حومه بازارهای کشاورزان هستند. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

ماسک صورت. یک نفر در هر خانواده است. آیا رسیدگی به تولید تا زمانی که شما برای آن پرداخت می شود. آه و ترک پوچ در خانه.

اینها برخی از قوانین جدید بازار کشاورزان خریداران را در این فصل با توجه به COVID-19 احتیاطی.

                                                                                                                                                                                                                       

برای بسیاری از بازارهای در حال برنامه ریزی در سراسر حومه آن را انتقال از یک جامعه جمع آوری فضایی به یک “و” بازار ” است.

“ما حتی نمی خواهید اجازه می دهد تا سگ این سال” گفت: Al اسکات که اجرای کشاورزان بازار در مرکز شهر لیبرتیویل برای MainStreet لیبرتیویل سازمان برای 14 سال است.

As a result of the pandemic, most suburban farmers markets have rules and guidelines in place this summer. Check individual markets' websites for details before heading over.

  به عنوان یک نتیجه از همه گیر ترین حومه بازارهای کشاورزان باید قوانین و دستورالعمل ها در این تابستان. بررسی فردی بازارهای وب سایت برای جزئیات بیشتر قبل از رفتن بیش از. – برایان هیل | عکاس

کوه چشم انداز شیرها باشگاه کشاورزان بازار یک جزء اصلی از تابستان روزهای یکشنبه در این روستا است که پوسته پوسته شدن آن ارائه حداقل در ابتدا تنها با اقلام مواد غذایی ارائه شده است.

نقدی است که دیگر شاه در بسیاری از بازارها است. در Schaumburg بازار کشاورزان مشتریان را تشویق به پرداخت بدهی و یا کارت های اعتباری است.

“هیچ تغییر داده خواهد شد و برای معاملات نقدی” با توجه به یک روستای انتشار اخبار و “فروشندگان مورد نیاز خواهد بود برای پاکسازی خود پردازنده کارت اعتباری پس از هر معامله.”

                                                                                                                                                                                                                       

در Buffalo Grove محدودیت شامل ممنوعیت نمونه مواد غذایی و یا مصرف در محل هیچ تجمع یا نشسته و هیچ سرگرمی در طول این رویداد.

برای کسانی که ترجیح می دهند و نه حتی وارد بازار بتیویا کشاورزان بازار ارائه شده است preordering و منظقه وانت از آن فروشندگان و حامی جرالد سوبارو ارائه می دهد به ارائه preorders به ساکنان بتیویا ژنو و شمالی شفق قطبی.

چند بازار را انتخاب کرده اند برای باز کردن این سال و در همه حال از جمله دوندی انبار بازار در شرق داندی و بازار در کلیسای سنت جان در Naperville.

بررسی فردی بازارهای وب سایت برای جزئیات بیشتر قبل از رفتن بیش; برای دستورالعمل کلی بازدید COVID-19 Toolkit در ایلینوی بازار کشاورزان انجمن سایت.

                                                                                                                                                                                                                       

Arlington Heights

• ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه, ژوئن 20-Oct. 31 در گوشه ای از بدرد خوردن خیابان و خیابان فریمونت. درآمد حاصل از سود آرلینگتون ارتفاعات تاریخی جامعه است. (847) 255-1225 یا www.ahfarmersmarket.org.

شفق قطبی

• ساعت 8 صبح تا ظهر شنبه, ژوئن 27-Oct. 17 در آب, خیابان, میدان, آب 65 سنت در سراسر از شهرستان سالن. www.aurora-il.org/1595/Aurora-Farmers-Market.

بررینگتن

• 3 تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه خرداد 18-Oct. 15 در مرکز روستا خیابان پارک و خیابان کوک. www.barringtonfarmersmarket.org.

Mike Petersdorf of Muirhead Farms of Hampshire talks with customers at the Batavia Farmers Market. The market is open on Saturdays with social distancing guidelines. It is also offering preordering and delivery of items.

  مایک Petersdorf از Muirhead مزارع Hampshire مذاکرات با مشتریان در بتیویا بازار کشاورزان. بازار باز است در روزهای شنبه با اجتماعی فاصله دستورالعمل. آن را نیز ارائه preordering و تحویل اقلام. – جان Starks | ستاد عکاس 2019


بتیویا

• ساعت 8 صبح تا ظهر شنبه از طریق Oct. 31 در شمال رودخانه و خیابان بین ویلسون و دولت خیابان. www.downtownbatavia.com/farmers-market.

Bolingbrook

• بازارهای خیابانی در تفرجگاه: 4 تا 9 بعد از ظهر پنج شنبه, جولای 2 سپتامبر. 24 در تفرجگاه 631 E. بوقتن جاده ها است. برگزار شد در رابطه با این کنسرت مجموعه ای از 7 تا 9 بعد از ظهر در ردیف. هر هفته وجود خواهد داشت و قرعه کشی با چندین فروشگاه. www.facebook.com/events/859735477794576/.

Buffalo Grove

• ساعت 8 صبح تا 12:30 بعد از ظهر روزهای یکشنبه از طریق Oct. 11 در پارکینگ در مایک Rylko جامعه پارک در مقابل اسپری ‘n بازی 951 مچنری جاده ها است. www.vbg.org.

کری

• ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای یکشنبه از طریق سپتامبر در رفت و آمد پارکینگ در نزدیکی ایستگاه قطار خاموش غرب خیابان اصلی در جاده بالا است. اسپانسر شده از طرف Rotary Club of Cary-بیشه. www.facebook.com/Caryilfarmersmarket.

دریاچه کریستال

•ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه از طریق سپتامبر. 26 در انبار پارک 70 E. Woodstock سنت پارکینگ رایگان در دسترس است در Metra رفت و آمد تعداد زیادی. (815) 479-0835; downtowncl.org.

دیرفیلد

• 7 صبح تا 12:30 بعد از ظهر شنبه از طریق Oct. 10 در خیابان پارک بین Jewett پارک درایو و هازل خیابان. (847) 945-5000; www.deerfield.il.us/301/Farmers-Market.

دونرس گرو

• 7 صبح تا 12:30 بعد از ظهر شنبه از طریق Oct. 17 در جنوب پارکینگ دونرس گرو ایستگاه قطار خاموش برلینگتون خیابان. اسپانسر شده از طرف هند مرز YMCA و روستای Downers Grove. www.ymcachicago.org/indianboundary/.

Shoppers browse the Elgin Farmers Market last summer. This year it will be held in a new location, on Spring Street.

خریداران فهرست الگین بازار کشاورزان در تابستان گذشته. در این سال برگزار خواهد شد در یک محل جدید در خیابان بهار. – هرالد روزانه عکس فایل 2019


الگین

• 3 تا 7 بعد از ظهر روزهای جمعه از طریق Oct. 2 در خیابان بهار جنوبی شیکاگو خیابان الگین در مرکز شهر. downtownelgin.com.

Elk Grove Village

• ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه از طریق Oct. 24 در برج ساعت در شهری زمینه, 901, Wellington Ave. www.elkgrovefarmersmarket.com یا www.facebook.com/elkgrovefarmersmarket.

المهرست

• 7 صبح تا 1 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق Oct. 28 در گوشه شمال از Vallette و تقسیم و خیابان. www.facebook.com/elmhurstfarmersmarket.

فاکس لک

• 4 تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق سپتامبر, باغ جامعه, سبز, 17 E. مدرسه دادگاه فاکس لک. www.foxlakefarmersmarket.com.

ژنو

• ژنو بازار فرانسه: 9 صبح تا 2 بعد از ظهر روزهای یکشنبه از طریق Nov. 8 در ژنو Metra ایستگاه جنوبی و چهارم خیابان. bensidounusa.com.

گلن اللین

• گلن اللین بازار فرانسه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر, یکشنبه 21 ژوئن تا سپتامبر. 27 در 546 Duane سنت www.bensidounusa.com/glen-ellyn/.

Grayslake

• Grayslake تابستان بازار کشاورزان: 3 تا 7 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق سپتامبر. 23, 100 مرکز خیابان مرکز شهر Grayslake. www.grayslakefarmersmarket.com.

• دانشکده Lake County: 3 تا 5:30 بعد از ظهر پنج شنبه ها شروع Aug. 6 دانشکده Lake County 19351 W. Washington St. Grayslake. سالانه پردیس بازار کشاورزان ارائه طیف وسیعی از سبزیجات رشد توسط دانش آموزان. تاریخ شروع ممکن است تغییر کند; برای به روز رسانی www.facebook.com/clchorticulture.

نیوهمشایر

• Hampshire کشاورزان و بازار: 9 صبح تا 1 بعد از ظهر هر شنبه سوم ژوئن-اکتبر در نیوهمشایر عوام 113 W. بلوط Knoll درایو. www.facebook.com/HampshireFarmersMarket/.

Highland Park

• Ravinia سالانه کشاورزان بازار: اولویت خرید ساعت 7 تا 8 صبح عموم مردم از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق Oct. 28 ینس, Jensen پارک در دین خیابان بین راجر ویلیامز خیابان و سنت جان خیابان. www.raviniafarmersmarket.com.

هینسدل

• 7 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای دوشنبه از طریق Oct. 12 در برلینگتون پارک 30 E. شیکاگو Ave. www.hinsdalechamber.com/farmers-market یا www.facebook.com/Hinsdalemarket.

هانتلی

• ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه از طریق Oct. 3 در مربع در مرجان و کلیسا خیابان در مرکز شهر هانتلی. (847) 515-5262; www.huntley.il.us.

Lake Bluff

• 7 صبح تا ظهر روزهای جمعه از طریق Oct. 9 در روستای سبز در نزدیکی تقاطع اسکرانتون خیابان و شریدان جاده در مرکز شهر Lake Bluff. lakeblufffarmersmarket.com.

دریاچه زوریخ

• 3 تا 7 بعد از ظهر روزهای جمعه از طریق سپتامبر. 11 در Paulus پارک 200 S. برامدگی لبه طبقات سنگ جاده ها است. lakezurich.org/366/Farmers-Market.

Diana Lopez of Harvard sorts through some sunflowers during last year's MainStreet Libertyville Farmers Market, which is held Thursdays through October.

  دیانا لوپز از دانشگاه هاروارد انواع از طریق برخی از گل آفتابگردان در طول سال گذشته MainStreet لیبرتیویل بازار کشاورزان برگزار می شود پنج شنبه ها از طریق اکتبر. – استیو Lundy | ستاد عکاس 2019


لیبرتیویل

• MainStreet لیبرتیویل کشاورزان بازار: 7 صبح تا 1 بعد از ظهر پنج شنبه ها از طریق Oct. 22 در طبخ پارک و در غرب کلیسا خیابان مرکز شهر لیبرتیویل. www.libertyvillefarmersmarket.org.

لیسل

• لیسل بازار فرانسه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه 20 ژوئن-سپتامبر. 19 در گارفیلد خیابان مجاور دشت پیاده روی برکه. www.bensidounusa.com/lisle/.

مونت پراسپکت

• کوه چشم انداز شیرها باشگاه کشاورزان بازار: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای یکشنبه از طریق Oct. 18 در مونت پراسپکت انبار قطار شرق رفت و آمد پارکینگ در نزدیکی گوشه ای از شمال غربی بزرگراه و امرسون خیابان. www.experiencemountprospect.org/enjoy/lions-club-farmers-marketor mplions.org.

موندلین

• 3 تا 7 بعد از ظهر روزهای جمعه, ژوئن 19-Oct. 16 در پارک و خیابان بین دریاچه و سیمور خیابان. میزبانی موندلین اتصال جامعه. اکتبر خرما آب و هوا وابسته با ساعت کوتاه. (847) 970-9235 یا www.mundeleincommunityconnection.org/farmers-market-general-information.html.

نپرویلل

• Naperville 95 خیابان بازار کشاورزان: 3 تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه ها از طریق سپتامبر. 24 در نپرویلل را 95 خیابان کتابخانه پارکینگ 3015 سرو بیشه درایو. اسپانسر شده از طرف Naperville پارک منطقه و Naperville, کتابخانه عمومی. www.napervilleparks.org/farmersmarket.

• Naperville بازار کشاورزان: 7 صبح تا ظهر شنبه, ژوئن 6 Oct. 31 در خیابان پنجم ایستگاه پارکینگ 200 E. Fifth Ave. napervillefarmersmarket.com یا Facebook.

Fresh fruits and vegetables beckon shoppers to outdoor farmers markets this summer, including the Naperville Farmers Market at 5th Avenue Station.

میوه های تازه و سبزیجات اشاره خریداران به بازارهای کشاورزان در این تابستان از جمله Naperville بازار کشاورزان در خیابان 5 ایستگاه. – حسن نیت ارائه میدهد از Naperville بازار کشاورزان


نرتهبروک

• 7 صبح تا 1 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق Oct. 14 در علفزار پلازا گیلاس و علفزار خیابان های مرکز شهر نرتهبروک. باران یا درخشش به جز آب و هوایی شدید. NorthbrookFarmersMarket.org.

اوس ویگو

• اوس ویگو کشور بازار: 9 صبح تا 1 بعد از ظهر, یکشنبه, ژوئن 28-Oct. 18 در 19 خیابان اصلی صفحه اصلی. www.facebook.com/OswegoCountryMarket.

کامی

• 7 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه از طریق اکتبر در کامی رفت و آمد ایستگاه پارکینگ اسمیت و چوب خیابان. www.palatinesistercities.org/farmers-market.

پارک ریج

• 7 صبح تا 1 بعد از ظهر باران یا درخشش شنبه از طریق شنبه گذشته در ماه اکتبر در 15 دشت Ave. بین اصلی و باغ خیابان. www.parkridgefarmersmarket.com.

سنت چارلز

• ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای جمعه از طریق اکتبر در کنار بیکر یادبود کلیسای متحد متدیست چهارم خیابان و خیابان اصلی. www.bakermemorialchurch.org یا facebook.com/STCFarmersMarket.

Schaumburg

• Olde Schaumburg مرکز بازار کشاورزان: 7 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای جمعه از طریق Oct. 30 در پارکینگ شیاد گالری هنر 190 S. روزل جاده در شهر مربع است. www.villageofschaumburg.com/visitors/market.htm.

Sugar Grove

• ساعت 8 صبح تا ظهر شنبه از طریق سپتامبر. 26 در Sugar Grove شهری مرکز 10 شهرداری درایو (در مسیر 30). www.facebook.com/sgfarmersmarket/.

Wadsworth

• 3 تا 7 بعد از ظهر چهارشنبه 8 ژوئیه-سپتامبر. 30, Wadsworth پارک مجاور به روستا سالن 14155 W. Wadsworth جاده ها است. بازار ممکن است به تعویق افتاد بسته به فروشنده در دسترس برای به روز رسانی (847) 336-7771 یا www.villageofwadsworth.org.

ووکندا

• 4 تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه, جولای 2 سپتامبر. 24 در خیابان اصلی بین چتری و آسیاب خیابان. (847) 526-5580 یا waucondachamber.org.

ویتون

• ویتون بازار فرانسه: 8 صبح تا 2 بعد از ظهر شنبه از طریق Nov. 7 در شهرداری پارکینگ 3 در خیابان اصلی و آزادی درایو. www.facebook.com/WheatonFrenchMarket.

Winfield

• 7 صبح تا 1 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق Oct. 28 در دشت نوین مرکز در گوشه جنوب غربی ژنو و شهرستان راه مزرعه. www.facebook.com/WinfieldFarmMarket/.

وودستاک

• Woodstock تابستان بازار: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر سه شنبه ها و شنبه ها از طریق Oct. 24 اطراف شهر تاریخی میدان 101 N. Johnson سنت آن است که تولید کنندگان تنها بازار است. www.woodstockfarmersmarket.org.

• هرالد روزانه کارکنان نویسندگان کریس Placek میک Zawislak و استیو Zalusky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de