فیلادلفیا — Carter هارت متوقف 28 عکس و چهار بازیکن به ثمر رساند و منجر به Philadelphia Flyers به هشتمین پیروزی راست 4-1 بیش از کارولینای طوفان در پنج شنبه شب.

ایوان Provorov مایکل Raffl نیکولا اوب-Kubel و شان خیاط به ثمر رساند برای آگهی که خود را ادامه داد سوزان برگرد از فصل گذشته و برنده خود را 24th, صفحه اصلی بازی (24-5-4). آنها برنده در شب متوالی پس از ضرب و شتم واشنگتن پایتخت 5-2 و موقعیت خود را به عنوان یک تهدید جدی به اجرا در کنفرانس شرق برگشتی. آنها را می توان در وهله اول در شهری بخش با از دست دادن سرمایه به رنجرز بعد پنج شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

این آگهی که یک حق رای دادن با رکورد 10 برد در ماه فوریه شده اند یکی از بهترین تیم ها در لیگ سه ماه گذشته و طرفداران در فیلادلفیا هیجان زده در مورد هاکی دوباره. آنها را به ثمر رساند حداقل چهار گل در هر بازی را برنده خط.

آنها دچار یک بیت از یک ضربه به جلو با جیمز ون Riemsdyk انتظار به دست چهار تا شش هفته با دست راست دچار مسدود کردن یک شات شنبه شب. او می تواند در زمان به عقب برای پلی آف. ون Riemsdyk 19 اهداف و 21 کمک برای 40 امتیاز در 65 بازی در این فصل. او شده است در آگهی’ خط سوم طول خود به پیروزی طاق آنها را تا رده بندی است.

“اعتبار می رود به بازیکنان آنها را درک آنچه در آن طول می کشد برای رفتن بر روی یخ و بازی های برنده و راه بیرون رفتن وجود دارد و اجرا و انجام آن” مربی آلن Vigneault گفت: قبل از بازی. “من باور دارم که بسیاری از این بچه ها می خواهند ثابت کنند که آنها می تواند موفقیت آمیز آنها می توانید برنده شوید. و این چیزی است که همه ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است. هر یک از ما هل دادن در همان جهت است.”

یک شب پس از کهنه برایان الیوت متوقف 25 عکس 21 ساله هارت پر شور بود دوباره به دست آورده و خود را 23rd پیروزی این فصل است. هارت شده است سالم و تثبیت موقعیت یک فصل پس از آگهی آغاز شده هشت goalies و از دست رفته برگشتی.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما با استفاده از هر دو ما goaltenders در سخت امتداد و آنها هر دو انجام و برای ما” Vigneault گفت. “کارتر در مورد او پیشرفت به هر بازیکن جوان باید. در Brian ما باید یک بازیکن کهنه کار است که از طریق بسیاری بوده است که خوب است برای ما ، او را خوب است برای کارتر اما او را خوب برای ما است.”

Provorov ساخته شده آن را 1-0 در اولین زمانی که او یک slapper از دایره به الکس Nedeljkovic معده و swooped پایین دستکش طرف به بد گویی کردن از در به دوباره بجای اول برگشتن. Raffl خود را به ثمر رساند هشتم هدف از این فصل در دوره دوم خاموش خوبی بده و برو با تایلر Pitlick.

این طوفان قطعه قطعه آن را به 2-1 جاستین ویلیامز هدف چهارم از فصل در اوایل سوم. هیچ نگرانی در این روز برای آگهی; اوب-Kubel و خیاط به ثمر رساند تنها 26 ثانیه از هم جدا به این بازی باز و آگهی های بهبود یافته برای 38-0-3 وقتی جلوتر و يا پس از دو دوره.

یادداشت: F Joel Farabee بود به یاد می آورد از افراد زیر سن قانونی به جای ون Riemsdyk. … طوفان D برت Pesce است که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی شانه راست است که انتظار می رود به نگه داشتن او را از بقیه فصل. … اد اسنایدر هاکی جوانان بنیاد تاسیس شده در سال 2005 توسط اواخر آگهی بنیانگذار اد اسنایدر قرار است به افتخار 300 علمی تمام-ستاره از این برنامه در روز شنبه. اسنایدر هاکی ترویج مهارت های زندگی و هاکی از طریق بعد از مدرسه تفریحی و دیگر فعالیت های آموزشی.

                                                                                                                                                                                                                       

بعدی

کارولینای پخش شنبه در New York Islanders.

آگهی میزبان بوفالو در روز شنبه.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im