دو: داجرز شروع بهار آموزش جمعه


لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس داجرز آغاز خواهد شد آماده سازی خود برای فصل آینده زمانی که آنها شروع به نسخه دوم از آموزش بهار جمعه در ورزشگاه طفره زن.

ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در تاریخ 3 ژوئیه سال 2020 است. (CBSLA)

پس از تحت معاينات پزشکی و coronavirus تست بیش از گذشته چند روز 51 داجرز بازیکنان این رشته ضربه جمعه برای اولین بار خود را تمرین.

Andrew Friedman, تیم رئیس جمهور از بیس بال عملیات را تایید کرد هفته گذشته که چند تن از اعضای این سازمان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما گفت که هیچ کدام از آنها نمایش داده می شود علائم. او از ارائه جزئیات.

معلوم نیست چه اردوگاه آموزشی تحت تاثیر قرار خواهد شد اگر بازیکنان تست مثبت است.

در هفته گذشته لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد که بازیکنان و اتحادیه مالکان به توافق رسیده اند در کوتاه 60-بازی فصل به طور منظم است که شروع جولای 23 یا 24 جولای به دنبال postseason. تیم بازی خواهد کرد در خالی ballparks با دوربین های تلویزیونی.

برنامه رسمی منتشر خواهد شد دوشنبه.

بنا شد در نظر گرفتن بخشی در بهار آموزش در عادی خود بهار آموزش ستاد در Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل, Ariz., هنگامی که همه چیز را به توقف در اواسط ماه مارس توسط coronavirus بیماری همه گیر. فصل بود که میله میله برای شروع مارس 26 به طور نامحدود به تعویق افتاد.

وجود خواهد داشت دو قابل توجه بازی تغییرات زمانی که بازی رزومه در اواخر این ماه. وجود خواهد داشت یک جهانی تعیین شده hitter وظیفه برای حفظ کوزه سالم و فوق العاده نوبت شروع خواهد شد با یک پایه دونده در دوم برای جلوگیری از ماراتن 11-باز یافته به همراه بازی.

تا زمانی که برگشتی همه داجرز بازی خواهد بود در سواحل غرب است. چهل از 60 بازی خواهد بود interdivisional و 20 interleague بازی خواهد بود در برابر تیم های خود را در منطقه جغرافیایی به منظور محدود کردن سفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de