هر دو قاضی و forewoman بودند مغرضانه – او را گام اضافی از سوال منصفه.

یازده از 14 منصفه تبدیل و او مجاز وکلا برای انتخاب دو نفر برای بازجویی در مورد اینکه آیا هر چیزی مثل ماهی تا به حال اتفاق افتاده در پشت درهای بسته در دادگاه. آنها را در انتخاب یک مرد و یک زن بودند که مورد سوال توسط جکسون. وکلا تصمیم گرفتند به سوال منصفه خود را.

مرد گفت: هیچ چیز نامطلوب اتفاق افتاده است; آنها می خواهم وزن شواهد و بررسی برای رسیدن به یک نتیجه گیری. زن گفت: هیچ کس به ارمغان آورد در پست های رسانه های اجتماعی و یا مقالات اخبار در مورد مورد هیچ یک بحث اخبار حساب در دادگاه. آنها هر دو به تشریح روند انتخاب foreperson: چند منصفه نامزد شدند و forewoman انتخاب شد و با رأی مخفی.

                                                                                                                                                                                                                       

جکسون بعد سوال forewoman که تایید او نوشته شده بود مقالات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های آنلاین, اما گفت که او تا به حال انجام کار خود را به عنوان یک داور نسبتا و نه نگاه به رسانه در دادگاه.

جکسون گفت که او را حکومت در تاریخ بعد.

پس از سنگ محکوم شد در ماه نوامبر یک داور نوشت: یک op-ed برای واشنگتن پست توضیح داد که چرا او احساس آنها حق محکوم است. و forewoman صحبت در مورد این مورد در Facebook post.

جکسون گفت: هیئت منصفه تا به حال در مواجهه با آزار و اذیت و حتی قبل از آنها به نظر و او نگران خود ادامه داد: ایمنی. او دقیق نظرات در مورد منصفه ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در توییت توسط Fox News مفسر و تهمت حامی Tucker Carlson و جناح راست توطئه نظریه پرداز الکس جونز.

در این جلسه ابتدا مهر و موم شده اما جکسون توافق برای باز کردن آن را به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد بدون شناسایی منصفه که شهادت.

“من فکر می کنم آن را بدون سوال پس از آن که این بسیار به اطلاع عموم مورد بسیار قطبی سیاسی است که در آن رئیس جمهور خود درخشید ویژه داوران,” او گفت:. ‘œIndividuals که عصبانی هستند در مورد آقای سنگ محکومیت ممکن است را انتخاب کنید به آن را بر روی آنها شخصا.’�

                                                                                                                                                                                                                       

سنگ وکلا گفت: آنها احساس آنها گمراه forewoman حتی اگر آنها تا به حال داوران پرسشنامه و استخدام هیات داوران مشاور – که به آنها گفت: آیا هیچ جستجوهای گوگل در پتانسیل منصفه قبل از محاکمه. آنها با اشاره به مقالات او فرستاده آنلاین در پست های ساخته شده قبل از محاکمه در مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن و دیگر پست ها در روسیه بررسی است. جکسون پرسید چرا پست نشان می دهد او گمراه آنها.

‘œIt یک سوال در مورد او دروغ؟” جکسون پرسید. ‘œI می خواهید به دانستن آنچه که او دروغ گفته در مورد این پرسشنامه.’�

جکسون گفت: سنگ وکلا که آن را مهم نیست اگر او ارسال مقالات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دلیل است که نمی خواهد معنی او نمی تواند ارائه عادلانه حکم.

‘œIt رنگ یک تصویر است که او در مورد مراقبت از مهاجرت او در مورد مراقبت نژادی عدالت که صدا می آید از طریق’� جکسون گفت.

سنگ بود و در همه محکوم به هفت فقره کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

او ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور به اعدام محکوم شده بود در اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

قبل از Feb. 20 صدور حکم وزارت دادگستری رهبری حمایت از اولیه آن توصیه تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در توصیه به نه سال در زندان گفته شده بود بیش از حد سخت.

تصمیم جکسون را. او او را محکوم به بیش از سه سال در زندان به علاوه دو سال آزادی مشروط و $20,000 خوب است.

دادستان کل ویلیام بر دفاع از تصمیم گیری در یک ABC اخبار مصاحبه که در آن او همچنین گفت: رئیس جمهور توييتها مربوط به وزارت دادگستری شد و ساخت آن ‘œimpossible’� برای او را به انجام کار خود را. او از رئیس جمهور برای جلوگیری از به tweeting اما تنها چند ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن بود و در آن گفت که او هرگز نمی خواست بار به باز تحقیقات جنایی – اما او تا به حال قدرت برای انجام این کار اگر او می خواست.

ادامه افکن به نوبه خود باعث بر در نظر گرفتن ترک یک دولت رسمی گفت: AP. گرد و غبار حل و فصل است اما روشن نیست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را از تازه ترین اخبار از متحد دیرین خود را.

روز سه شنبه در حالی که در سفر به هند او توییتی دوباره در مورد این مورد. ‘œThere به ندرت مورد داور بنابراین آلوده به عنوان forewoman در Roger سنگ مورد’� او توییتی. ‘œLook در پس زمینه خود را. او هرگز نشان او نفرت از ‘تهمت’ و سنگ. او کاملا مغرضانه به عنوان قاضی” او هنوز توییتی.

در سنگ از صدور جکسون گفت: “شواهد به وضوح نشان داد که سنگ شهادت دروغ به کنگره و بارها و بارها تحت فشار بالقوه شاهد یا به او دروغ یا حاضر به شهادت دادن.

در نزدیکی پایان صدای او افزایش یافت به او گفت که سنگ تمام استراتژی دفاع به نظر می رسید به مقدار ‘œSo چه؟’� سنگ نیست شهادت و نام بدون شاهد از طرف او.

‘œThis است نه کمپین hijinks. این بود که راجر بودن راجر. شما به دروغ کنگره’� او گفت سنگ.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im