سوشی کاتسو سوئیچ از همه شما می توانید خوردن تمام شما می توانید حمل

سوشی عاشقان در بودجه رفتند به سوشی کاتسو برای سال برای همه شما می توانید خوردن سوشی و حتی بیشتر از آن پس از هان Jun Lee و خانواده اش در زمان بیش از کسب و کار چهار سال پیش. در زمان وجود دارد تنها دو سوشی کاتسو مکان های اصلی در 2222 جنوب هاوانا در خیابان شفق و دوم پاسگاه در 9555 شرق, Arapahoe, جاده در گرینوود. کسب و کار شده است خیلی خوب است که خانواده قادر به باز کردن یک سوم رستوران سوشی در سال 1862 جنوبی Wadsworth بلوار در لیکوود.

که فقط یک ماه پیش و همه چیز تغییر کرده به شدت برای لی و همچنین برای صاحبان رستوران در سراسر شهرستان. از مارس 18 او روشن از یک درجه اول ناهار خوردن-در مدل به طور انحصاری takeout به طوری که این سه مکان را مطابق با شهر و دولت سفارشات به تمام رستوران برای ناهار خوردن در مشتریان است. “در لیکوود ما باز تنها برای چهار هفته قبل از ما تا به حال نزدیک” لی یادداشت ها. “این واقعا دلخراش به خصوص برای من که انقدر کار به باز کردن آن. او به خود جلب کرد تمام نقاشی های دیواری بر روی دیوار داخل.”

لی می گوید که قبل از coronavirus خاموش کردن سوشی کاتسو تنها در حدود 1 یا 2 درصد از کسب و کار خود را-اما در حال حاضر باید آن را 100 درصد است. “ما همچنین نامحدود آبجو برای $10 در لیکوود محل” مالک می افزاید. “فروش بسیار کم برای سه یا چهار روز, بنابراین ما تا به حال به سرعت تغییر مدل کسب و کار ما.”

بنابراین به جای همه شما می توانید خوردن سوشی کاتسو آغاز یک “all-you-can-مناسب” ویژه که در آن سوشی سرآشپزها خواهد پک دو takeout ظروف با حد مواد غذایی — رول غذا و nigiri — برای $10.99. که توجه کردم کاملا چند مشتریان, اما آن را نیز تخلیه تامین مواد غذایی, بنابراین لی روشن آن را به دو ظروف پر از غذا به اندازه کافی برای دو نفر برای $12.99 با انتخاب هر کدام از چهار غذا ها و چهار رول یا دو رول و هفت nigiri سفارشات.

The presentation won't be quite as nice as at the restaurant, but getting Sushi Katsu takeout will taste just as good.گسترش

ارائه نخواهد بود کاملا به عنوان خوب به عنوان در رستوران, اما گرفتن سوشی کاتسو takeout طعم خواهد شد فقط به عنوان خوب.

مورین ویتن

در حالی که لی تا به حال به اخراج بخشی از کارکنان خود را, او شده است قادر به حفظ حدود 30 درصد از سوشی کاتسو کارکنان به خصوص خود سوشی سرآشپزها. “ما بسیاری از سوشی آشپز که حمایت خود را از پدران و مادران بنابراین ما نمی تواند اجازه دهید آنها را از کار” صاحب رستوران را توضیح می دهد. “حتی اگر آنها می توانید بیکاری کسانی که چک را چند هفته برای به دست آوردن.”

عامل رستوران در خانواده اجرا می شود; لی می گوید که او و همسرش زندگی در فلوریدا زمانی که پدرش با تجربه رستوران نام آنها را با فرصت برای خرید دو سوشی کاتسو eateries. “ما یاد گرفته ایم زیادی در طول چهار سال گذشته اما هیچ چیز می تواند آماده کرده ایم ما برای این,” او می گوید. “ما تبدیل به یک بسیار کوچک عمل بسیار به سرعت.”

تغییرات در رستوران زنجیره تامین نیز ساخته شده همه چیز به چالش کشیدن. “وجود دارد محدود به آنچه تولید کنندگان ارائه خواهد شد بنابراین من شده است به همه ما تامین کنندگان در یک زمان برای ارائه همه چیز را [به ما سه مکان] و تا کنون من قادر به پیدا کردن فقط در مورد همه چیز ما نیاز داریم.”

البته این رستوران در حال رفتن را از طریق به مراتب کمتر غذاهای دریایی نسبت به قبل از بحران لی قدرت خرید تغییر کرده است و انواع ماهی ارائه شده است که کمتر از حد معمول است. “اما ما هنوز در حال گرفتن کل کنسرو ماهی تن و ماهی فیللتینگ آن خودمان است.”

لی همچنین می خواهد به مشتریان می دانیم که همه کارکنان خود را با پوشیدن ماسک و دستکش و گرفتن بیشترین اقدامات احتیاطی برای حفظ امن و بهداشتی در محل کار. و حتی قبل از لازم الاجرا رستوران خاموش شدن لی بود که در ساخت ضد عفونی کننده دست در خانه برای مشتریان و کارکنان پس از تصویب دستور العمل و بسته بندی آن در سوشی کاتسو-مارک پمپ بطری.

همراه با دو بسته از سوشی و غذا هر سه سوشی کاتسو مکان ارائه 20 درصد آبجو و خاطر با غذا سفارش و کارت های هدیه نیز 15 درصد ،

که سوشی کاتسو مشتریان ممنون و لی می گوید که او سپاسگزار برای آنها. “این یک زمان من متوجه شدم که مردم می توان این نوع” او اشاره می کند. “مردم واقعا دوست دارم سوشی کاتسو بنابراین ما قصد داریم برای انجام این کار ما darnedest سعی کنید به باز بماند.”

سه سوشی کاتسو مکان های باز از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه ارائه منظقه انتخاب کنید-اگر شما از قبل تماس بگیرید و تحویل از طریق DoorDash. رستوران وب سایت sushi-denver.com برای شماره تلفن و سایر اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im