حومه و مراکز و فروشگاه های تعطیل در میان گسترده ترس از غارت

کسب و کار در سراسر حومه شهر از جمله حداقل چهار مراکز خرید بسته ناگهان یکشنبه در میان تهدیدات غارت و خرابکاری, مقامات گفت.

برخی از کسانی که ترس به ثمر رسید بعد از آن یکشنبه شب در آرورا و Metra اعلام کرد آن است که تعلیق همه خدمات در روز دوشنبه برای ایمنی عمومی و کارکنان و به دلیل شهرداری محدودیت هایی که محدودیت کارگران توانایی رسیدن به کار سایت.

                                                                                                                                                                                                                       

Oakbrook مرکز در اوک بروک بسته به عنوان گزارش های متعدد ظاهر آنلاین در مورد غارت در بازار و کسب و کار در این نزدیکی هست. پلیس تایید بسته شدن در Facebook, اما در یک پست پیگیری اعلام وجود نداشت غارتگران و بازار امن است.

Lombard مقامات در یک توییت گفت: Yorktown مرکز و چندین اطراف فروشگاه ها نیز بسته شده و اوایل روز شنبه به دلیل غارت ترس.

“لومبارد ابلاغ شده است توسط جوامع اطراف است که آنها در حال تجربه گروه سفر همراه باترفیلد و روزولت جاده دالان باعث آسیب” توییت می خواند. “Yorktown مرکز و فروشگاه های بسیاری در این منطقه بسته اند برای این روز به عنوان یک احتیاط.”

پلیس در Schaumburg تایید کرد که Woodfield بازار بسته اولیه جمعه به عنوان یک نتیجه از رسانه های اجتماعی تهدید اما گفت: هیچ سرقت و یا صدمه به اموال گزارش شد.

“با توجه به رسانه های اجتماعی تهدید به شورش و غارت در بازار به عنوان یک اقدام احتیاطی تمام ورودی و خروجی کردن مسیر 53 شده بود سنگر,” پلیس گفت:. تهدیدات مشخص شده شروع در 7 p. m. و سنگین حضور پلیس تا به حال مونتاژ در بازار است.

                                                                                                                                                                                                                       

Naperville, مقامات گفت: یکشنبه شب آنها از نزدیک پیگیری گزارش از جوامع همسایه در مورد غربت گروه احتمالا باعث آسیب.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ تهدید برای جامعه ما” پلیس بیانیه می خواند. “لطفا آگاه باشید از محیط اطراف خود و به عنوان همیشه لطفا با 911 تماس بگیرید اگر شما نیاز به ما. در نپرویلل اداره پلیس ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت نزدیک است.”

در رووزمانت مقامات در مد رسانه های شیکاگو اعلام کرد که بازار بسته شد یکشنبه “از فراوانی از احتیاط و ایمنی ما خریداران و فروشندگان در ذهن داشته باشند.”

در Carpentersville یک پست های رسانه های اجتماعی تهدید یک شورش رئیس پلیس مایکل Kilbourne گفت:

“‘Cville, شورش, Walmart,’ این سه عبارت در برخی از سفارش,” Kilbourne گفت. “ما را شناسایی کرده اند, پوستر, a 17-year-old, ما به صحبت او و هیچ قصد یا توانایی انجام در پست خود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net