HANAU, Germany — یک مرد مظنون به ضرب تیراندازی و نه مردم در شهر هاناو مرده پیدا شد در خانه اش در اوایل پنجشنبه ساعت پس از حملات در داخل و خارج دو قلیان سالن, پلیس گفت:.

ماموران همچنین متوجه شد بدن دیگری در همان آدرس به پلیس گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس به هیچ جزئیات مشکوک مسلح اما گفت: “œthere حال حاضر هیچ نشانه ای از بیشتر عاملان.’� آنها اطلاعات خود را ممکن است انگیزه و یا چگونه او درگذشت و یا مشخص کنید که چرا آنها بر این باورند “œwith درجه بالایی از احتمال’� که او ضارب.

تعداد کشته در تیراندازی عصر روز چهارشنبه افزایش یافت و به نه یک پلیس در بیانیه ای گفت:.

افسران مهر و موم کردن و جستجو آپارتمان در هاناو را Kesselstadt منطقه در نزدیکی صحنه یکی از حوادث پس از پیگیری اظهارات شاهد در گریز ماشین. پلیس گفت: کار برای تایید هویت دو جسد در خانه بود و هنوز هم در جریان است و آنها نمی تواند بلافاصله به جزئیات یا بر روی آنها و یا هویت قربانیان قبل از تیراندازی.

صبح روز پنج شنبه گفته است که هشت نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند. گفتند تاریک خودرو دیده می شد ترک محل از اولین حمله و تیراندازی یکی دیگر گزارش شد در یک صحنه در حدود 2 1/2 کیلومتر (1 1/2 مایل) به دور است.

افسران پلیس swarmed مرکزی, Hanau, cordoning این منطقه یکی از عکاسی به عنوان یک هلیکوپتر ماند سربار. خودرو تحت پوشش حرارتی فویل نیز می تواند دیده می شود, با شیشه شکسته در کنار آن. کارشناسان پزشکی قانونی در سفید لباس جمع آوری شواهد.

                                                                                                                                                                                                                       

قلیان سالن مکان که در آن مردم جمع آوری به سیگار با طعم توتون و تنباکو از خاورمیانه لوله های آب.

“این وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild. نماینده مجلس Katja Leikert عضو آنگلا مرکل مرکز-راست حزب که نشان دهنده هاناو در پارلمان آلمان توییتی است که آن را ” œa واقعی ترسناک سناریو برای همه ما است.’�

هاناو حدود 20 کیلومتر (12 مایل) در شرق فرانکفورت. آن را در حدود 100,000 نفر است و در Hesse دولت است.

___

Geir Moulson در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im