سوپر مارکت ها با کف دست زدن محدودیت در همه

Coles و Woolworths باید اجرا محدودیت در خرید کاغذ توالت در تمام فروشگاه ها در سراسر کشور پس از وحشت خریداران محروم حمام ضروری از قفسه میان ترس از موج دوم coronavirus.

خریداران در همه Coles سوپر مارکت ها و Coles اکسپرس فروشگاه و همچنین خرده فروش آنلاین فروشگاه تنها قادر خواهد بود برای خرید یک بسته کاغذ توالت و حوله کاغذ.

اضافی دو هر مشتری محدودیت های در دست sanitiser, آرد, شکر, پاستا, گوشت چرخ کرده, UHT شیر و تخم مرغ و برنج ویکتوریا هنوز هم اعمال می شود.

Woolworths به دنبال کت و شلوار برقراری قبلا axed حد بر روی کاغذ توالت و حوله کاغذ در تمام فروشگاه ها به نقل از یک “اخیر افزایش تقاضا در سراسر نقاط مختلف کشور”. خریداران در حال حاضر می توانید خرید دو بسته هر مشتری.

Woolies’ حدود دو آیتم ها در هر خریدار در دست sanitiser, آرد, شکر, پاستا, گوشت چرخ کرده, UHT شیر و تخم مرغ و برنج هنوز هم اعمال می شود در ویکتوریا.

با وجود این حرکت جسورانه Coles باید خواست مشتریان به “فروشگاه به طور معمول به طوری که هر کس می تواند دسترسی به مواد غذایی و مواد غذایی آنها نیاز دارید”.

Woolworths به نام تصمیم “پیشگیرانه” اندازه گیری “را پیش از هر گونه بیش از حد خرید این آخر هفته و کمک به حفظ اجتماعی فاصله در فروشگاه های ما”.

مرتبط با: روانشناس توضیح می دهد که کاغذ توالت وحشت خرید

The spike in virus cases in Victoria appears to have caused Sydney residents to panic, pictured a Woolworths store in Fairy Meadow NSW yesterday. Picture: Facebook
media_cameraسنبله در ویروس موارد در ویکتوریا به نظر می رسد ناشی از سیدنی ساکنان را به وحشت تصویر یک Woolworths, فروشگاه پری در علفزار NSW دیروز. تصویر: Facebook

سیدنی خریداران دیروز شروع های snaps خالی کاغذ توالت قفسه های داغ بر روی پاشنه از شبیه مناظر ظاهر می شود در ملبورن در اوایل این هفته.

“پس از Coles…و آنها در حال اجرا از کاغذ توالت…دوباره…در سیدنی” یکی از سرخوردگی فرد در توییتر نوشت دیروز.

“FYI وینستون تپه Woolworths است که تقریبا از کاغذ توالت. یکی از کارگران گفت: من که مردم شروع به وحشت خرید دوباره. ترس لگد زدن دوباره” یکی دیگر گفت.

“من ظهور به Coles قبل از آن (در حومه سیدنی) و من متوجه نامتناسب تعدادی از مشتریان خرید بسته کاغذ توالت…” شخص دیگری نوشت.

“در بخشی از NSW هر دو @woolworths & @Coles باید اجرا از کاغذ توالت در این شب” یکی دیگر گفت.

ساعت گذشته, اخبار.com.au گزارش تجدید حیات در ظاهر به گسترش فراتر از ویکتوریا مرزها به نیو ساوت ولز و بالقوه جنوب استرالیا.

Woolworths گفت: اخبار.com.au شب گذشته وجود داشته است افزایش تقاضا در NSW اما آن متوسط بود و نه دولت گسترده است.

“ما دیده ایم جیب بالاتر از حد معمول تقاضا برای توالت رول در سراسر نقاط NSW امروز اما نه در هر نقطه در نزدیکی سطح ما در ویکتوریا” سخنگوی گفت.

“ما نگه داشتن چشم نزدیک بر روی تقاضا طی روزهای آینده. ما همچنان به درخواست مشتریان به خرید تنها چیزی که آنها نیاز به مقدار زیادی وجود دارد از سهام برای دوباره پر کردن قفسه های ما است.”

یک مشتری در یک Woolworths در Gosford در NSW ساحل مرکزی گفت: او شگفت زده شد زمانی که او را دیدم یک بار دیگر کاهش قفسه.

“یک آقای مسن بود و فقط نگاه کردن به نیمه خالی قفسه و به من گفت: ‘در اینجا ما دوباره’.

“من فکر می کنم این مسخره چه اتفاقی می افتد. ما تا به حال هیچ و یا بسیار کمی از جامعه انتقال و در حال حاضر ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم ما در حال رفتن به مستند.

“این ناامید کننده به فکر می کنم ما می تواند سر پایین که وحشت-خرید جاده دوباره. ما آموخته اند که باید از زمان گذشته است.”

It might look like old photos from March, but this was taken in Berkeley Coles just 12 hours ago. Picture: Facebook
media_cameraاین ممکن است مانند عکس های قدیمی از مارس اما این گرفته شد در برکلی Coles فقط 12 ساعت پیش. تصویر: Facebook

یکی دیگر از خریداران گزارش “احتکار” اتفاق می افتد و در Coles Merrylands, هم, های, یک عکس تقریبا خالی رول توالت قفسه.

در حالی که وجود دارد همچنین گزارش های نگران از خریداران در سا که گفت: “حتی در آدلاید وحشت خرید اتفاق می افتد”.

تقاضا برای اقلام ضروری شروع به سنبله در ملبورن پس از دولت ویکتوریا خاص این شهر به عنوان در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است. امروز ویکتوریا ثبت 30 مورد جدید, پس از روز گذشته 33, بزرگترین افزایش در موارد پس از 7 آوریل.

برتر Daniel Andrews هشدار داد شماره ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده به عنوان مقامات آزمون “کل حومه”.

هر دو Coles و Woolworths همچنان به اصرار خریداران به “تنها خرید آنچه آنها نیاز دارند” زیر صحنه هایی از هرج و مرج در سراسر کشور که استرالیا شد, گرفتار در چنگال شدید کمبود مواد غذایی پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر.

ادامه مکالمه @RebekahScanlan | [email protected]

در اصل منتشر شده به عنوان سوپر مارکت ها با کف دست زدن محدودیت در همه