حمایت خود را از محله میله: South Broadway و لیتلتون نسخه

به عنوان سطوح مختلف از اقامت در خانه و امن تر-در-خانه سفارشات همچنان در سراسر کلرادو و مترو دنور هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه به تظاهر شما از قرنطینه با بهره گیری از غذاهای مورد علاقه خود را و نوشیدنی از محله خود را میله های زندان. حومه شهر انگلوود و لیتلتون بسیاری از جامد محله میله است که عشق و حمایت خود را به ماندن در کسب و کار در این دوران و آنها رو برخی از معاملات بزرگ و رفتار خوشمزه در دسترس است.

بهانه های نوار و جلو پنجره

7983 جنوبی برادوی, Littleton,
303-730-0123

چه به منظور: مجموعهای از سرخ شده-اشتها آور سبد بیرون ترد و چرب در یک راه بسیار خوبی با سیب زمینی سرخ کرده, پیاز حلقه tater tots یا قارچ سرخ شده و یا کدو سبز اگر شما می خواهید پیچ و تاب های مختلف در خود کتک سبزیجات. من توصیه سبز شیلی پنیر کودکان, استمناء, بازی با شیلی و پنیر چدار. Sloppers (اساسا همبرگر تحت پوشش در سبز شیلی و پنیر) و دیگر همبرگر در اینجا بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان burritos, tacos و بال. در پنج شنبه, ویسکی بیکن برگر, فن های مورد علاقه است در خاص است. گرفتن یک آبجو و یا کوکتل با سفارش فقط تماس بگیرید نوار برای pick-up و بهانه را به قلاب آن را برای شما.

چرا من خواهید بود: نوشیدنی فوق العاده ارزان و روپوش و به طور منظم در حال استقبال. استخر لیگ و معاملات خوب در استخر اضافه کردن به سرگرم کننده به عنوان بازی ها بازی های. هفتگی شب کارائوکه و تگزاس نگه ‘Em پوکر مسابقات را جلب جمعیت دوباره یک روز پس خواهد Broncos بازی و نسکار عمل من از آن مطمئن هستم.

بهانه های نوار و جلو پنجره در حال حاضر باز روز سه شنبه از طریق شنبه از ظهر تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

Mugs at the Castle are eagerly awaiting the return of thirsty regulars.گسترش

لیوان در قلعه مشتاقانه در انتظار بازگشت تشنه به طور منظم.

سارا مک گیل

قلعه نوار و جلو پنجره

6657 جنوبی برادوی, Littleton,
303-798-5981

چه به منظور: قلعه همبرگر, کباب و بال تاپ هستند و نیز اغلب در خاص است. همبرگر خرید-یکی-یکی-رایگان هر سه شنبه و بال هستند و 70 سنت در هر کدام در پنج شنبه ها. کباب جمعه ها همه چیز در مورد گوشت های دودی با گزینه های مانند گوشت سینه, گوشت خوک کشیده سوخته به پایان می رسد و حتی لهستانی کالباس. شستن آن همه را با برخی از نوشابه های بالغ به, و که شما خودتان یک شب خوب. تماس پیش منظقه انتخاب کنید-و یا دریافت آن را تحویل داده و با UberEats.

چرا من خواهید بود: مردان آواز کشور آهنگ کافه با تخفیف لیوان باشگاه میزهای بیلیارد و پشت پاسیو تنها می تواند لذت می برد در فرد است. این بار نیز جان سخت برای تلویزیونی ورزشی, بنابراین در هنگام تماشای ورزشی (جدا از عجیب و غریب زیرزمین زوم پیش نویس NFL) یک چیزی که همه ما می تواند لذت بردن از دوباره قلعه است محل می شود.

قلعه نوار و جلو پنجره در حال حاضر روزانه از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

There might not be parades right now for the Englewood Tavern truck to ride in, but the folks at this hometown establishment are doing everything they can to keep the community connected virtually.

وجود دارد ممکن است راهپیمایی در حال حاضر برای انگلوود میخانه کامیون سواری در, اما مردمی که در این شهر استقرار در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن جامعه متصل تقریبا.

سامانتا مورس

این انگلوود میخانه

4386 جنوبی برادوی, Englewood
303-537-7142

چه به منظور: صبحانه — و نه فقط به این دلیل که تنها چیزی که در حال خدمت در حال حاضر! صبحانه burritos و سبز لوبیای پخته شده توسط “Mama D” است که واقعی مادر خانواده که صاحب این جامعه گرا بار واقعا آمار نقطه در هر زمان. همچنین یک شرط خوب هستند “میان وعده سبد” با چیزهایی مانند کلوچه سیب زمینی سرخ کرده هالاپینیو poppers و پنیر موزارلا چوب. صبحانه نوشیدنی کوکتل یا آبجو در برو “زوزه کش,” به نام سلام اولین پاسخ دهندگان و مردمی که فریاد زدن برای آنها. یکی دیگر از اشاره به این مهم مردمی در جامعه: هر بار که نوار باز است برای takeout یکشنبه صبحانه مردمی می توانید کمک مالی به “معلم زبانه” و خرید یک نوشیدنی برای یک مربی در جامعه است.

راه های دیگر برای حمایت: بازدید از نوار Facebook صفحه برای جامعه بدست آوردن منابع و کمک را در طول این زمان مشکل و همچنین راه های ارتباط محلی مورد علاقه خود را موسیقی آنلاین. این تیم در انگلوود میخانه واقعا متصل به صحنه موسیقی محلی را نشان می دهد. جسی فریزر یکی از صاحبان شرکت نیز درگیر در صنعت فیلم محلی بنابراین راه دیگری برای حمایت از مردمی خوب است که خود این بار به اجاره فیلم سرب داغ سخت خشم در آمازون نخست. من آن را دیده نشده است اما من احساس می کنم از آن خواهد شد فقط به آنچه من به دنبال در حال حاضر که من به پایان رسیدTiger King. فیلم به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در انگلوود در سوپر فیلم 8mm و ویژگی های هنر های رزمی, مواد مخدر و انتقام.

چرا i’ll be back: The great live music, جذاب, جمعیت, دوستانه صاحبان و کارکنان دوست داشتنی, نقاشی دیواری, هنر و شعارهای “Engle-چوب!” که خود به خود گاهی اوقات در نوار نه متاسفانه موجود در اتاق نشیمن.

این انگلوود میخانه در حال حاضر در حال تست کردن برو صبحانه در روزهای یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین به روز رسانی.

The spicy Fire Burger at Malloy's would love to come home with you.گسترش

تند آتش برگر در مالوی خواهد عشق را به خانه می آیند با شما.

سارا مک گیل

مالوی نوار و پنجره مشبک

11550 غرب مراتع درایو, Littleton,
303-972-8658

چه به منظور: همبرگر! وجود دارد بسیاری از گزینه های خوب اما من پیشنهاد می کنم از آتش برگر — خوب و تند اما نه گسسته. این سابق نوار نجات محله نوار همچنین دارای برخی از خیال باف entrees توصیه می شود با مردمی از نشان می دهد که مانند یک دنده-چشم استیک و یک ترد مرغ سرخ شده ساندویچ. و یا اگر شما به دنبال چیزی کمی متفاوت وجود دارد غذاهای مکزیکی و همچنین به عنوان سالاد و غذا است که ارزش امتحان کنید. تماس نوار برای منظقه انتخاب کنید تا.

چرا من خواهید بود به: دوست داشتنی پاسیو با چاله آتش و جادار نوار داخلی شده اند دوباره به سادگی و با وجود تعداد زیادی از میزهای بیلیارد و دیگر بازی های سرگرم کننده برای لذت بردن از فرد زمانی که ما را وادار به انجام کارهایی مانند که دوباره. خانواده که صاحب نوار بزرگ است و کارکنان و به طور منظم به شما خوش آمد برای یک نوشیدنی. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, کارائوکه شب موسیقی زنده و تعداد زیادی از احزاب جشن نگه داشتن چیزهای جالب در اینجا قبل از روز شکرگزاری onesie احزاب و جشن تعطیلات وعده های غذایی.

مالوی نوار و پنجره مشبک است و باز هر روز از 11 صبح تا 10 شب تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

Q میخانه و کوره

10133 غرب Chatfield خیابان, Littleton,
303-973-2905

چه به منظور: غذا کیت خانواده-سبک وعده های غذایی کوچک یا مقدار زیادی مشروب الکلی, مواد غذایی و یا فقط برخی از ماهی و چیپس یا یک همبرگر برای خودتان همه در اینجا برای شما برای رفتن ، وجود دارد وعده غذایی صبحانه کیت مانند کلوچه یا بیسکویت و استفاده نا مشروع و یا “سوسیس قهرمان کیت” را به سوسیس hoagies برای خانواده است. شما همچنین می توانید چیزهای مانند سیب زمینی و پیاز و دلی گوشت قرص نان و لیمو در صورتی که اگر شما می خواهید برای محدود کردن سفر خود را در خارج از خانه خود را تحکیم بار و مواد غذایی سفارشات. برای وعده های غذایی برای, رفتن, زیادی وجود دارد, منو با گزینه های محبوب مانند tacos, بال, ایتالیایی چرخ و سالاد. غذا معاملات و فوق العاده نوشیدنی چرخش غالبا پس از بررسی نوار Facebook صفحه برای آخرین.

چرا من خواهید بود: زنده, موسیقی, چیزهای بی اهمیت سرگرم کننده و روز سنت پاتریک جشن برخی از چیزهایی که شما فقط نمی تواند کاملا دوباره ایجاد در خانه, اما Q مطمئنا ساخت آن را دوباره اتفاق می افتد هنگامی که ما می تواند جمع آوری با هم. طرح ریزی روی صفحه نمایش برای تماشای ورزش نیز چیزی است که من لازم نیست که در خانه و یا آرام vibes و جیک جیک لیتلتون مردمی است. Q را نیز یک محل عالی برای بچه ها به ارمغان بیاورد اگر میله قبل از بازگشایی مدارس انجام دهد.

Q نوار و جلو پنجره باز است و روزانه از ساعت 11 تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

Need a little something sweet for your quarantine? The Dragon Candy drink from the Mirage might just be the liquid dessert you were craving.گسترش

نیاز به چیزی کمی شیرین خود را برای قرنطینه? اژدها نوشیدن آب نبات از سراب فقط ممکن است مایع دسر شما ولع مصرف.

سامانتا مورس

سراب نوار های ورزشی

8340 غرب معدن زغال سنگ در خیابان, Littleton,
303-979-9220

چه به منظور: سراب کامل منو در دسترس است, به علاوه برخی از چرخش مواد غذایی فروش ویژه و خانواده-سبک معاملات که در آن نوشته شده Facebook صفحه. تشنه پنج شنبه است و هنوز رفتن را با دو-برای-یک پیمانه نیم لیتری آبجو هر نوع. همچنین هنوز هم در دسترس: سهشنبه خاص از یک همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و یک داخلی پیش نویس آبجو برای $8. من از طرفداران بزرگ از سرخ شده با ظرافت تنها در اینجا یافت می شود, شناخته شده به عنوان “Chipparole” — ترکیبی از پنیر خامه ای, پنیر چدار, پنیر بیکن و jalapeños سرخ کردن تخم مرغ رول-سبک و خدمت با شیرین و تند بری سس فرو بردن. منو ارائه می دهد بسیار بیشتر, با چند ساندویچ, سالاد و پیش غذا پلاتر و صبحانه غذاهای بسیاری که شما می توانید در تمام طول روز. و البته نه به فراموشی سپرده شود بسیاری از آبجو گزینه ها و تخصص منوی نوشیدنی از جمله یکی به نام “اژدها آب نبات” که اساسا سلیقه مانند ستاره فشان آب نبات در قالب یک نوشیدنی. سفارش پیش رو با تماس با نوار و یا آنلاین از طریق ChowNow و سپس توسط نوسان برای انتخاب کنید تا.

چرا من خواهید بود: بسیاری از تخته دارت و میزهای بیلیارد در یک مکان! همچنین, اگر شما به شرط بندی های ورزشی و انجام آن در فرد سراب خواهد بود خوشحال به شما کمک کند که به زودی به اندازه کافی. پوکر مسابقات کارائوکه شب, بازی های آنلاین, بازی شافل بورد و حتی کسانی که دکمه بازی که در آن شما می توانید برنده تبلت و آیپاد و فلان چیز اضافه کردن به لذت بردن از یک فرد مراجعه کنید. سرور می دانم آنچه آنها در حال انجام و تصادفی جمعیت, پیر و جوان, hipsters, و پدران در سفید کفش مطمئنا خوشحال با هم دوباره.

سراب نوار های ورزشی است که در حال حاضر باز از دوشنبه تا پنج شنبه از 4 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر جمعه و شنبه از ساعت 2 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه از ساعت 2 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر