مسائل ساختاری نزدیک GrowHaus ساختمان به طور نامحدود

یکی از دنور بالا رزمندگان در جنگ در برابر غذا بیابان و ناامنی غذایی پرداخته شده است یک ضربه بزرگ. این GrowHaus غیر انتفاعی داخل مزرعه بازار و مرکز آموزشی مستقر در الیریا-سوانسی محله شده و مجبور به بستن آن چند ساختمان با استفاده از در 4751 خیابان نیویورک به دلیل مسائل ساختاری.

در اوایل ماه مارس این سازمان برنامه ریزی شده بود برخی از پروژه های ساخت و ساز به صورت گسترده در ساختمان که شامل یک بزرگ گلخانه ای منطقه دفاتر متعدد و کلاس های درس و یک جامعه کوچک بازار به فروش می رساند که تولید و دیگر به صورت محلی تولید مواد غذایی. یک تیم مهندسی کشف مسائل متعدد با ساختار و پس از آزمايشات انجام شده مشخص شد که این ساختمان ناامن و نمی ملاقات شهرستان استانداردهای بنابراین فضا به طور موقت بسته شده است.

پس از وزن گزینه های هفته گذشته GrowHaus هیئت مدیره تصمیم به نزدیک ساختمان به طور نامحدود. تقویت یا بازسازی سایت نمی شد به مناسب راه حل های کوتاه مدت به دلیل زمان و هزینه, اما آنها می تواند بخشی از راه حل در برخی از نقطه در پایین جاده به گفته مدیر اجرایی Kayla Birdsong.

در حالی که بسته شدن این ساختمان دارای پایان دادن به محصولات تازه که از گلخانه ها و به طور موقت حذف بازار مواد غذایی بسیاری از این سازمان را از دیگر وظایف اصلی دست نخورده باقی می ماند. “این GrowHaus سازمان است که به عنوان قوی و متعهد به جامعه به عنوان افراد” Birdsong یادداشت ها. “ما بیش از فقط یک ساختمان است. GrowHaus است که برنامه های در حال اجرا از راه دور…و ما حتی پا تا خانه ما بازديد به آموزش مردم در مورد تغذیه و سلامتی. ما مجددا بر ما تعهد عمیق به الیریا-سوانزی و Globeville جوامع است.”

The sun has set on the GrowHaus's market and greenhouse, but the organization is still going strong with classes and food programs.

غروب خورشید در GrowHaus بازار و گلخانه اما این سازمان هنوز رفتن قوی با کلاس ها و برنامه های غذایی.

حسن نیت ارائه میدهد از GrowHaus

رئیس در میان GrowHaus اهداف فوری در حال گسترش است هفتگی غذا-جعبه برنامه ای که توابع بسیار شبیه به یک CSA عضویت. تولید تخم مرغ و نان و دیگر مواد غذایی هستند که از منابع آلی کلرادو مزارع و تولید و سپس بسته بندی شده به جعبه های متفاوت اندازه بر اساس درخواست مشتری. اساسی عضویت در شروع $15 تا 20 دلار در هر هفته که بسته های نرم افزاری مختلف — میوه و تخم مرغ و نان و سبزیجات بیشتر — می تواند اضافه شود برای اضافی $1.50 به 7 دلار در هفته است. Birdsong می گوید که یک فروشگاه آنلاین با تحویل خانه نیز امکان; به عنوان در اصلی بازار مشتریان که در داخل زندگی می کنند 80216 کد پستی دریافت تخفیف در تمام محصولات.

این GrowHaus راه اندازی در اواخر سال 2009 در چه زمانی بود که یک میخک گلخانه ای با یک مغازه گل کوچک متصل شده است. غیر انتفاعی خرید از 20 ، 000 فوت مربع ساختمان از مالک قبلی آن و ایجاد کلاس های درس و فضای اداری در علاوه بر این به داخل مزرعه و بازار است.

آموزش بزرگسالان کلاس حاضر شده نقل مکان کرد و به جانسون مرکز تفریح و سرگرمی و والدز-پری دنور کتابخانه های عمومی شعبه در الیریا-سوانزی و رایگان pop-up شربت خانه مواد غذایی منتقل شده است به تمرکز بر نقاط خانواده مرکز منابع در 2501 شرق 48th خیابان که در آن ادامه خواهد داد به دور مواد غذایی حداقل از طریق پایان ماه مارس.

در حالی که یک جدول زمانی برای ایجاد یک طرح برای GrowHaus آینده شده است مجموعه Birdsong می گوید که می خواهد یک موضوع کلیدی در هفته آینده جلسه هیئت مدیره. “من می خواهم به مطمئن شوید که ما باید یک رویکرد اندیشمندانه به repurposing یا بازسازی است که این هزینه به ذهن” او توضیح می دهد.

آیا GrowHaus رفع آن زمان ساختمان بازسازی در سایت و یا پیدا کردن یک محل جدید در دسترس نباشد Birdsong می گوید: مهم ترین هدف حصول اطمینان از ثبات مالی به طوری که سازمان پروژه را می توانید در ادامه.

به لطف بسیاری از همکاران GrowHaus تقویم است که هنوز هم با کلاس در خانه دم پرورش زنبور عسل ترشی و دیگر غذاها-فعالیت های مرتبط. آخر این هفته دهم سالانه بذر تعویض برای باغبان خانه لغو شد اما به دلیل بسته شدن GrowHaus ساختمان است. Coronavirus نگرانی های ناشی از لغو; دانه تعویض شد و به جای برنامه ریزی شده در والدز-پری کتابخانه و دنور کتابخانه های عمومی است به طور موقت متوقف کرد.

بازدید thegrowhaus.org برای کسب اطلاعات بیشتر و به یک بار و یا در حال انجام کمک های مالی. También, GrowHaus ماهانه به برنامه اجازه می دهد تا خیرین راه اندازی پرداخت های تکرار شونده برای فقط چند دلار در ماه Birdsong یادداشت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im