حمایت خود را از محله میله: مرکزی دنور نسخه

در حالی که ما در حال زندگی در این زمان های عجیب و غریب این مهم به حمایت از همسایگان ما است. برخی از همسایه ها که در حال تلاش بیشتر در حال حاضر صاحبان و کارکنان محلی خود را آبیاری سوراخ. من تازه کشف شده وقت اضافی با تشکر از coronavirus پناهگاه در محل منظور من شده اند به دنبال مورد علاقه من محله میله از سفر من در طول سال جاری در آنها را با دوستان به ببینید که چگونه آنها در حال انجام است. برخی از آنها به مراتب بهتر از دیگران به خصوص آنهایی که در خدمت مواد غذایی و می تواند جرقه زنده با takeout سفارشات و حتی takeout مشروب الکلی. بسته به چه بخشی از شهر شما زندگی می کنند وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای نشان دادن عشق خود را برای محله نقاط — و اگر شما احساس می کنید مانند گرفتن یک درایو و یا با استفاده از یکی از بسیاری از مواد غذایی تحویل, برنامه, شما می توانید از میله خارج از منطقه فوری خود را.

این برای اولین بار در یک سری از مقالات با به روز رسانی در راه برای اطمینان از مورد علاقه خود را در محله آشامیدنی موسسات هنوز هم وجود دارد هنگامی که ما می تواند همه ما را ترک خانه و موظف به خاموش کردن اتاق ناهارخوری و میله به پایان می رسد. در اینجا چند مرکزی دنور (با توجه به آنچه در نقشه های گوگل معتقد مرکزی دنور) میله و من شامل برخی از مورد علاقه های من است که در حال حاضر بسته شده بنابراین شما می توانید نگه داشتن زبانه ها در آنها و نگه داشتن آنها را در ذهن زمانی که همه ما قادر به دیدار دوباره برای نوشیدنی در:

اتمی کابوی
آنچه که به سفارش: تماس بگیرید و یا سفارش جلوتر از طریق ChowNow برای منظقه pick-up و یا سفارش در DoorDash به دریافت strapon, خش از این دنور اصلی تحویل درب خود را بدون تماس با هر انسان دیگر است. خوشمزه دنور شرکت بیسکویت بیسکویت یا چربی سالی فوق العاده بزرگ برش پیتزا از خانه غذا, عملیات, که این بار, صفحه اصلی. من پیشنهاد می کنم از فرانکلین ساندویچ بیسکویت به غرق غم و اندوه خود را در سرخ شده و مرغ و بیکن و استفاده نا مشروع. شستشو آن را با یک آبجو, شراب و یا یک صبحانه کوکتل مانند یک درخت گل ابریشم و یا مری خونین برای رفتن.

راه های دیگر برای حمایت از: خرید کارت های هدیه و یا merch; آنها هرگز از سبک. DBC حتی باعث می شود یک کودک onesie است که می گوید: “Lil بیسکویت” در مقابل. همچنین لذت بردن از یک مرد در برابر غذا قسمت در شبکه غذایی که به پخش در روز سه شنبه این هفته شامل قبل از ضبط دنور شرکت بیسکویت بیسکویت ساندویچ تجربه.

چرا من خواهید بود: من همیشه زندگی می کردند در یک درایو کوتاه از OG Colfax محل و دوست داشتم آن را در طول سال و رشد را نیز درک رشد به نقاط جدید در جنوب برادوی تنیسون و خیابان و حتی کلرادو اسپرینگز. این یکی از تنها میله های اطراف که من لذت بردن از فقط به عنوان بسیار برای صبحانه به عنوان در اواخر شب می نوشد. همچنین هیئت مدیره بازی (که من مطمئن هستم که آنها ضد عفونی بسیار خوبی در حال حاضر) و حرفهایها که نوشیدن چیزهای بی اهمیت شب ها همیشه سرگرم کننده در اتمی.

اتمی کابوی مکان در حال حاضر باز هستند از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. بازدید از نوار وب سایت برای شماره تلفن و آنچه اتفاق می افتد در هر مکان و جزئیات دیگر.

کلاه شهرستان میخانه
آنچه که به سفارش: تماس های آینده برای وانت یا منظقه سرویس و دریافت 10 درصد قیمت سفارش خود را. اگر شما فقط در خلق و خوی برای مواد غذایی, GrubHub تحویل می توانید آن را برای شما. اگر شما می خواهید الکل و مواد غذایی درپوش شهرستان میخانه کارکنان آن را به شما 5 دلار هزینه تحویل. حتی وجود دارد یک $2 تکه از پیتزا گزینه اگر شما احساس می کنید نیاز به نازک پوشش این واقعیت است که شما واقعا فقط می خواستم با تخفیف شراب و آبجو و یا کوکتل تحویل (در واقع شما توسط قانون مورد نیاز برای سفارش مواد غذایی خود را با مشروب خرید). توصیه من انتخاب جامد همبرگر از پایه (کلاسیک) به فانتزی (Truffled Shroom-N-سوئیس) با ترافل aioli و crimini قارچ.

راه های دیگر برای حمایت از: مدیر کل دختر Langjhar سازماندهی یک “مجازی نکته شیشه” برای کلاه شهرستان کارکنان از طریق GoFundMe; مراجعان نشان می دهد برخی از عشق به خود را مورد علاقه کارکنان در اینجا.

چرا من خواهید بود: محیط خوب است با تحت پوشش پشت ایوان های چوبی زیبا و دنج غرفه. این احساس درجه یک و در عین حال neighborhoody که فقط مرتب کردن بر اساس حق تجربه برای کار پس از نوشیدنی است.

کلاه شهرستان میخانه واقع شده است در 1247, Bannock, خیابان است و در حال حاضر باز از 4 تا 7 بعد از ظهر روزانه. تماس 720-931-8888 و یا بازدید از نوار وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

Don's might be dark for now, but we hope to see that neon sign shining again soon.

دان ممکن است تیره, در حال حاضر, اما ما امیدواریم که برای دیدن تابلوی نئون درخشان دوباره به زودی.

سارا مک گیل

همین باشگاه میخانه
همین باشگاه میخانه مثل همه موسسات متعلق به محله های محلی, نوار, گروه کوچک, میخانه, شرکت بسته است به طور کامل برای مدت زمان موظف بار و رستوران shutdown.

راه هایی برای پشتیبانی: پشتیبانی در حال حاضر بیکار کارکنان در دان و دیگر میخانه مکان با اهدای به کمک صندوق در GoFundMe. کمک به نگه داشتن همه ارواح تا با ارسال عکسهای مورد علاقه خود را از بار خود را در دان و در طول سال در نوار Instagram و Facebook pages.

چرا من خواهید بود: دان فقط ترکیب مناسب از شیرجه-نوار ریشه و مدرن تجدید نظر شود. آیا شما می خواهید به بازی Skee-Ball, تماشای ورزش یا فقط ساقه گه با برخی از افراد و یا حیوان خانگی دوستانه, نوار, سگ, شما می توانید آن را در دان. همچنین هنگامی که نوار خاموش کردن به پایان می رسد, شما ممکن است فقط می خواهم به خوردن یخ زده burrito از همین تلوان ماشین که هم سیگار را کنار می گذارد و میله آب نبات.

همین باشگاه میخانه واقع شده است و در 723 شرق ششم خیابان است و در حال حاضر بسته شده است. برای آخرین اطلاعات در بازدید از نوار وب سایت Instagram و یا Facebook صفحه.

Maybe next year things will be greener at the Irish Snug.گسترش

شاید سال آینده همه چیز خواهد بود سبزتر در ایرلندی برام.

براندون مارشال

ایرلندی برام
آنچه که به سفارش: تماس بگیرید و یا سفارش جلوتر آنلاین از طریق ChowNow برای مورد علاقه خود را میخانه ایرلندی گراب و نوشیدنی به صورت منظقه انتخاب کنید تا و یا اجتماعی-فاصله مشروب الکلی takeout. اگر شما از ذهن نیست نه مشروب الکلی به رفتن شما همچنین می توانید اقامت خود را در کوچ و سفارش از طریق Grubhub. میخانه ارائه شده است روزانه خانواده-سبک فوق العاده, بنابراین اگر شما یک خانواده گرسنه شما می توانید یک وعده غذایی مانند مرغ سرخ شده کامل با سالاد و رول برای 25 دلار برای دو نفر یا 45 دلار برای چهار. گذشته از کسانی که گزینه های خوشمزه, بهترین شرط در اینجا قطعا ماهی و چیپس گوشت گاو corned و کلم یا سیب زمینی ایرلندی nachos در بستر خوشمزه کلوچه سیب زمینی سرخ کرده. فقط به خاطر اینکه روز سنت پاتریک خراب شد با کروناویروس در این سال معنا نیست که شما نمی توانید خود را در خانه نان تست به ایرلندی.

راه های دیگر برای حمایت از: در امن و امان است نشان دادن عشق خود را برای دیگر رستوران های محلی در آن Instagram و Facebook صفحه: بنابراین بعد از اینکه شما لذت بردن از برخی از مورد علاقه خود را و به دنبال خود کنار بروید درمان ایرلندی بطور دنج قرار گرفتن تیم ایده ها!

چرا من خواهید بود: وجود دارد هیچ چیز مانند نشستن در کوچک پنهان “snug” منطقه صندلی کنار نوار های طراحی شده برای پنهان نوشیدن بازگشت در اوایل ماه ایرلندی میله های زندان. نیز وجود دارد یک طبقه پایین فضا برای احزاب خصوصی و یا فقط داد و بیداد کن گروه از دوستان و موسیقی زنده در روزهای چهارشنبه و سالانه کاپیتول هیل katie galgano روز برنج پر زرق و برق همیشه ارزش زمان.

ایرلندی گرم و نرم است که در واقع 1201 شرق, Colfax, خیابان است و در حال حاضر باز از 3 تا 8 بعد از ظهر روزانه. تماس 303-839-1394 و یا بازدید از میخانه وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

Kinga سالن
چه به منظور: شما باید برای برنامه ریزی غذا به سبک اما خوشمزه لهستانی غذا و ترشی عکس فقط ممکن است ارزش آن. ایمیل [email protected] و یا متن 720-343-6699 حداقل یک روز در پیشرفت خود را به مشروب و pierogi رویاها به حقیقت می پیوندند. وجود دارد pierogi گزینه با انواع پر کردن به علاوه لهستانی سنت مانند golabki (رول کلم) و یا ومزه کالباس یا بیشتر پایه کرایه های آمریکایی مانند همبرگر و ساندویچ. شستشو آن را با یک آبجو و یا حتی یک Bloody Mary با کالباس چاشنی زدن.

چرا من خواهید بود: این بار تمام چیزهای مورد علاقه من: ارواح, کارائوکه و مواد غذایی! جمعیت تصادفی, حمام خالی از سکنه است و وجود دارد یک نقاشی از ورشو بر روی دیوار. این Colfax-مجاور پاسیو ارائه می دهد نخست تماشای مردم برای زمانی که همه ما را وادار به لذت بردن از تابستان پاسیو فصل دوباره.

Kinga سالن واقع شده است در سال 1509 ماریون خیابان و در حال حاضر تنها یاder-پیش غذا. پیام 720-343-6699 یا ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از نوار وب سایت.

Lil’ Devils سالن
Lil’ Devils در حال حاضر بسته در سراسر کشور موظف بسته شدن دوره و در حال کار بر روی راه هایی برای نگه داشتن شناور و پیدا کردن بودجه برای کارکنان و کسب و کار.

چگونه به پشتیبانی از: کمک به نوار GoFundMe کمپین برای حمایت از کارکنان و نوار خود را. دنبال Lil’ Devils Facebook صفحه برای به روز رسانی و درخواست برای حمایت از نوار و صنعت به طور کلی در طول این بحران است. همچنین به عنوان یک جایزه چک کردن یک عکس از یکی از فوق العاده وحشت زده هالووین دکوراسیون برگزاری یک نشانه است که می گوید: “این SUKS.”

چرا i’ll be back: این تیم در این دلیر کمی محله, گی, نوار واقعا می دانم که چگونه برای تزئین برای تعطیلات; هر تعطیلات است اغراق در اینجا. ماورا-مضمون پاسیو استقبال خدمه مسن, گی مردان و موسیقی زنده و تخصص کوکتل را در این محل یک نفس هوای تازه در غیر این صورت نوپرست-سنگین South Broadway مدار.

Lil’ Devils سالن واقع شده است و در 255 جنوبی برادوی است و در حال حاضر بسته شده است. بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

Get at this single malt collection at Pints Pub!

در این واحد مالت مجموعه در میخانه پیمانه نیم لیتری!

Westword

پیمانه نیم لیتری میخانه
چه به منظور: لذت بردن از نصف کردن نوار اصلی-لیگ مجموعه ای از تک ویسکی مالت به رفتن یا 7 دلار growler ($5 اگر شما خود را ظرف) از خانه آبجو یا شراب با خود بروید و یا منظقه سفارش. فقط تماس های آینده برای برخی از سنتی به زبان انگلیسی کرایه مانند یک ploughman را دیس ماهی و چیپس bangers و مش و یا حتی لندن داد و بیداد برای رفتن با آن. برای چیزی کمتر انگلیسی نیز وجود دارد که بیشتر به سبک آمریکایی, ساندویچ و برگر گزینه های.

چرا من خواهید بود: افراطی تعهد به انگلیسی, همه چیز فراوانی است که در اینجا این است که همیشه سرگرم کننده از معتبر قرمز در باجه تلفن از جلو به عتیقه نوار بیلیارد بازی داخل. داوران طبقه بالا اتاق بزرگ برای احزاب خصوصی و یا منصفه واقعی (پس از میخانه تا به دادگاه) و مواد غذایی و تک ویسکی مالت پایین رفتن بهتر در این شرکت از دوستان.

پیمانه نیم لیتری میخانه واقع شده است در 221 غرب 13th, خیابان است و در حال حاضر باز از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس 303-534-7543 و یا بازدید از پیمانه نیم لیتری میخانه وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

رو نوار
چه به منظور: بال! من بسیاری از بال و رو نوار “crack بال” در میان بهترین. آشپزخانه و همچنین سیب زمینی سرخ کرده یک معنی پنیر کشک. چرخش مواد غذایی ویژه در پیشنهاد برای انتخاب و تحویل. تماس بگیرید و یا با استفاده از خلال برنامه به منظور جلو آورد و غرغرو “یا هر چیزی شبیه یک” را پر کنید تا با پیش نویس آبجو و یا گرفتن برخی از شراب یا مشروب برای رفتن. همچنین سعی کنید نیمه پخته, پیتزا, که شما می توانید در فر خود را در خانه. خانه ویژه مانند 75 درصد بال چهارشنبه و شاد-ساعت قیمت هنوز هم برای بایگانی اطلاعات. و در مورد آن نگران نباشید که دیر: Pick-up در دسترس است تا 2 صبح با تحویل تا نیمه شب.

چرا من خواهید بود: کوزه آبجو سطل بال دی جی ها و چیزهای بی اهمیت همه بهتر لذت می برد در اتاق نوار غرفه و یا در پاسیو با یک نمایش خوب از کوه.

رو نوار واقع شده است در 3480 خیابان پارک غرب و باز است و از ساعت 11 تا 2 صبح روزانه. تماس 303-455-8700 و یا بازدید از نوار وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

SoBo 151 چک Bar & Grill
چه به منظور: دیدن SoBo را در Facebook صفحه به صورت روزانه بروز رسانی در منوی ارائه شده و 10 درصد معمول قیمت برای هر کس و نصف قیمت مواد غذایی برای بیکار خدمات-کارگران صنعت. منظقه انتخاب کنید و تحویل در دسترس هستند برای خوشمزه تخصص چک مانند شنیسل, strudel, کالباس و bratwurst. من لذت بردن از روبن ساندویچ و چک قارچ سرخ شده که اساسا فقط سرخ شده قارچ با ترشی-مرتع پرورش احشام نوعی سس. گیر برخی از مشروب, شراب و یا Czechvar آبجو به عنوان به خوبی.

راه های دیگر برای حمایت از: کارت های هدیه هستند همیشه یک راه عالی برای نشان دادن عشق.

چرا من خواهید بود: آن را تقریبا به عنوان سرگرم کننده کارائوکه آواز تنهایی در خانه خود را. آخر هفته کارائوکه بزرگ است در اینجا به علاوه استخر, تلویزیونی فوتبال و جمعیت از دوستانه بورس حلق آویز کردن هر شب بدان معنی است که من همیشه در خانه احساس راحتی کنید. آن را جای دیگری است که باعث می شود من خوشحال جنوبی برادوی است.

SoBo 151 چک Bar & Grill واقع شده است در 151 جنوبی برادوی است و در حال حاضر باز از 4 تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و از ساعت 11 تا 9 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. تماس بگیرید و یا بازدید SoBo 151 وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

The music lives on online for now at Streets Denver.

موسیقی زندگی آنلاین در حال حاضر در خیابان دنور.

سارا مک گیل

خیابان دنور
خیابان دنور (که قبلا به عنوان شناخته شده خیابان های لندن) بسته خواهد شد در طول اجباری shutdown.

چگونه به پشتیبانی از: نگه داشتن سنگ زنده با بهره گیری از خاطرات گذشته زندگی می کنند نشان می دهد که در خیابان در حالی که حمایت از نوازندگان محلی با خرید merch و موسیقی آنلاین برای لذت بردن از در حالی که اجتماعی فاصله. پانک راک کمی برای تلفن های موبایل خیلی خوب در حال حاضر. نیز وجود دارد یک GoFundMe کمپین برای حمایت از نوار کارکنان.

چرا من خواهید بود: ارزان, نوشیدنی, موسیقی با صدای بلند و هرگز کسل کننده جمعیت امیدوارم هنجار دوباره در این Colfax نقطه ای است که من همیشه دوست دارم مهم نیست که چقدر من فکر می کنم من ممکن است گرفتن بیش از حد قدیمی به حزب وجود دارد.

خیابان دنور واقع در 1501 شرق, Colfax, خیابان است و در حال حاضر بسته شده است. چک کردن خیابان ها و یا وب سایت Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

نگه دارید تا کار خوب دنور! ما رو این!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de