در نظر گرفتن یک نگاه در چه خرس تا کنون انجام داده اند در رایگان آژانس

مشکل با مشاهده رایگان آژانس از طریق لنز از توییتر بحث رادیو و اینترنت است که اکثریت قریب به اتفاق از آنچه شما می کنید این است که طرفداران پایگاه نظرات به شدت در مورد آنچه آنها می خواهند با رئال تمرکز بر روی آنچه که انتظار واقع بینانه.

برای خرس به یک زن بهتر تیم فوتبال/حذفی مدعی در سال 2020 آنها نیاز به ارتقاء استعداد خود را در تنگ پایان کارفرمایی, حمله, خط, عبور, عجله و ایمنی.

                                                                                                                                                                                                                       

متوجه می شوند که هنوز هم وجود دارد بسیاری از عوامل وجود دارد و یک پیش نویس است که در آن آنها خواهد شد هفت میدارد از جمله دو 2s به تکمیل این کار اجازه دهید نگاهی به یک هدف نگاه در آنچه تا کنون انجام داده ایم.

Nick Foles

خرس وارد نکردم رایگان آژانس با هر گونه انتظارات از پیدا کردن یک حق رای دادن جدید کارفرمایی.

آن را دوست دارم یا نه یک گام بزرگ به جلو در سال 2018 و یک گام بزرگ رو به عقب در 2019, 2020 بود که همیشه رفتن به آن را و یا شکستن آن سال برای میچ Trubisky.

آنچه که نیاز است یک بازیکن به رقابت با او فشار او و بله همچنان به مربی او را امیدوار ساخت به طور کلی کارفرمایی وضعیت بهتر و یک بازیکن قادر به هدایت این تیم را به پلی آف خود را اگر Trubisky نمی تواند که به وضوح تعقیب دانیل نبود رفتن به.

بر اساس این بازیکنان در دسترس Foles بود دور و دور بهترین گزینه برای دیدار با کسانی که معیارهای.

چهارم-انتخاب دور آنها داد تا بی ربط است.

بله Ryan سرعت انجام برخی از چیزهای واقعا خوب با اواسط و اواخر دور میدارد اما چگونه بسیاری از آنها را به همراه داشت یک سوپر باول MVP کارفرمایی?

                                                                                                                                                                                                                       

رابرت کوئین

سرعت نیز نیاز به یک حرفه ای تصویب حمله کننده به جفت با خلیل مک. عدم عجله دور بود و دور بزرگترین علت واحد از دفاع را رها کردن از “نسل” در ’18 فقط بسیار خوب ’19 و از 36 takeaways به 19.

با استثنای احتمالی Everson Griffen که در 33 سه سال است و هنوز هم بدون علامت کوین به راحتی بهترین “شناخته شده” گزینه است.

و گیلاس در بالا است در حالی که ساختار این معاملات جدید هنوز نامشخص به نظر می رسد که حتی اگر سرعت تضمین شده Quinn $30 میلیون, او جایگزین فلوید را $13.2 میلیون درپوش آمار در این سال با 6.1 میلیون دلار رسید از کوین.

این به نظر می رسد مانند یک حرکت بسیار خوبی در حال حاضر.

جیمی گراهام & Demetrius هریس

گراهام امضای می تواند کار کند خوب است اما در آن صورت, آن است که واقعا سخت به درک و غیر ممکن است برای دفاع از.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی در 75% یا 80% از آنچه در پنج وقت Pro کاسه یک بار به عنوان یک گیرنده او جمع و جور کردن به عنوان یک مسدود کننده بیش از آنچه که خرس در حال حاضر.

هریس خوب است به عنوان یک خود را به شماره 2 Y و اگر گزارش خود را در مورد مسدود کردن دقیق آن می تواند به همین دلیل سرعت مایل به گرفتن یک بروشور در گراهام.

این دو و ری برتون در حال رفتن به در این فهرست هستند.

اگر خرس استفاده از یکی از خود را در دور دوم میدارد در بهترین تنگ پایان در پیش نویس این ممکن است قابل نجات است, اما از آن است سرعت است و در پایان از اندام در این یکی.

Deon بوش

بوش تا به حال عالی 2019 اردوگاه های آموزشی و به ارزش حداقل خطر در اینجا اما بیشتر از این بهتر safeties در رایگان آژانس هنوز در دسترس است و این یکی دیگر از نقطه سرعت باید نگاه در دور دوم اما شما می توانید پیدا کردن safeties در تمام هفت دور. سرعت نیست در اینجا انجام داده است.

خط حمله

خرس باید بیشتر و بهتر رقابت در سمت راست گارد چپ و مقابله با, اما این فقط یک سال خوب برای پیدا کردن آن دسته از بچه ها در رایگان آژانس و با کلاه محدودیت QB pass عجله و TE مهم تر بودند.

یک نگرانی بزرگتر این است که جدید O-خط مربی Juan Castillo یک از هری Hiestand اگر چه به احتمال زیاد یک جا بهتر است با مت Nagy.

ما باید فرض کنیم آنها را در اینجا انجام می شود و ما واقعا نباید انتظار خیلی قبل پیش نویس به هر حال.

آرتی می سوزد

برنز گرفته بود 16 میدارد پس از لئونارد فلوید در دور اول 2016 پیش نویس و کاملا رک و پوست کنده شده و نیم تنه شروع برای استیلرز اولین 2½ فصل قبل از گذراندن سال و نیم گذشته بر روی نیمکت.

او یک استعداد است که توسعه نیست و در این مرحله من مطمئن هستم که فقط یک بلیط قرعه کشی در cornerback در هزینه بسیار کم.

سوختگی است که فقط یک ریسک ارزش مصرف و بدون قفل به این تیم است.

• Hub Arkush اجرایی editor Pro Football Weekly, می توان در رسید harkush@profootballweekly.com و یا در توییتر @Hub_Arkush.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im