تاکو بل آماده به احتمالا نزدیک اتاق ناهار خوری, اتاق تنها ارائه Drive-Thru و خدمات تحویل

لس آنجلس (CBSLA) — مانند بسیاری دیگر از کسب و کار در سراسر کشور تاکو بل در حال برنامه ریزی بر روی راه هایی برای تنظیم عملیات اگر نیاز بود با توجه به شیوع کروناویروس.

مدیر عامل شرکت علامت شاه نوشت: در بیانیه ای که جمعه شب که تاکو بل مکان در سراسر ایالات متحده در حال آماده شدن برای امکان تنها در خدمت مهمانان از طریق درایو از طریق و یا تحویل.

“باید ما نیاز به طور موقت نزدیک ما ناهار خوری اتاق ما بود و محدود کردن میلیون ها مهمان تعاملات و بیشتر قادر می سازد اجتماعی فاصله” شاه گفت. “ما در حال رفتن به دوباره تعریف آنچه در آن به معنی یک اجتماعی با نام تجاری در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که در همان زمان نگه داشتن اعضای تیم ما امن و در ادامه به ارائه طرفداران ما با خوشمزه تاکو بل غذایی آنها را دوست دارم.”

پادشاه همچنین اعلام کرد که با توجه به همه گیر تاکو بل به روز رسانی آن بیمار سیاست در ایالات متحده مکان. او گفت: کارکنان ملزم به ماندن در خانه و یا کسانی که کار در یک رستوران که تعطیل شده است را ادامه خواهد داد به پرداخت می شود. پادشاه گفت: این شرکت در حال همکاری با شرکای حق رای دادن به آنها را تشویق به انجام همان.

“هدف ما این بود که امن ترین مکان برای خوردن و امن ترین محل برای کار” او در بیانیه ای گفت:.

پادشاه گفت: مشتریان خواهد شد در ادامه به روز می شود به عنوان اطلاعات جدید در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im