دانشجو متولی منعکس در Waubonsee تجربه

قلب من پر از شادی هر زمان که من فکر می کنم از تجربیات من به عنوان یک دانش آموز و دانشجو امانت در Waubonsee جامعه ،

من تصمیم به آمدن به Waubonsee کالج به خاطر آن بود که نزدیک به خانه آن مقرون به صرفه و برنامه پرستاری استثنایی بود. زمانی که من شروع به گرفتن پیش نیاز, دیدگاه من شروع به تغییر و حتی بیشتر. من با اساتیدی که الهام بخش من و به چالش کشیده به من بود و همیشه در تلاش برای بالاتر است. یکی از بهترین خاطراتی بود که من با گرفتن میکروب شناسی با استاد دکتر Sheela Vemu استادیار زیست شناسی. یک زمان وجود دارد هنگامی که هوا بد بود آن را همراه با بارش برف بود و همه ما فکر کلاس بود لغو شد. کلاس شد و در نهایت لغو شد, اما یک دانش آموز غایب بود آن شب. Vemu دریافت یک تماس تلفنی و من شنیده ام او را می گویند “همه دانش آموزان من در اینجا.” ما می دانستیم که به اکسل در Vemu کلاس ما بود که در کلاس آمادگی ما تا به حال به یادداشت ها حق ما تا به حال به ارتباط برقرار کردن با همکلاسی های ما وجود دارد و همیشه یک امکان pop quiz. او به ما یک پاپ امتحان که شب و ما خوشحال بودند چرا که ما اعتقاد بر این است که تعهد ما پرداخت می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

من پرستاری مدرسان و مربيان بالينی بودند در نقطه. یکی از اولین مدرسان کریستینا سیسرو مربی پرستاری دانشکده پرستاری و من آموخت تفکر انتقادی و قدرت انعطاف پذیری. شما باید قادر به انطباق و به سرعت تنظیم کنید که همه چیز را تغییر دهید. مونیکا Smogur مربی پرستاری دانشکده پرستاری و تدریس سلامت روان در چنین راهی است که آن را آسان به درک و درک. جوآن Bluestone کمکی دانشکده بهداشت حرفه ای و خدمات عمومی من سلامت روان بالینی مربی به من آموخت که قدرت ارتباط درمانی و تمرکز حواس است. تریسی Limbrunner دانشیار دانشکده پرستاری و تدریس من در میان چیزهای دیگر, چگونه به را انتخاب سالم و به تنظیم اهداف واقع بینانه. شارون اریکسون استاديار دانشکده به من آموخت, the big picture, آشنایی با فرآیند پرستاری و ارائه جامع مراقبت. Sindu Mohan, کمکی, دانشکده, بهداشت حرفه ای و خدمات عمومی من مربی بالینی آورده کردن اعتماد به نفس در من. حتی زمانی که من می ترسم او وجود دارد به حمایت از کمک و مربی من در حالی که من کامل من پرستاری وظایف به طور موثر و کارآمد.

به عنوان یک دانشجوی پرستاری من لذت می برد انجام در آزمایشگاه من بازده در دولت از هنر پرستاری آزمایشگاه من استفاده کرده اند مرکز آزمون برای امتحانات و من نیز استفاده می شود ما خدمات تدریس خصوصی. Waubonsee اجازه داده است من به من clinicals در آهنربا بیمارستان. آهنربا بیمارستان ها بالاترین تشخیص پرستاری تعالی به عنوان امتیاز توسط پرستاران آمریکایی و مدارک مرکز. Waubonsee به من ارائه با منابع و ابزار برای کمک به من موفقیت در برنامه های پرستاری.

من سفر رهبری آغاز شد زمانی که من دریافت دعوت نامه به درخواست برای تعامل با رهبران برنامه. من اعمال شد و انتخاب شده برای شرکت در معتبر برنامه. از طریق تعامل با رهبران برنامه من قادر به تعریف رهبری من فلسفه است.

من رهبری فلسفه است که تشویق به قلب به عنوان مثال توانمند سازی و به رسمیت شناختن تمامیت انرژی مثبت و نظم و انضباط. پس از اتمام برنامه من می دانستم که من آماده به بیشتر به چالش کشیدن نقش. من برای اعمال دانشجویی امانت موقعیت. من را از طریق رفت دقیق فرآیند مصاحبه و در مارس 15 2019 من نشسته بود به عنوان دانش آموز متولی از Waubonsee جامعه ، از طریق نقش من به عنوان Waubonsee دانشجویی امانت من تا به حال افتخار برای دیدار با دکتر کریستین Sobek رئیس دانشگاه; هیئت امنا; و متعدد رهبران جامعه. به عنوان دانش آموز امانت من رابط بین Waubonsee هیئت امنا و دانش بدن. من در شرکت دانش آموز دخالت پروژه که در آن من در زمان ابتکار عمل را به صحبت می کنند و تشویق دیگر دانش آموزان برای پیوستن به دولت های دانشجویی و کالج های دیگر سازمان است. من قادر به متقاعد کردن یک زن و شوهر از دانش آموزان برای پیوستن به دانش آموز سنا. من برای شرکت در رویدادهای اجتماعی و نماینده مدرسه در مناسبت های مختلف. من به تازگی با حضور ملی و قانونی اجلاس جایی که من در ارتباط با دانشجو امنا و مدیران و قانون گذاران از سراسر کشور به بحث در مورد کالج فدرال قانونی اولویت است. من حتی به تازگی منتشر شده یک کتاب کودکان.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان یک رهبر من خودم را تاسیس به عنوان عالی ارتباط برقرار. من یاد گرفتم که من می توانید برنده بیش از دیگران از طریق مهارت های ارتباطی, شخصیت و اتصال به مردم است. این به من کمک کرد در ایجاد اوراق قرضه با دانشجویان و اعضای هیات علمی.

من همیشه تشویق دیگر دانش آموزان به بخشی از Waubonsee کالج جامعه است. آن را تا مقدار زیادی برای ارائه. من اغلب دعوت از دوستان و خانواده به Waubonsee کالج برای رویدادها و فعالیت های. این محل که در آن رویاهای ساخته شده است. من با افتخار می گویم که Waubonsee کالج بود من انتخاب بالا برای آموزش عالی. همه Waubonsee جامعه دانشجویان برنده شدن! #waubonseewin

• آنجلا Nwalie سابق دانشجویی امانت در Waubonsee عضو دانشجویی انجمن پرستار عضو فنی ملی افتخار جامعه و یک عضو از جامعه ملی از رهبری و موفقیت است. او اهدا شد, Marion, M. و له Lester وقف کمک هزینه تحصیلی و دریافت جیم و کارن Pilmer دانشجویی متولی بورس تحصیلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de