فروشگاه محدود کردن ساعت های خرید در پاسخ به کروناویروس وحشت خرید

رانچو کوکامونگا (CBSLA) — در پاسخ به وحشت گسترده خرید و احتکار در پی بیماری همه گیر کوروناویروس فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور در حال تحصيل ساعت — بسته شدن درهای خود را زود به کارکنان اجازه می دهد به تمرکز بر روی تمیز کردن و تهیه قفسه های خالی.

“این احساس ترسناک” جسیکا کینگ یک خریدار گفت.

پادشاه مورد علاقه Aldi در رانچو کوکامونگا فقط اصلاح آن ساعت کسب و کار بسته شدن در 5 p. m. به طوری که او گفت که او برنامه ریزی شده بود به خط در ساعت 8 صبح — یک ساعت قبل از ذخیره باز می شود.

“مردم در حال جمع اوری و من احساس می کنم که ما باید با تمام احترام به این واقعیت است که همه ما نیاز به همه چیز” پادشاه گفت:.

دنیس مگنوس و دخترش گفت که آنها درک کنند که چرا فروشگاه در حال محدود کردن ساعات کار و تعداد بالا و تقاضای محصولات مردم را می خرید.

مرتبط با: خارج, Ralphs, دیگر فروشگاه ها تغيير ساعت با توجه به کروناویروس

“این دومین فروشگاه ما بوده است,” او گفت:, و اشاره کرد که آنها به احتمال زیاد باید برای رفتن به یک سوم همه چیز را در لیست خرید خود را.

این Stater Bros فروشگاه در چین بود و محدود کردن فروش از آب و شیر و تخم مرغ و محصولات کاغذی تمیز کردن لوازم و دارو به یکی در هر خانواده است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در حال هیستریک در مورد این” مگنوس گفت. “من خودم هستم فقط تلاش برای انجام خرید روزانه.”

مرتبط: LA Mayor اطمینان Angelenos ‘هیچ کمبود منابع’

اما آن را نه فقط روز به روز خریداران که در حال پیدا کردن آن سخت برای به دست آوردن منابع.

“کسانی که بیشتر در معرض خطر افراد مسن به خصوص قادر به دریافت آنچه آنها نیاز دارید” شلی نی خریداران گفت.

به مبارزه با آن, برخی از فروشگاه ها باید گفت: آنها پیشنهاد ویژه ساعت برای سالمندان به فروشگاه هنگامی که قفسه ها پر هستند.

معامله گر جو در مونروویا باز خواهد شد از 9-9:30 a. m., مواد غذایی خروجی در التادنا باز خواهد شد از 7-8 صبح و به Vallarta در پاسادنا از 7-8 صبح و همچنین.

مرتبط با: تازه ها, فروشگاه های مواد غذایی رزرو و خرید زمان برای سالمندان

و برخی از داخلی فروشگاه های امپراتوری گفت: وحشت خرید بود و نه تنها به دلیل آنها با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن اقلام در قفسه آنها گفت: افزایش ناگهانی مشتریان داشتن تاثیر و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im