عرضه ramped تا به عنوان “حریص’ خریداران لعنتی

  • 24 ساعت معاملاتی فعال برای 30 روز در اورژانس زدایی
  • این داستان در مورد کوروناویروس بحران است رایگان برای همه خوانندگان – لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک

سوپر مارکت در حال کار برای عرضه کالا به چه معادل بیش از دو برابر ملت جمعیت به عنوان حریص استرالیا قرار دارد توجه کنید برای جلوگیری از وحشت خرید توسط نخست وزیر.

برتر استیون مارشال نیز مطمئن جنوب استرالیا دولت کافی منابع غذایی.

همانطور که مردم از آدلاید در ادامه به گله به منطقه ای در سوپر مارکت ها در یک پیشنهاد به ذخایر نخست وزیر اسکات موریسون التماس کرد با خریداران برای جلوگیری از pilfering موارد از قفسه و گفت “سازمان ملل متحد-استرالیا”.

“در خرید عمده از لوازم جلوگیری از احتکار. من نمی تواند بیشتر بی پرده در مورد آن. آن را متوقف کند” او گفت:. “این است که نه معقول است و نه مفید است, و آن را یکی از ناامید کننده ترین چیزهایی که من را دیده اند در استرالیا رفتار در پاسخ به این بحران است.

“این است که ما به عنوان یک مردم است. آن است که لازم نیست. آن چیزی است که مردم باید انجام دهند.”

Woolworths’ مدیر اجرایی براد Banducci گفت: مواد غذایی غول شد برخورد با دو تا سه برابر بیشتر از حد نرمال تقاضا برای محصولات و خدمات چه خواهد بود 50 میلیون نفر است.

او همچنین گفت که این شرکت به زودی جذب بسیاری از کارکنان.

Shoppers line up ready to enter the Kurralta Park Coles as soon as the first hour, which is open only to the elderly and those with disabilities, finishes. Picture: AAP/Mark Brake
media_cameraخریداران خط تا آماده ورود به Kurralta پارک Coles به عنوان به زودی به عنوان اولین ساعت که باز است و تنها به افراد سالمند و کسانی که با معلولیت و پس از اتمام. تصویر: AAP/علامت ترمز

“ما باید دو تا سه بار تقاضا برای محصولات طبیعی و در این زمینه آن را تقریبا غیر ممکن است برای هر یک از ما به نگه دارید تا با آن” آقای Banducci گفت.

“در شرایط ساده ما خواسته شده است برای نگه داشتن 50 میلیون استرالیایی در مقابل 24 میلیون.”

لخت قفسه های سوپر مارکت ها در سراسر کشور در حال حاضر عادی نزد بسیاری از ترک نژند به عنوان آنها را ترک فروشگاه خود را بدون ملزومات برهنه.

آقای Banducci گفت: هیچ فشار قابل توجهی در Woolworths’ زنجیره تامین و آن را ادامه خواهد داد برای برخی از زمان است.

“در بسیاری از موارد به منظور دریافت کاغذ توالت یا دیگر تقاضای بیشتر محصولات در فروشگاه ما باید به اولویت بندی آنها بیش از دیگر محصولات” او گفت:.

“اگر همه مشتریان ما در مجموع در تمام خرده فروشان فقط آنچه مورد نیاز است به علاوه کمی بیشتر از ما می خواهم که همه چیز را در سهام است که آنها نیاز دارند.”

آقای Banducci گفت Woolworths خواهد بود “ramping تا ساعت موجود می پوشند گاه به گاه” در حالی که همچنین “استخدام بیشتر می پوشند گاه به گاه”.

کاغذ توالت و کاغذ حوله دست sanitiser گوشت و تخم مرغ و ماکارونی و برنج و مایع ظرفشویی و پودر باقی می ماند در میان بسیاری از به ندرت آیتم های موجود.

افراد مسن و آسیب پذیر خریداران در سراسر کشور در روز چهارشنبه آمار Coles و Woolworths بین 7 و 8 صبح به امید گرفتن مقدار مورد نیاز مواد غذایی.

ماموران امنیتی بودند آباد در بسیاری از سوپر مارکت ها برای اطمینان از جمعیت بودند و رفتار و به حداقل رساندن ضرب وشتم.

یک Coles سخنگوی گفت که “کار سخت برای پر کردن قفسه های شبانه (اما) ما را تضمین نمی کند تمام فروشگاه ها خواهد بود به طور کامل مواجه نگردند”.

“ما در حال ادامه برای کار با تامین کنندگان ما و حمل و نقل همکاران و معرفی تعدادی از اقدامات هدفمند برای ادامه به منظور بهبود در دسترس بودن” او گفت:.

Coles West Lakes at 7.30am Wednesday, March 18, during elderly hour.
media_cameraColes غرب دریاچه در ساعت 7: 30 صبح چهار شنبه, مارس 18 در سالمندان ساعت.

آقای مارشال حمایت تماس از آقای موریسون برای مردم برای جلوگیری از ترس-خرید مواد غذایی.

“ما در حال رفتن به اجرا از مواد غذایی در استرالیا. در واقع اگر وجود دارد هر کشوری در جهان است که می تواند خود را در امنیت غذایی آن, استرالیا,” او گفت:.

اوج ارتباط برای صنعت مواد غذایی و آشامیدنی مواد غذایی SA نیز نقل مکان کرد و برای اطمینان از خریداران مواد غذایی در تامین کوتاه مدت.

مدیر اجرایی کاترین Sayer گفت: این ناامید کننده بود برای دیدن وحشت خرید ادامه دارد.

“تا آنجا که به مواد غذایی و نوشیدنی, لوازم نگران هستند ما شنیده نشده از هر گونه مسائل با تولید” Ms Sayer گفت.

“افزایش است که در حال حاضر تحت تأثیر افرادی که نمی توانند به راحتی دسترسی به سوپر مارکت ها و جامعه به طور کلی به چالش کشیدن سیستم های توزیع بدون هیچ دلیل خوب بنابراین ما می خواهیم مصرف کنندگان برای حمایت از ما تولید کنندگان و خرده فروشان ما با خرید به طور معمول.”

گزارش از شهرستان بیشتر خریداران از رفتن به مناطق روستایی پدید آمده در روز چهارشنبه.

Barossa شورای شهردار Bim Lange گفت: این منطقه در سوپر مارکت ها بودند در حال آزمایش توسط یک هجوم از خارج از شهر خریداران.

“احساس وجود دارد که مشتریان مختلف هستند و از طریق آمدن به Barossa,” او گفت:.

مناطق شمالی شورای شهردار دنیس کلارک گفت: مردم شهرستان به عنوان منطقه ای مناطق برای خرید لوازم یک نگرانی عمده برای مردم کشور.

“که به نظر من خیلی خسته کننده است که مردم رفته اند و خرید چیزهای بدیهی است که آنها لازم نیست,” او گفت:.

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت خرید آن را خسته کننده است … من فکر می کنم مردم فقط به حل و فصل در حالی که برای.”

جنوب استرالیا سالمندان و بازنشستگان دوباره رفتند به سوپر مارکت ها در صبح روز چهارشنبه به سهام تا در ملزومات قبل از این که فروشگاه باز به عموم مردم است.

ترور و ان سیمونز از فولهام در میان جمعیت در Coles در غرب دریاچه ها.

“آنها واقعا به خوبی انجام بدیهی است از آنجا که آنها نمی توانند سهام تا در همه چیز اما ما رو کاغذ توالت,” او گفت:.

“ما همه چیز را ما می خواستیم.”

آقای سیمونز 76 گفت: قبل از سوپر مارکت ها معرفی اختصاصی خرید ساعت آنها یافت می شود آن را دشوار است برای گرفتن آنچه آنها نیاز است. “این هیچ خوب هر راه دیگر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im