لس آنجلس (CBSLA) — در ریجی کرست زلزله 2019 ممکن است افزایش شانس بزرگ temblor در طول San Andreas fault در 12 ماه آینده با توجه به مطالعه منتشر شده روز شنبه در بولتن Seismological Society of America.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که دانشمندان در آنجا بود 2.3% احتمال یک زلزله بزرگ در Garlock خطا اجرا می شود که در امتداد لبه شمالی صحرای موهاوی در سال آینده افزایش می دهد که احتمال قدر 7.5 یا بالاتر temblor در San Andreas fault به 1.15%.

راس استین زلزله دانشمند بازنشسته از بررسی زمین شناسی ایالات متحده و استاد کمکی ژئوفیزیک در دانشگاه استنفورد گفت: بار است که این اعداد نشان می دهد نزدیک به سه برابر از شانس زیادی زلزله در San Andreas fault.

“در حال حاضر شما می توانید فکر می کنم از ریجی کرست زلزله به عنوان اینکه تا کنون از لس آنجلس … که آن را تقریبا بی ضرر” استین گفت: بار. “اما مشکل این است که … این ریجی کرست زلزله آورده Garlock گسل و نزدیک به پارگی. در صورتی که گسل و پارگی آن می شود در حدود 25 مایل از San Andreas — سپس احتمال زیاد است شاید 50/50 شات که این امر بلافاصله پارگی در San Andreas.”

استین مستروف این گزارش با شینجی Toda از دانشگاه توهوکو در ژاپن است.

2008, U. S. G. S. گزارش هشدار داده است که قدر 7.8 زلزله در جنوب San Andreas گسل می تواند منجر به بیش از 1800 مرگ و میر 50,000 صدمات و $200 میلیارد دلار خسارت شديد و طولانی مدت اختلالات.

“این اعداد به عنوان کم به عنوان آنها به دلیل تهاجمی مقاوم سازی برنامه هایی که باید افزایش مقاومت لرزه ای ساختمان ها بزرگراه ها و خطوط و اقتصادی حالت ارتجاعی” نویسندگان این مطالعه نوشت. “این اعداد به عنوان بزرگ به عنوان آنها به دلیل مقدار بیشتر مقاوم سازی هنوز هم می تواند انجام شود.”

زلزله شناس دکتر لوسی جونز به نام تازه منتشر شده مطالعه “ظریف” اما آن را گفت: “فرض یک دلیل برای زلزله باعث که است نه اجماع.”

سال گذشته سری از temblors در ریجی کرست به پایان رسید با بزرگی 7.1 زلزله در جولای 5 که “تولید قابل توجهی استرس و آشفتگی در نزدیکی گسل شبکه به ویژه در Garlock گسل بخش بلافاصله غربی 2019 ریجی کرست پاره” با توجه به نویسندگان این مطالعه.

طولانی سوال باقی می ماند که آیا این استرس شروع زنجیره ای از حوادث که در نهایت منجر به راه اندازی یک زلزله بزرگ در San Andreas fault هر چند 2019 مطالعه توسط U. S. G. S. یافت می شود وجود دارد یک فرصت کوچک است که اتفاق می افتد.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net