SW, ایندیانا, مرد با هدف صرفه جویی باقی مانده از درخت سرو

وینسنس, Ind. — ران کلارک از بیکنل امیدوار به حفظ گذشته بزرگ درخت سرو در آنچه پس از کمی سرو مرداب.

در جنوب غربی گوشه ای از Knox County, شناخته شده به عنوان جهنم را گردن استوار باقی مانده هکتار از کمی سرو مرداب و آن را ران کلارک ماموریت برای کمک به حفظ باتلاق بزرگترین bald cypress که زمانی بخشی از 25000 هکتار از درختان ماموت.

                                                                                                                                                                                                                       

درخت به احتمال زیاد به بیش از 1000 سال – با برخی برآوردها نزدیک به 2000 سال – که قدیمی ترین چیز در زندگی در ایندیانا است.

هر چند آن نبوده است زنده و پر رونق برای برخی از زمان کلارک به امید به دست آوردن علاقه به اندازه کافی و پشتیبانی به صورت نمادین درخت برای حفظ باقی مانده آن توسط ریشه کنی و حرکت آن به تازگی ساخته شده مقاوم در برابر هوا پناهگاه.

‘œThere تنها یکی مثل این و آن شاید وجود دارد برای 2000 سال ‘” می رود که بازگشت به زمان عیسی’� این بیکنل مرد گفت: درخت اهمیت است.

بزرگ سرو تا به دور از بیش از 45 فوت و گود کردن فضا به اندازه کافی بزرگ به پناهگاه چند نفر درون آن است.

کمی سرو مرداب در نزدیکی تلاقی سفید و واباش رودخانه ها و محیط زیست نادر است. باقی مانده وسعت زمین به جریب از طاس درختان سرو که در جیب Knox County احتمالا نقطه شمالی در ایالات متحده که در آن درختان رشد کرده وحشی پر رونق در خاک شنی و به طور منظم آب گرفتگی زمینه.

به عنوان جمعیت Knox County, گسترش, تقریبا تمام درختان سرو شد قطع توسط تخته و الوار مرد تبر ساخت راه برای بیشتر زمین های کشاورزی به عنوان درختان بودند که تبدیل به چوبی زونا.

                                                                                                                                                                                                                       

کلارک امید به یک تکه بزرگ از Knox County های گذشته بیشتر در دسترس ساکنان و گردشگران و او را به دنبال هر گونه کمک به او حرکت می کند از طریق مراحل اولیه برنامه ریزی و جمع آوری کمک مالی.

‘œA بسیاری از آنچه در حال انجام است و داوطلب, اما برخی از این شما نیاز به یک کمی از پول’� او گفت:.

سابق شهرستان بزرگراه سرپرست می گوید او در گفتگو با معمار لری داناون و دیگر رهبران محلی. او امیدوار است برای نهایی کردن برنامه به حرکت درخت از اصل آن در خانه های کوچک سرو مرداب به طور موقت حفاظتی پناهگاه مدتی بعد این بهار.

کلارک می گوید او می خواهد به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به دلیل نگرانی در مورد شتاب سقوط از درخت بود که به احتمال زیاد ناشی از ترکیبی از آسیب طوفان و خرابکاری.

هر چند او نیست و در عین حال مطمئن شوید که در آن غول درخت سرو خواهد بود به طور دائم منتقل کلارک می خواهم به آن را ببینید زمین در جایی مثل فرانسه عوام و یا یکی دیگر از منطقه, نزدیک به یک تاریخی از جاذبه های توریستی به طوری که بیشتر اعضای عمومی را ببینید و از آن لذت ببرید.

                                                                                                                                                                                                                       

کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر و یا اینکه بخشی از تلاش های حفظ و نگهداری می توانید تماس بگیرید ران کلارک از طریق ایمیل در [email protected]

___

منبع: وینسنس خورشید-تجاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im