استاد راهنما: شهرستان لا سواحل نزدیک به این آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت در طول شیوع کروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس سواحل ممکن است بسته آخر این هفته برای جلوگیری از جمعیت مردم در میان شیوع کروناویروس.

لس آنجلس سرپرست جانیس هان گفت که او معتقد است به طور موقت بسته خواهد شد و دستور داد بعد از آن جمعه پس از سفارش به شهرستان پارکینگ ساحل بسیاری در اوایل این هفته.

“این درک من این است که ما ممکن است بسته شدن شهرستان ما سواحل به دلیل آنچه که ما شاهد آخرین آخر هفته,” او گفت:. “ما فقط می توانید نیست که دیگر آخر هفته که در آن است که بسیاری از مردم با تجمع خیلی نزدیک به هم. این ویروس است که عبور از فردی به فرد جوان, قدیمی, پیر, افرادی که سالم هستند افرادی که سالم نیست.”

آخر هفته گذشته پس از هفته اول اقامت در خانه سفارش مردم رفتند به محلی مسیرهای پیاده روی پیاده روی و جنوب کالیفرنیا سواحل ایجاد جمعیت که مجبور شهر و مسئولان شهرستان را تعطیل پارکینگ و دیگر امکانات. دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند مردم باید در حفظ و باقی می ماند حداقل 6 فوت دور از دیگران در طول شیوع بیماری است.

هان گفت: شهرداران شهرستان لا ساحل شهرستانها درخواست شده است برای این شهرستان را تعطیل سواحل آن برای جلوگیری مردم از تجمع.

“تا زمانی که آنها در حال باز مردم با تجمع در مسیرهای دوچرخه این رشته در گردشگاه و آن را فقط در ادامه به گسترش این ویروس,” او گفت:. “تا زمانی که ما کمتر مشاهده موارد گزارش شده آن است که هنوز یک وضعیت بسیار خطرناک بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im