اگر شما دود زیادی گلدان, شما ممکن است خودتان را در مشکل در جدول بزور و با تهدید با توجه به تازگی منتشر شده مطالعه از دانشگاه ایالتی اورگان.

با استفاده از یک کارت شبیه سازی که در آن شرکت کنندگان سعی کنید برای به دست آوردن پول به عنوان آنجا که ممکن است با انتخاب از عرشه های مختلف این مطالعه نشان داد که شرکت کنندگانی که با استفاده از ماری جوانا حداقل پنج بار در هفته در سال گذشته در معرض ابتلا به انتخاب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع با پاداش اما بزرگتر ضرر و زیان آنها را که منجر به یک کم net نمره برای این کار. کسانی که گزارش حداقل به استفاده از ماری جوانا را انتخاب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع با پاداش و ضرر و زیان های کوچک اما با یک گل خالص بالا نمره پایان کار پژوهش توجه داشته باشید.

دکتر آنیتا Cservenka یکی از محققان در این مطالعه معتقد است این کارت شبیه سازی نشان دهنده چگونگی مکرر کاربران ماری جوانا را در تصميم خود را روز به روز زندگی.

“انتخاب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع با پاداش و زیان های بزرگ نشان می دهد که مکرر کاربران ماری جوانا بیشتر جذب به پاداش محرک در مغز خود هستند و بیشتر نسبت به پیامدهای منفی بالقوه” او می گوید. “این منجر به پیامدهای برای کسانی که استفاده از مواد مخدر عادات و چگونگی تاثیر آن بر زندگی روزانه خود تصمیم گیری.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همبستگی بین مکرر استفاده از ماری جوانا و مخاطره آمیز تصمیم گیری می شود هرگز پایان دادن به چرخه Cservenka می افزاید. کسانی که دود ماری جوانا اغلب می خواهید به تحریک سیستم پاداش در مغز خود او استدلال می کند و در نهایت تبدیل شدن به نسبت به پیامدهای منفی بالقوه. این ممکن است منجر به ادامه, دود غالبا به منظور پاداش است که محرک و نادیده گرفتن هر گونه اثرات منفی سیگار در دراز مدت.

“مکرر کاربران ماری جوانا ممکن است هدایت می شود بیشتر توسط پاداش به جای ضرر و زیان” او می گوید. “این یک چرخه بی پایانی که مایل به پاداش است که محرک با استفاده از ماری جوانا برای انجام این کار, و نسبت به پیامدهای منفی که آمد با آن.”

اما Cservenka اضافه می کند که آن را “خیلی زود” بدانید که دامنه کامل در مورد اثرات طولانی مدت سیگار کشیدن اغلب و است که محققان “نمی دانم منفی, اثرات دراز مدت تا زمانی که مطالعات بیشتری بیرون می آیند.”

ایالتی اورگان در حال حاضر انجام مطالعات دیگر به یاد بگیرند که چگونه مکرر استفاده از ماری جوانا بر مردم است. زمان جاری مطالعات شامل به دنبال در چگونه حشیش و الکل استفاده می تواند بر پردازش هيجانی و تحقیق در مورد ارتباط بین کاربران حشیش و چگونه آنها را در پاسخ به استرس است.

“من همیشه علاقه مند در چگونه اشکال مختلف از مواد تاثیر می گذارد, مهارت های تصمیم گیری,” Cservenka توضیح می دهد. “وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شده در بين شاهدانه و تصمیم گیری و به دنبال این عوامل مهم است که در درک چگونه شاهدانه استفاده می تواند کاربران در دراز مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de