دیوان عالی نیویورک دادستان می تواند دسترسی مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی

واشنگتن — روز پنج شنبه دادگاه عالی حکم داد که منهتن رئیس دادستان می تواند به دست آوردن احداث مخازن از رئیس جمهور تهمت کسب و کار و سوابق مالیاتی مهم شکست برای رئیس جمهور در تلاش خود را برای محافظت از خود را شخصی و اطلاعات مالی از دولت محققان.

دادگاه عالی حکومت 7-2 به نفع دادستان منطقه منهتن سایرس ونس که در حال انجام تحقیقات جنایی را به رئیس جمهور معاملات کسب و کار و hush-پول پرداخت شده به دو زن که گفته می شود امور با رئیس جمهور سال قبل از او انتخاب شد. قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت.

“دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام. ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز” قاضی جان رابرتز نوشت برای اکثریت است.


جزئیات دادگاه نظر در اینجا


ونس است که به دنبال کسب و کار و سوابق مالیاتی قدمت آن به سال 2011 از Ncmec ایالات متحده آمریکا, آقای تهمت دیرین شرکت حسابداری. اما رئیس جمهور و وکلای تا به حال رد ونس تلاش برای به دست آوردن اطلاعات مالی خود را با این استدلال که رئیس جمهور دارای “مصونیت مطلق” از دولت دادرسی کیفری در حالی که در دفتر. دادگاه عالی اما رد آقای تهمت ادعای “مطلق ایمنی” از دولت جنایی احضاریه.

در بیانیه ای پس از این حکم ونس مورد ستایش قرار داد این تصمیم به عنوان “یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس — حتی یک رئیس جمهور — بالاتر از قانون است.”

“ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر,” دادستان منطقه گفت.

در یک مجموعه دوم از اختلافات بیش کنگره احضاریه از سه نفر از حزب دموکرات به رهبری کمیته برای آقای تهمت کسب و کار پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده نبرد قانونی به دادگاه های پایین تر به طور موثر تضمین اسناد باقی خواهد ماند و از نظر تا پس از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

دادگاه 7-2 در جای خود غلت بزنید پایین احکام دادگاه به نفع آمریکا است که با صدور احضاریه به Ncmec ایالات متحده آمریکا, آقای تهمت دیرین حساب شرکت برای کسب و کار خود و سوابق و دو بانک, دویچه بانک و سرمایه و لگد زدن پرونده را به دادگاه های پایین تر.

“زمانی که کنگره به دنبال” اطلاعات مورد نیاز را به صورت هوشمند اقدام قوه مقننه’ آن ‘شک’ باقی می ماند ‘وظیفه همه شهروندان به همکاری,'” رابرتز نوشت: برای دادگاه در حکم خود برای اختلاف بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات کنگره. “کنگره احضاریه برای کسب اطلاعات از رئیس جمهور, اما دلالت نگرانی خاصی در مورد تفکیک قوا. دادگاه زیر را مناسب حساب از این نگرانی است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طول های بزرگ رفته برای محافظت از کسب و کار خود و سوابق مالیاتی از دید عموم نصب چالش های قانونی به احضاریه صادر شده توسط ونس و دموکرات به رهبری کمیته های کنگره برای اطلاعات شخصی. در حالی که رئیس جمهور قول داد در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را یک بار ممیزی IRS بود که او انجام داده است به طوری بالا بردن سوال از مخالفان سیاسی خود را به عنوان اینکه آیا پرونده را روشن گسترده خود را معاملات کسب و کار.

در حالی که با حکم دیوان عالی کشور هموار راه را برای Ncmec به نوبه خود بیش از این پرونده به دنبال دادستان منطقه منهتن آن را بعید است که اطلاعات عمومی تبدیل خواهد شد در آینده نزدیک با توجه به قوانین مربوط به محرمانه بودن هیئت منصفه رسیدگی است.

رئیس جمهور دچار متعدد شکست در دادگاه فدرال در تلاش خود را برای جلوگیری از احضاریه صادر شده توسط ونس به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. در ماه نوامبر 2nd, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم آقای تهمت ادعای ایمنی “نه بار اجرای یک دولت هیئت منصفه حکم کارگردانی یک شخص ثالث برای تولید غیر ممتاز مواد حتی زمانی که موضوع تحت بررسی مربوط به رئیس جمهور است.”

موارد ایجاد حفره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر کنگره و دولت محققان یک آزمون دیوان عالی کشور جدید محافظه کار اکثریت است که تحت بررسی از مخالفان که سوال که آیا آنها اعمال خواهد شد استقلال از رئیس جمهور. آقای ترامپ tapped دو قاضیان دادگاه عالی قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh تغییر بدهیم و راست.

هر دو Kavanaugh و Gorsuch پیوست اکثریت در هر دو اختلافات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de