سوئیس gruyere به نام بهترین در جهان رقابت پنیر

MADISON, Wis. — یک gruyere از سوئیس شده است به نام جهان بهترین پنیر از انتخاب یک رکورد تعداد کسانی که از 26 کشور جهان در مسابقات قهرمانی پنیر مسابقه در ویسکانسین.

پنیر از Bern, سوئیس ساخته شده آن ساز, Michael Spycher از کوه های لبنی Fritzenhaus دو بار برنده. Spycher همچنین برنده در سال 2008.

                                                                                                                                                                                                                       

محصول دیگری از سویس یک پنیر ساخته شده از شیر گاو به نام Gallus Grand CRU و ساخته شده توسط Hardegger Kase AG شد دونده تا پنج شنبه در مجله ایالتی ویسکانسین گزارش شده است.

این مسابقه بزرگترین ویژگی های پنیر و کره و ماست و رقابت در جهان آغاز شده و روز سه شنبه در مدیسون با یک رکورد 3,667 نوشته است.

55 قضات طعم خر خر کردن و بازرسی 132 کلاس از محصولات لبنی در طول دوسالانه مسابقه. قضات شامل پنیر کلاس پنیر خریداران لبنی علم استادان و محققان از 19 ملل و 14 متحده است.

آخرین بار این رقابت ها برگزار شد و در سال 2018 سخت شیر گوسفند پنیر به نام Esquirrou ساخته شده در فرانسه در Mauleon Fromagerie برنده افتخارات بالا. آن است که وارد شده توسط Savencia پنیر ایالات متحده آمریکا است.

یک قاضی و 30 نفر از یک دانشگاه نمی تواند به دلیل حضور در دانشگاه اجازه نمی دهد مسافرت های بین المللی با توجه به کروناویروس جدید, سازمان گفت.

سه ویسکانسین پنیر فینالیست شد. یک دودی پنیر گودا با زیره از Marieke گودا از Thorp یک گورگونزولا از Emmi راث از سیمور و پنیر چدار از برگ افرا Cheesemakers مونرو تمام شده 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>