مظنون در منطقه انطاکیه حمله به خانه برگزار شد در $75,000 باند

باند راه اندازی شد در $75,000 برای یک کارد بزرگ و سنگین و دارای حق اعمال مچنری مرد رو به چندین اتهام مربوط به یک خانه حمله صبح روز جمعه در unincorporated انطاکیه.

راسل D. Brengman, 52 از 4900 بلوک پیشگام جاده شد متهم با چندین جنایات در مورد شکستن-در حدود 10:30 صبح به خانه در 25400 بلوک غرب در مسیر 173.

                                                                                                                                                                                                                       

Brengman بود در باند دادگاه صبح روز شنبه. او نیاز به پست 7500 دلار یا 10 درصد وثیقه منتشر خواهد شد از دریاچه زندان شهرستان است. تاریخ دادگاه بعدی او است که در جولای 16.

کلانتر پلیس گفت: Brengman نسبی از 20 سال و 13 سال است که زندگی در انطاکیه خانه منطقه است.

با توجه به کلانتر پلیس Brengman مسلح با تفنگ و کارد بزرگ و سنگین مجبور راه خود را به خانه. وی با اشاره تفنگ در جفت و متهم پس از سرقت یک تلفن همراه از او به پلیس گفت:.

Brengman زده مرد چندین بار با پایان بلانت از کارد بزرگ و سنگین و چندین بار با تفنگ در هر بشکه رسید. او نیز زده دختر با تفنگ به گفته کلانتر پلیس. جزئیات بیشتری منتشر نکرده بودند.

دختر آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان. انسان برای درمان nonlife تهدید صدمات و منتشر شد.

پلیس گفت Brengman فرار قبل از آنها وارد شده و آنها در واقع او را در یک سایت ساخت و ساز به سمت جنوب در 26200 بلوک غرب کانال خیابان در unincorporated انطاکیه که در آن او را به زندان برده شد.

Brengman بود به اتهام دو فقره حمله به خانه; دو فقره از تشدید داخلی باتری; تشدید استفاده غیر قانونی از سلاح و در اختیار داشتن اسلحه گرم بدون FOID کارت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net