سوریه, ترکیه, ارتش درگیر در درگیری در ادلب

آنکارا, ترکیه — ترکیه گفت که دو بیشتر از آن سربازان کشته شدند روز شنبه در یک دولت سوریه حمله در شمال غربی سوریه به عنوان ثابت درگیری بین دو ملی ارتش در ادامه به دندانه دار کردن تلفات.

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای خود را به منطقه برای حمایت از شورشیان سوریه پناه وجود دارد اما نشده است قادر به متوقف کردن روسیه به حمایت دولت سوریه برای بازپس گیری این استان ادلب.

                                                                                                                                                                                                                       

یک مخالف سوریه جنگ مانیتور گفت: نه سربازان سوری نیز کشته شدند در حملات هواپیماهای بدون سرنشین در شمال غربی منطقه است.

ترکیه وزارت دفاع در بیانیه ای گفت که آخرین سوریه حمله کند و نیروهای خود را نیز زخمی شدن شش سرباز. آن را ارائه اطلاعات بیشتر است.

حمله آمد و به عنوان رئیس جمهور ترکیه برنامه ریزی شده است به ترک مسکو که در آن او می گوید که هدف کارگزار آتش بس در سوریه با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

ترکیه و روسیه دو قدرت اصلی کارگزاران در سوریه و هر یک از آنها پشتیبانی رقیب طرف در نه سال جنگ است.

‘œWe انتظار رسیدن به یک نظر از علت بحران کنونی عواقب آن و توافق بر سر مجموعه ای از اقدامات برای غلبه بر آن,’� سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov گفت: در مورد جلسه آینده با ترکیه و رهبر.

مقامات روسی گفته اند که آنها نگه ترکیه مسئول فروپاشی آتش بس توافق در سوچی روسیه در سال 2018 است. آنها می گویند آنکارا موفق به افتخار مقابله و مهار شبه نظامیان ادامه داد که حمله به سوریه و اهداف.

                                                                                                                                                                                                                       

اوایل روز چهارشنبه روسیه سخنگوی وزارت دفاع مسلح ، ژنرال ایگور Konashenkov هزینههای ترکیه برای محافظت از “تروریست ها” در ادلب بیانیه ای که منعکس مسکو پرقدرت استقرار پیش از سوریه شد.

در یک بیانیه Konashenkov اشاره کرد که در سال 2018 به توافق با روسیه و ترکیه موظف شد تا اطمینان حاصل شود که شبه نظامیان در ادلب جلو 15-20 کیلومتر (10-12 کیلومتر) به دور از د تشدید منطقه خود را همراه با سلاح های سنگین. به جای آن او استدلال القاعده مرتبط شبه نظامیان ‘œand دیگر گروه های تروریستی تحت فشار قرار دادند شورشیان میانه شمال به سمت مرز با ترکیه است.’�

Konashenkov همچنین هزینههای غرب برای چشم پوشی ترکیه از اقدام نظامی در سوریه “در نقض قوانین بین المللی” و درمان ترکیه تهدید به نابود کردن ارتش سوریه واحد به عنوان یک ” œlegitimate دفاع از خود.’�

مخالفان دولت سوریه گزارش فعالان درگیری شدید در نزدیکی این دولت-شهر برگزار شد از Saraqeb است که نشسته است بر روی یک بزرگراه اصلی که لینک سوریه در شهرهای دمشق و حلب است. بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور گفت: ترکیه در حملات هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی Saraqeb کشته و نه در سوریه.

                                                                                                                                                                                                                       

ارتش روسیه در بیانیه ای گفت: روز شنبه که “œa گروهی از تروریست ها’� ساخته شده از یک تلاش ناموفق برای منفجر شدن مهمات قرار داده شده در کنار مخازن ذخیره مواد شیمیایی در غرب Saraqeb دو روز پیش. آن ادعا کرد که این تلاش ناموفق بود و یک پیشنهاد به سرزنش دولت سوریه برای راه اندازی یک حمله شیمیایی.

ارتش روسیه گفت که داعش مسموم کردم که یکی از تانک به بیرون درز قبل از آنها می تواند منفجر کردن مواد منفجره است.

درگیری بین ترکیه و سوریه نیروهای خود در سوریه را کشته اند 58 نیروهای ترکیه در ماه گذشته از جمله 33 سربازان کشته دوشنبه در یک حمله هوایی.

___

Isachenkov گزارش از مسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان آلبرت Aji در سوریه و باسم Mroue در بیروت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>