ژنو — Paris Saint-Germain جمهور Nasser al-Khelaifi متهم شده بود روز شنبه توسط دادستان فدرال سوئیس در ارتباط با رشوه خواری گسترده تر تحقیقات مربوط به جام جهانی تلویزیون حقوق.

دفتر سوئیس دادستان پرونده کیفرخواست شارژ Al-Khelaifi با تحریک سابق فیفا دبیر جروم Valcke ‘œto مرتکب تشدید جنایی سوء مدیریت.’�

                                                                                                                                                                                                                       

TheQatari فوتبال و تلویزیون, اجرایی, اما, دیگر چهره اتهام رشوه خواری. پس از سه سال تحقیقات فیفا رسیده ‘œamicable توافق’� با Al-Khelaifi ماه گذشته دادستان گفت: به رها کردن آن شکایت کیفری مربوط به اعطای 2026 و 2030 جام جهانی حقوق به قطر پخش BeIN Sports.

Al-Khelaifi سر از دوحه مبتنی بر BeIN Sports و همچنین عضو کمیته اجرایی یوفا.

Al-Khelaifi مجرم شناخته شد برای ادعایی خود را در ارائه Valcke – که تا به حال تاثیر بر اعطای میزبانی جام جهانی, حقوق تا حذف شدن از کار در سال 2015 – با استفاده از یک ویلای لوکس در ساردینیا بدون پرداخت اجاره در ارزش تا 1.8 میلیون یورو ($1.94 میلیون).

Valcke شد متهم با پذیرش رشوه, ‘œseveral فقره تشدید جنایی سوء مدیریت” و جعل اسناد و مدارک.’�

برای اولین بار در پنج سال تحقیق و تفحص فیفا, کسب و کار, دادستان سوئیس نشان داد که آنها بر این باورند Valcke دریافت رشوه به مبلغ 1.25 میلیون یورو ($1.35 میلیون دلار) برای هدایت جام جهانی حقوق نسبت به مورد علاقه رسانههای ایتالیا و یونان.

سوم شخص بود که مشخص شد متهم با briberyover آن پرداخت و همچنین برای تحریک Valcke به ارتکاب تشدید جنایی سوء مدیریت.

                                                                                                                                                                                                                       

Al-Khelaifiwas منصوب به کمیته اجرایی یوفا به نمایندگی از فوتبال اروپا باشگاه یک سال پیش با وجود دخیل بودن در مورد رشوه خواری. او همچنین با نفوذ عضو هیئت مدیره باشگاه اروپا انجمن که به دنبال رانندگی اصلاحات در لیگ قهرمانان به نفع باشگاه نخبگان مانند فرانسه قهرمان PSG.

او را تکذیب کرد تخلف پس از سوال در سال 2017 و 2019 در ارتباط با پرونده کیفری افتتاح سه سال پیش.

Al-Khelaifi نیز دخیل در یک جداگانه فساد تحقیقات توسط دادستان که مرتبط است به قطر به دنبال میزبانی حقوق و میدانی قهرمانی جهان. دوحه میزبانی 2019 edition.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im