حومه شهر شیکاگو در حال حاضر در جداگانه COVID-19 منطقه به عنوان دولت با هدف به هدف قرار دادن نقاط داغ

ایلینوی است تجدید نظر در آن COVID-19 استراتژی های پیشگیری برای هدف شیوع بیماری های تنفسی بیماری های رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر گفت.

نظرات خود را به عنوان ایلینوی وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 1,187 موارد جدید COVID-19 و هشت مرگ و میر. دولت COVID-19 تست مثبت نرخ در 3.1% بر اساس هفت روز به طور متوسط.

                                                                                                                                                                                                                       

حرکت تقسیم دولت به 11 بهداشت عمومی در مناطق عمدتا بر اساس های موجود می دهد و رهبران دولت خودگردان به عمل محدودیت های سفت که موارد این ویروس افزایش است.

حرکت “اجازه می دهد تا ما را به حرکت قاطعانه … با تمرکز بر تشخیص موضعی شیوع بیماری با جدید موبایل تست ظرفیت” پریتزکر گفت.

این شامل مناطق جدا از قبیل: Chicago; حومه طبخ; غرب حومه — DuPage و کین شهرستانهای; حومه شمالی — لک و مک هنری شهرستان و حومه جنوبی — کانکاکی و شهرستانهای استان است.

“به روز شده در ارشاد از IDPH برقرار سه ردیف از mitigations است که می تواند اجرا شود باید یک منطقه دیدار و تجدید حیات معیارهای” مقامات گفت.

“برخی از استراتژی کاهش در خطر بالاتر تنظیمات مانند در محیط داخلی کافه ها و رستوران ها خواهد شد به طور خودکار اعمال می شود در یک منطقه است که با تجدید حیات معیار برای جلوگیری از گسترش سریع از COVID-19. یک لیست بزرگتر از استراتژی کاهش مربوط به تنظیمات مانند خرده فروشی و تناسب اندام و سالن ها و مراقبت های شخصی در دسترس خواهد بود اگر آزمون و تماس با ردیابی داده ها در سطح محلی نشان می دهد کسانی که mitigations به محتاطانه.”

                                                                                                                                                                                                                       

چه چیزی باعث خواهد شد دولت به عمل می کنند ؟

شامل عوامل پایدار هفت روز پیاده روی در بیمارستان پذیرش برای COVID-19-مربوط به علائم و کاهش در ICU و تخت بیمارستان با ظرفیت 20% و یا بالاتر است.

در ضمن پایدار و افزایش مثبت نرخ به طور متوسط در هفت نفر از 10 روز یا سه روز متوالی با یک رای مثبت از 8 درصد یا بالاتر تولید خواهد شد عمل است.

کارشناسان بهداشت و درمان از نزدیک خواهد شد نظارت بر شیوع بیماری های مربوط به ورزش جوانان گفت: پریتزکر اضافه کردن او “نگرانی عمیق” با موارد متعدد از COVID-19 اتفاق می افتد در دریاچه زوریخ دبیرستان و در Knox County است.

یکی دیگر از تمرکز کافه ها و رستوران ها که در آن مردم جمع آوری و در فضاهای شلوغ و است که کمک به افزایش موارد در میان افراد 20 تا 29.

پریتزکر نیز خواست مدارس تدوین برنامه برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس این سقوط را پوشش صورت یک اولویت است.

“من نمی خواهد اجازه دهید فرزندان خود من بازگشت به مدرسه ای که در آن ماسک اجباری نیست,” پریتزکر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de