بقیه مربیان با دیدن رنگ قرمز به عنوان refs شنیدن همه خالی استادیوم

رم — Tommaso Berni, اینتر میلان سوم-انتخاب دروازه بان که نه در شش فصل با این باشگاه اخراج شد نیمکت برای مخالفان در روز یکشنبه بازی در پارما.

تنها دو دور کامل به لیگ ایتالیا را راه اندازی مجدد چهار مربیان نیز برای تظاهرات: Gian Piero Gasperini (آتالانتا) آنتونیو کونته (اینتر) سیمون Inzaghi (لاتزیو) و جوزپه Iachini (فیورنتینا).

                                                                                                                                                                                                                       

دیگران رزرو و یا ارسال شامل یک دستیار مربی برای یوونتوس و مدیر ورزشی کالیاری و برشا.

در استادیوم های رایگان از فن سر و صدا, Serie A داوران شده اند با هدف قرار دادن یک آرایه وسیعی از نیمکت اعضا با اقدام انضباطی.

‘œI متاسفم. آن را تا به حال اتفاق افتاده در 2 نیم سال,’� Inzaghi گفت: پس از حمله به زمین در طول اتشی پایان لاتزیو را 2-1 به پیروزی فیورنتینا در روز شنبه.

‘œI در تلاش بود تا به کمک داور به دلیل وجود یک بیت از هرج و مرج اما من بی احترامی. من فقط وارد این زمینه است.’�

اما زمانی که داور لوکا Banti ارسال Inzaghi خاموش, مربی, پاسخ, ‘œNo ، من نمی خواهد بروید.’�

Inzaghi بعد توضیح داد ‘œI را درک نمی کنند که من فرستاده شده بود،’�

با استادیوم خالی از طرفداران به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس تلویزیون دوربین ها و میکروفن های برداشت شده اند تقریبا همه چیز است که بازیکنان و مربیان و نیمکت اعضا می گویند.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی زمانی که نیمکت منتقل شده اند به چند ردیف از غرفه به عنوان در پارما که Berni بود خاص توسط داور در نیمه دوم مقامات هنوز هم می توانید بشنوید همه چیز.

این دومین بار در این فصل است که Berni فرستاده شد و از روی نیمکت و در این زمان حداقل به نظر می رسید به ایجاد انگیزه تیم خود را. اینتر بی درنگ به ثمر رساند و دو بار برای پاک کردن اولیه کسری و تولید 2-1 گشت نفع خود.

مقدار زیادی از بازیکنان در این زمینه نیز شاهد کارت قرمز. لحظات پس از Berni را, انفجار پارما بود به 10 کاهش می یابد و مردان زمانی که هافبک Juraj Kucka فرستاده شد برای تظاهرات. Kucka شد و سپس حتی عصبانی تر بود و به پایین کشیده میشوند به تونل توسط مقامات باشگاه.

فیورنتینا, است که در تقابل با داوران در هر دو از آن مسابقات پس از راه اندازی مجدد بود مدافع MartÃn Cáسرس و مربی Iachini هر دو مجازات برای ناسزا در طول 1-1 قرعه کشی با برشا.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از فیورنتینا را از دست دادن به لاتزیو که شامل یک پنالتی بحث برانگیز شد به روم باشگاه, رئیس جمهور, Rocco Commisso پیشنهاد کرد که تیم باید قادر خواهید بود به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری به این ور.

‘œI نمی خواهد که هر چیزی در برابر آن’� گفت: Nicola Rizzoli سری A را داوری مدیر. ‘œBut ما رو به یاد داشته باشید که ما بخشی از یک در سراسر جهان بازی است. قوانین باید همان در ایتالیا و خارج از کشور. در حال حاضر این نیست که بحث در سطح بین المللی.

‘œMaybe آن باید محاکمه شود اما ما نمی توانیم ناگهانی شخصی, تصمیم گیری,’� Rizzoli اضافه شده است.

بهترین در جهان

AC Milan, مدیر فنی, Paolo Maldini ارائه یک پیشنهاد قوی است که این باشگاه را تمدید Gianluigi Donnarumma قرارداد قبل از آن منقضی می شود در پایان فصل آینده است.

21 ساله دروازه بان در حال حاضر گرفته شده بیش از موقعیت شروع در ایتالیا تیم ملی از Gianluigi Buffon.

‘œMilan نیاز به سعی کنید و نگه داشتن یک بازیکن از Donnarumma اهمیت,’� مالدینی گفت: قبل از میلان 2-0 پیروزی رم در روز یکشنبه. ‘œHe آغاز شده و در جوانان ما سیستم و و در و معمولی به نظر او بهترین دروازه بان جهان.’�

اما Donnarumma را بدست آورده و در حال حاضر 6 میلیون یورو ($6.7 میلیون دلار) در هر فصل و مینو Raiola خود عامل خواهد بود انتظار یک افزایش حقوق و دستمزد است که کمبود مالی میلان ممکن است قادر به پرداخت هزینه است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

اندرو Dampf است در https://twitter.com/AndrewDampf

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>