فرو کردن هیل میسازد کردن کارکنان برای جلوگیری از “فروپاشی”

مانند هر دیگر, کلرادو, محل, فرو کردن هیل موسیقی مجبور شد به طور موقت نزدیک آن آجر و ملات تسهیلات در دنور. این بدان معناست که هیچ کلاس بدون کنسرت, هیچ جم جلسات در چهل سال هنر نهاد.

این سازمان ارائه می دهد که بر روی سایت آموزش و برنامه های آموزشی در مدارس سراسر منطقه مترو; اجرا می شود دو سالن کنسرت که در آن ترکیبی از اعمال تور ملی و بالا و آینده مردم بازی را نشان می دهد; و میزبان جامعه مربا — در آستانه “فروپاشی” مدیر عامل Paul Lhevine گفت: حامیان در یک ایمیل او فرستاده مارس 23.

در این یادداشت او برشمرد چگونه فرو هیل قصد دارد برای زنده ماندن coronavirus تعطیلی و اقتصادی عدم قطعیت است. طی هفته گذشته او و تیم خود را مجبور به دراز کردن تمام معلمان و کارگران ساعتی و یک سوم از سازمان اداری کارکنان به منظور حفظ غیر انتفاعی زنده است. کسانی که هنوز شاغل در بلع تپه عظیم در زمان کاهش پرداخت.

در پی این اخبار برخی از معلمان ساخته شده است وب سایت های شخصی به طوری که آنها می تواند خود را آموزش آنلاین از طریق بسته شدن — و شاید فراتر از آن.

برخی از معلمان در حال حاضر به کسب و کار خصوصی که از طریق آنها به مدت طولانی ارائه آموزش موسیقی حضوری و آنلاین. اما بسیاری دیگر درهم خود را راه اندازی فروشگاه آنلاین به سرعت یادگیری به کار با دانش آموزان در فن آوری های مانند زوم, Dropbox, Google Drive و بیشتر بدانند چگونه به قبول پرداخت از طریق Venmo و مقابله با خود را مالیات.

گذاشته و معلمان در حال جمع آوری در یک Facebook گروه و سازماندهی جلسات آنلاین که در آن آنها به اشتراک گذاری مهارت های کسب و کار راهنمایی و بیشتر. قورت تپه راه اندازی یک صفحه در وب سایت خود را که در آن برخی از مربیان ذکر شده خصوصی خود را ارائه و لینک به وب سایت شخصی خود را.

اکثریت قریب به اتفاق معلمان در حال تلاش برای انجام برخی از مسائل در خانه و به طوری که در لیست نشان دهنده تعداد کمی از کسانی که در واقع آموزش می گوید:” با صدای استاد مولی Zackary.

او امیدوار قورت تپه لیست به روز خواهد شد که شامل ارائه جدید از بیشتر مربیان. “امیدوارم مردم ادامه خواهد داد به بررسی و اگر مردم روابط با معلمان از سال پیش, آنها نیاز به بررسی پشت در با آنها به طور مستقیم,” او می گوید.

اما برخی از معلمان می گویند که آنها در حال نا امید است که کلاس های مجازی نیست در حال حاضر یک گزینه است. “مردم بوده است گفت: شاید بیایید حرکت به گزینه های آنلاین پس از فرو کردن تپه تا عالی” Zackary می گوید. “که پیف-poohed توسط admin.”

در حال حاضر سازمان سودآور سری تابستان در دنور باغ گیاهی است که در سوال (باغ گیاهی نیز توقیف). بدون که درآمد هیئت مدیره و کارکنان باقی مانده را یک کار بزرگ resuscitating قورت تپه.

“با این تیم باقی می ماند که ما را آغاز کرده اند که وظیفه برنامه ریزی برای چگونه ما بازگشایی درهای ما و نفس زندگی جدید را به همه ما برنامه نویسی از گروه کلاس ها و درس های خصوصی به کنسرت جامعه مربا و جامعه توسعه” Lhevine نوشت: حامیان. “هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که این بحران است, فرو کردن هیل یک بار دیگر خواهد بود قادر به باز کردن درب ما را معلمان ما بازگشت به کار و دعوت جامعه ما به گرد هم می آیند به عنوان جامعه موسیقی است که به معنی بسیار به بسیاری از.”

Zackary امیدوار به بازگشت به تپه به زودی اما او آگاه است که هزینه های راه اندازی یک کسب و کار خانگی آن را لازم برای انجام بیشتر کلاس های خصوصی آنلاین حتی پس از ایالت shutdown برداشته شده است.

“من عاشق فرو هیل خیلی,” او می گوید. “من شده است وجود دارد برای ده سال است. من احساس می کنم یکی از عواملی که من را نگه می دارد کار وجود دارد این است که این حس قوی از جامعه است.”

و آن را که بسیار جامعه است که Lhevine در حال رفتن به با تکیه بر حفظ غیر انتفاعی رفتن.

“ما خواهد بود با رسیدن به اعضای ما و کمک کننده جامعه برای کمک به توان بخشی از حمایت از سازمان ما به طور گسترده تر است که ما به نوبه خود می تواند قوی باقی بماند در آینده” Lhevine گفت: در پیام خود را. “ما نیاز به یک خانه برای ما هنرمندان و معلمان برای بازگشت به.”

در اینجا Lhevine کامل توجه داشته باشید:

به ما فرو تپه جامعه

ما سپاسگزار برای هر عضو از جامعه ما – از دانش آموزان ما و کاربران عضو و اهدا کنندگان و داوطلبان برای کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر در طول سال را قورت تپه جامعه پر جنب و جوش است که ما همه را دوست دارم و گرامی. ما معلمان به ویژه دروغ در قلب ما که هستیم و چه می کنیم و ما امیدواریم که این پیام به ارمغان می آورد به نور همه ما در حال انجام به مطمئن شوید که همه ما باید یک صفحه اصلی برای بازگشت به.

هفته گذشته بود که فراتر از هر کسی wildest تخیل. هر روز به ارمغان آورد اخبار بدتر از روز قبل. این هفته به اوج خود رسید و با مجموعه ای از تصمیمات که تا به حال ساخته شده برای جلوگیری از فروپاشی کل از فرو تپه. به کسانی که به پایان می رسد ما گذاشته معلمان ما و همه کارگران ساعتی و همچنین یک سوم از ما کارکنان اداری. علاوه بر آن چند کارکنان است که باقی می ماند در حال گرفتن یک کاهش در پرداخت در طول بسته شدن.

با این تیم باقی می ماند که ما را آغاز کرده اند که وظیفه برنامه ریزی برای چگونه ما بازگشایی درهای ما و نفس زندگی جدید را به همه ما برنامه نویسی از گروه کلاس ها و درس های خصوصی به کنسرت جامعه مربا و توسعه جامعه.

هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که این بحران است, فرو کردن هیل یک بار دیگر خواهد بود قادر به باز کردن درب ما را معلمان ما بازگشت به کار و دعوت جامعه ما به گرد هم می آیند به عنوان جامعه موسیقی است که به معنی بسیار به بسیاری از.

در روزها و هفته به ما خواهد کرد که رول کردن راه هایی برای حمایت از ما آموزش جامعه است. برای هم بودن لطفا از این صفحه وب که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای اتصال با آنها و درس آنلاین.

تصمیم گیری های ما باید آمار معلمان ما سخت شده اند و بیشتر دلخراش برای ما. مدل کسب و کار ما به گونه ای است که در حالی که ما دیگر قادر به پرداخت معلمان ما در این زمان است که آنها در حال کار در, فرو کردن, تپه, ما خواهد شد در یک موقعیت برای شروع به پرداخت آنها را به عنوان به زودی به عنوان آنها به کار بازگشت.

ما خواهد بود با رسیدن به اعضای ما و کمک کننده جامعه برای کمک به توان بخشی از حمایت از سازمان ما به طور گسترده تر است که ما به نوبه خود می تواند قوی باقی بماند در آینده ما نیاز به یک خانه برای ما هنرمندان و معلمان برای بازگشت به.

چه ما نمی دانیم این است که ما یک خانواده و ما با هم خواهد آمد زمانی که این بحران است – و ما با هم خواهد شد بازسازی قورت تپه.

لطفا سالم ماندن و قوی است.

پل Lhevine مدیر عامل شرکت قورت تپه موسیقی

برای کمک به این سازمان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد قورت تپه ارائه آنلاین و با اتصال آن معلمان به قورت تپه وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>