طوفان به ارمغان می آورد و احتمال رعد و برق و تگرگ فواره آب به جنوب کالیفرنیا

لس آنجلس (CBSLA) — جنوب کالیفرنیا است که در نیاز به برخی از باران و طبیعت قطعا تحویل داده امروز. یک طوفان و سیستم آورده باران در سراسر Southland امروز.

آهسته حرکت طوفان آورده سنگین دوش در زمان. مقامات نیروبخش برای امکان از گل و لای و آوار جریان در نزدیکی اخیر رایت, زمینه, سنگ, سقوط در دره جاده ها و آزادراه جاری شدن سیل. رعد و برق می تواند رعد و برق به مناطق ساحل و آب فواره ها ممکن است بیش از, اقیانوس, با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

این گرمتر طوفان سیستم با این حال انتظار نمی رود که به هر برف به جز در بالاترین قله کوه.

شهر سانتا آنا ارائه شده است رایگان و کیسه های شن برای ساکنان و کسب و کار در آن شرکت های بزرگ حیاط 215 S. مرکز سنت در سانتا آنا. در Burbank, جنگل, دره عمیق و باریک و first name last name مرکز طبیعت پیاده روی و تفریح مناطق بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی به علت بارش باران و پتانسیل برای گل و لای و آوار جریان است.

شنبه مرطوب و آب و هوا است فقط آغاز برای این هفته است. دوش پراکنده انتظار می رود از طریق آخر هفته هنگامی که این منطقه باید یک استراحت در باران. اما قبل از آن شکستن جنوب کالیفرنیا می تواند تا سه اینچ از بارش باران در مناطق ساحلی و دره ها و به اندازه پنج اینچ از بارش باران در کوه و دامنه مناطق.

اوج از مرکز شهر لس آنجلس به اورنج کانتی و اینلند امپایر بیابان خواهد بود در 60s شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im