Suave متحرک و دست چپ دم برنده Craft-آبجو تنوع کمک های مالی

تنوع تقریبا همیشه بی دست و پا موضوع در هنر و صنعت-صنعت دم در درجه اول از آنجا که وجود ندارد بسیاری از آن. از نژاد و قومیت و جنسیت و گرایش جنسی به سن و توانایی یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در داخل کشور 8,000 یا بیشتر کارخانه های لبنی — اگر چندین اخیر و مهم استثنا از جمله چند کلرادو آبجو سازان.

“بسیاری از مردم بسیار آگاه هستند از این در هنر و صنعت آبجو در جهان می گوید:” کریستینا Schostak چپ دست دم را مدیر ارتباطات و رئیس شرکت جدید باز دست کمیته است که در تلاش برای ترویج تنوع در Longmont آبجوسازی. “مثلا مردم اشاره می کنند که ما یک تنوع کمیته است که نوری بسیار متنوع است. به همین دلیل ما شکل گرفته — به سوال است که چرا و به انجام کاری درباره آن.”

که تلاش کرد در طول این سال توسط یک کمک مالی از تخمیر انجمن که فقط اهدا $50,000 تا چهارده حوادث مختلف در سراسر کشور با هدف تشویق “تنوع و شمول” در هنر و صنعت آبجو در جهان است. این تعداد از سال گذشته BA داد از $20,000 به شش رویدادهای مختلف.

برخی از دیگر برندگان عبارتند از: ColdXela لس آنجلس جشنواره با تمرکز بر Latinx آسیایی و آفریقایی-آمریکایی آبجو brewers; زن دم متحرک یک روز فلوریدا رویداد که جشن زنان در دم; و افتتاح ویرجینیا ساموئل D. یاغی آهنگر فروشگاه یادبود Musem پست-برده داری-عصر موزه است که در همکاری با یک آبجوسازی محلی به نام سیاه و سفید باریک دم در یک آبجو خواهد شد که خدمت در این رویداد است.

دنور Suave متحرک که صورت گرفت برای اولین بار در سپتامبر گذشته نیز برنده BA کمک مالی برای سال دوم در یک ردیف. سازماندهی شده توسط تازه باز Raices دم جشنواره رشد خواهد کرد در سال 2020 در نظر گرفتن محل های بزرگتر فضای بیرون از منزل و از جمله Latinx متعلق به کارخانه های لبنی از سراسر کشور است.

در دست چپ کمک هزینه (BA خواسته است که فرد اعطا مقدار آشکار نمی شود) کمک خواهد کرد که به ایجاد دست باز 48 جشنواره برگزار خواهد شد که در ماه جولای. آبجوسازی را به شرکت کنندگان در 48 ساعت یک و پنج دقیقه (با پارامترهای خاص است که نمی توان نشان داد تا آخرین لحظه) نمایشگاه تنوع شمول و عدالت در هنر و صنعت آبجو. آنها پخش خواهد شد در taproom در جولای 26. دست چپ خواهد شد و سپس با اهدای پول به موسسات خیریه به انتخاب برندگان بخش های مختلف جشنواره جوایز خود را.

It's all hands in at Left Hand Brewing.گسترش

این همه دست در دست چپ دم.

دست چپ دم

و آبجوسازی تعریف از تنوع گسترده است. علاوه بر متغیرهای ذکر شده در بالا آن را نیز می تواند شامل پدر و مادر تنها جانبازان و مهاجران و فرزندان خود را.

“این است که واقعا سرد برای شهر ما و صنعت ما می گوید:” Schostak که می گوید: او است که نیمی لاتین. “ما امیدواریم که این کمک هزینه را تشویق دیگر کارخانه های لبنی به این نوع از فعال سازی نیز هست.”

برای Suave جشنواره سازمان تامیل مالدونادو و خوزه Beteta, اعطای اعتبار به ارمغان می آورد نه تنها به جوان جشنواره اما به فرهنگی برنامه نویسی شده است که در بخش بزرگی از خود آبجوسازی Raices. “من فکر می کنم BA واقعا دوست دارد آنچه که ما در حال انجام برای ورود و تنوع می گوید:” Beteta که اعتبارات مالدونادو برای “آوردن طراوت و چالاکی” به آبجوسازی در تقریبا روزانه با اتفاقاتی که اجرا حیطه از موسیقی و رقص و دو زبانه کارائوکه به فوتبال احزاب شب بازی با مکزیک lotería و کشور-مواد غذایی خاص pop-ups.

مالدونادو در حال حاضر یکی از تنها تعداد انگشت شماری از زنان بودند که دعوت به شرکت در یک BA رسانه ارائه این آخر هفته در شهر نیویورک درباره زنان تجارب در صنعت آبجو.

Beteta می گوید Suave جشنواره که ویژه آبجو از ده Latino-متعلق به کارخانه های لبنی همراه با مواد غذایی, فرهنگ, و, رقص, بسیار بزرگتر خواهد شد در سال 2020 خواهد شد و باید بیشتر حامیان مالی. اوایل پرنده بلیط برای جشنواره خواهد بود که در ماه سپتامبر به فروش هفته آینده در suavefest.com.

به عنوان کارشناسی که نشان دهنده مستقل پیشه وری کارخانه های لبنی در سراسر کشور قصد دارد به انتشار یک سری از مطالعات موردی نوشته شده توسط خود را newish “تنوع سفیر” دکتر جواد Nikol Jackson-بکهام که نور افکن “بهترین شیوه در عمل است.” این سازمان نیز معرفی یک خلبان برنامه نظارت.

“الهام بخش است به طوری که بسیاری از سازمان ها در تلاش برای اتصال و استقبال افراد جدید به آبجو و هر یک از دیگر” BA craft-آبجو مدیر برنامه عمومی, می گوید, در بیانیه ای. “در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام شود ما با افتخار به ادامه تعهد ما به پرورش متنوع تر و فراگیر هنر و صنعت آبجو جامعه ما تبریک این سال کمک مالی دریافت کنندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>