دنور دادستان منطقه متهم کرده است یک مرد مظنون به سرقت از یک درمانگاه ماری جوانا در ماه گذشته اما حداقل چهار مظنون هنوز هم می تواند در مقیاس بزرگ است.

با توجه به دنور اداره پلیس Sabastian Tremayne Littlejohn 25 و چهار دیگر مردان نقاب دار از سرقت از یک Lightshade داروخانه در 330 جنوبی دیتون خیابان در ژانویه 8, برگزاری, فروشگاه کارکنان در زور اسلحه قبل از خروج پول نقد و محصول. در فوریه 5, DPD اعلام کرد که تا به حال دستگیر Littlejohn; تا کنون شده است که تنها دستگیری در Lightshade مورد. Littlejohn شده است متهم در ارتباط با هر گونه سرقت.

هنوز مترو پلیس وابسته به گروه حداقل به هفت سرقت تلاش و نه از جمله یک انجام شده توسط چند مرد نقاب دار در درجه بالاتر داروخانه در 3480 جنوبی گلینا خیابان در دنور در اوایل ژانویه.

Littlejohn بازداشت استشهاد نشان می دهد که DPD کارآگاهان بر داشت خود را با اثر انگشت خود در یک کیسه های مواد غذایی در Lightshade داروخانه. او متهم با یک تعداد از درجه دوم آدم ربایی پنج فقره سرقت تشدید یک تعداد از در اختیار داشتن به قصد تولید و یا توزیع مواد تحت کنترل و یک تعداد با ویژه مجرم. دادگاه بعدی او ظاهر است برای برنامه ریزی فوریه 24 در دنور دادگاه منطقه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با توجه به گزارش پلیس و درمانگاه نمایندگان سارق مسلح به نظر می رسد هدف قرار دادن فروشگاه در لبه از شهر و یا در حومه شهر به طور معمول انتظار تا دقیقه قبل از بسته شدن برای حمله به. توصیف از سرقت و اقدام به سرقت رنگ تهاجمی تصویر با گزارش از مردان نقاب دار حمل تفنگ هل دادن کارکنان به زمین و شلیک هشدار دهنده عکس.

هفته گذشته این شهر صنعت ماری جوانا اجرای قانون و دنور اداره مالیات و مجوز همکاری به صورت خصوصی سمینار به بررسی تکنیک برای “جلوگیری از جنایات رخ داده در وهله اول مشکوک رفتارهای که حکم گزارش به پلیس و چه چیزی را در این رویداد از یک سرقت مسلحانه.”

پلیس درخواست کمک شده اند و اطلاعاتی که منجر به دستگیری مظنون به سرقت از ماه دسامبر گذشته انتشار دو مترو دنور Crime Stoppers بولتن.

“اجرای قانون معتقدند این حوادث به هم متصل و در ادامه به درخواست برای کمک در شناسایی اضافی مظنون” هشدار دا در یک بیانیه جدید. “هر کسی با اطلاعات در مورد این حوادث خواسته است برای تماس Crime Stoppers در 720-913-7867 یا 720-913-متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de