سوریه بریس برای مستند پس از اولین ویروس مورد

دمشق, سوریه — سوری با عجله به انبار کردن مواد غذایی و سوخت دوشنبه که نگرانی مقامات خواهد توسل به حتی سختگیرانه تر اقدامات پس از گزارش اول coronavirus عفونت در کشور که در آن سیستم بهداشت و درمان است نابود شده است نزدیک به یک دهه از جنگ داخلی.

ورود به جهانی همه گیر در سوریه و همچنین نوار غزه نگرانی از آن می تواند اجرا شایع در برخی از آسیب پذیر ترین مناطق در خاورمیانه است. جنگ زده لیبی و یمن که هنوز برای گزارش هر گونه موارد نیز یک منبع نگرانی است.

                                                                                                                                                                                                                       

خطوط تشکیل شده در خارج از فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و پمپ بنزین ها در سراسر سوریه به مردم آماده برای تعطیلی گسترده تر. دولت در حال حاضر بسته, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر و متوقف حمل و نقل عمومی.

این شهر مشهور Hamidiyeh السوق شبکه تحت پوشش بازارهای در حال اجرا را از طریق این شهر شد و پس از ترک دولت دستور داد تمام مغازه ها بسته شده در روز یکشنبه.

مقامات گفتند گذرگاه های مرزی با لبنان و اردن خواهد در ظهر. حوالی فرودگاه بین المللی دمشق شد بسته به ترافیک تجاری پس از نهایی پرواز تجاری وارد از مسکو. سوریه دولتی روزنامه های صادر شده خود را به آخرین نسخه چاپ قبل از تغییر به طور کامل به اخبار آنلاین.

کشورهای سراسر خاورمیانه را ramped تا محدودیت در زندگی روزانه در تلاش برای جلوگیری از جهانی همه گیر.

امارات متحده عربی به جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی اعلام کرد در اوایل روز دوشنبه بود که تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز برای دو هفته. دبی فرودگاه حیاتی hub اتصال کشورهای غربی با کشورهای آسیایی و استرالیا و تعلیق حمل و نقل پروازها وجود تحت تاثیر مسافران در سراسر جهان است.

                                                                                                                                                                                                                       

اکثر مردم تنها تجربه علائم خفیف از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و در عرض چند هفته بهبود می یابند. اما آن است که بسیار مسری است و باعث بیماری شدید در برخی از بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن. مردم می تواند حمل و گسترش این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

بیش از 331,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 14,400 فوت کرده اند. نزدیک به 100000 نفر بهبود یافته اند.

بدترین شیوع در خاورمیانه در ایران است که در آن به دولت گزارش شده بیش از 21,600 موارد و 1,685 مرگ و میر.

سوریه دارای روابط نزدیک به ایران که از متحدان اصلی دولت در جنگ داخلی شیعه و زائران اغلب سفر بین دو کشور برای بازدید از سایت های مذهبی. سوریه را به وزارت بهداشت گزارش اولین مورد از coronavirus در مناطق کنترل شده توسط دولت در اواخر یکشنبه ‘” a 20-year-old woman آن گفت: تا به حال وارد شده از کشور های دیگر بدون توضیح.

سوریه را در سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شده است نزدیک به یک دهه از جنگ است که آواره میلیون ها نفر از مردم و باعث شایع فقر است. بیمارستان ها و کلینیک های سراسر کشور نابود شده اند و یا آسیب دیده است.

                                                                                                                                                                                                                       

باز حکومت نظامی در حال حاضر به اثر در بخش هایی از شمال و شرق سوریه که تحت کنترل کردستان به رهبری غیر نظامی دولت. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد صدها نفر از نیروهای ایالات متحده مستقر در منطقه است.

غزه که در آن دو نفر تست مثبت پس از بازگشت از پاکستان شده است تحت اسرائیل و مصر پس از محاصره اسلامی, گروه شبه نظامی حماس قدرت را از رقیب فلسطینی با نیروهای در سال 2007.

قلمرو ساحلی به بیش از 2 میلیون نفر است اما آن را تنها در حدود 60 ماسک و تمام اما 15 در حال حاضر در استفاده با توجه به Abdelnasser Soboh مدیر سازمان جهانی بهداشت در نوار غزه ،

مشابه وجود دارد نگرانی در مورد یک فاجعه اگر ویروس در لیبی و یا یمن که هر دو غرق در جنگ داخلی.

افغانستان گزارش داد که مرگ برای اولین بار در روز یکشنبه یک مرد در 40s خود را. این کشور جنگ زده است گزارش 34 مورد تأیید.

در پاکستان که گزارش شده بیش از 800 عفونت و چهار مرگ و میر مقامات خواسته اند مردم را به خود قرنطینه به مدت دو هفته. دولت گفته است که امیدوار است آن را نمی خواهد که به منظور اجباری مستند.

بسیاری از مردم به نظر می رسد نادیده گرفتن مشاوره و به جای رفتن در مورد زندگی روزانه با پوشیدن ماسک های صورت که اگر کمی ارائه هر گونه حمایت می کند. دیگران را با توسل به وحشت خرید ترس حکومت نظامی به زودی می تواند تحمیل شود.

تقریبا تمام این موارد در پاکستان مرتبط شده اند برای سفر به ایران است. مقامات قرنطینه بیش از 2500 افرادی که در بازگشت از ایران به طور عمده زائران و تست آنها را برای ویروس.

___

Mroue گزارش از بیروت. آسوشیتد پرس نویسندگان جوزف کراس در اورشلیم منیر احمد در اسلام آباد و آیا Batrawy در دبی, امارات متحده عربی کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im