Suncor پالایشگاه گزارش یکی دیگر از نقص های شیمیایی انتشار

اپراتور یک تجارت شهرستان پالایشگاه نفت می گوید آن را تعطیل کرده است این تسهیلات پس از یک نقص است که spewed شیمیایی محصول جانبی به جامعه اطراف — چنین حادثه دوم در ماه های اخیر.

در بیانیه ای که برای رسانه های اجتماعی Suncor Energy گفت که پالایشگاه واقع در شمال دنور محدوده شهر در نزدیکی تقاطع برایتون بلوار و بزرگراه بین ایالتی 270 تجربه یک “تجهیزات خرابی” در حدود 5:40 بعد از ظهر امروز 17 مارس است. این حادثه باعث انتشار کاتالیست خاک رس-مانند مواد مورد استفاده در فرایند های تصفیه.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما به صدا در انتشار بخار زنگ و بلافاصله آغاز پاسخ ما طرح” این شرکت در بیانیه ای می گوید. “واحد قرار داده شده است در حالت امن.”

برایتون بلوار بود به طور موقت بسته به علت نقص اما پس از بازگشایی شد. Suncor اطلاع ساکنان در مارس 9 است که آن را برنامه ریزی شده به انجام تعمیر و نگهداری در پالایشگاه است که گذشته “حدود دو هفته” و شامل “دوره افزایش خیره کننده است.” قابل مشاهده plumes زرد دود شد ساطع شده از تسهیلات دودکش امروز با توجه به رسانه های اجتماعی پست از ساکنان.

Suncor را شرح امروز حادثه تقریبا یکسان است که از دسامبر 11 “عملیاتی ناراحت” است که باعث زرد پر از خاکستر مواد به رانش به تجارت شهرستان و سقوط بر روی اتومبیل و سطوح پیشرو دو در نزدیکی مدارس قرار داده شده در مستند. این حادثه باعث پالایشگاه تعطیل شود برای نزدیک به یک ماه است.

ایمنی اسناد منتشر شده توسط Suncor پس از 11 دسامبر حادثه نشان داد که در آن کاتالیست و مواد در حال امتیاز به عنوان جزئی مخاطرات بهداشتی با توجه به National Fire Protection Association خطر شناسایی در مقیاس. این شرکت توصیه ساکنان در آن زمان به “استاندارد شیوه های بهداشت از جمله شستن دست و/یا هر لباس تحت تاثیر قرار.”

Suncor می گوید که آن را “نگران” امروز حادثه و نظارت بر وضعیت. “همه کارکنان اختصاص و جامعه ساکت و نظارت در محل” این شرکت در بیانیه ای می خواند. “ما ارائه اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود و به عنوان پاسخ فعالیت های اجازه می دهد.”

در بیانیه این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست تایید کرد که Suncor اعلام کردند, تنظیم کننده تجهیزات شکست که منجر به “بسیار قابل رویت کدورت تولید گازهای گلخانه ای” و این که این شرکت تا به حال شده است در تماس با خدمات اضطراری محلی و مقامات بهداشتی. وزارت باور نمی وجود دارد, مداوم خطر ابتلا به جامعه با توجه به این بیانیه.

“Suncor پرسنل امنیتی انجام نظارت با دستگاه های دستی برای طیف وسیعی از مواد از جمله سولفید هیدروژن و دی اکسید گوگرد و مشاهده بدون افزایش سطح” CDPHE بیانیه می گوید. “ما به نظارت بر وضعیت و بررسی داده ها از هوا مانیتور ما قرار داده شده در اطراف Suncor پالایشگاه.”

در اوایل این ماه CDPHE مقامات اعلام کردند یک رکورد 9 میلیون دلار توافق با Suncor به حل و فصل یک طیف گسترده ای از تخلفات شناسایی شده در سال های اخیر دولت بازرسی از تاسیسات. این Suncor گیاه همچنین می تواند موضوع را به هوا جدید-نظارت و گزارش مقررات مشخص شده در قانون حمایت قانونگذاران دموکرات در دولت کاپیتول.

در آن عذرخواهی برای 11 دسامبر حادثه Suncor مطمئن اعضای جامعه است که این شرکت تا به حال “در حال حاضر تعدادی از مراحل را برای کمک به جلوگیری از چنین حادثه از دوباره اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de