‘گرفتن پول دور از مدارس’: California Lottery زیر آتش پس از “الن’ سادگی

لس آنجلس (CBSLA) — برای تعطیلات خود را خاص نشان می دهد بحث ستاره Ellen DeGeneres استعداد مخاطب او ده ها هزار دلار ارزش بلیط بخت آزمایی اما این هدیه برای این که نشان می دهد بالا بردن ابرو شنبه شب.

“دور دادن بلیط رایگان است که واقعا فقط پول دور از مدارس” دولتی بهداشت ، Ling Ling چانگ گفت.

ایالت کالیفرنیا قرعه کشی گفت: آن را به نشان می دهد بیش از $138,000 ارزش Scratchers به صورت رایگان در ازای تبلیغات اما لس آنجلس تایمز گزارش داد که قرعه کشی کارکنان ثبت whistleblower شکایت در مورد سادگی آن را سوء استفاده از بودجه. چانگ گفت که پولی که باید به کالیفرنیا مدارس دولتی.

“ایالت کالیفرنیا قرعه کشی ایجاد شده توسط رای دهندگان با هدف در نظر گرفته شده برای ارائه اضافی بودجه به مدارس دولتی ما, و است که در واقع اعلام کرد در ماموریت خود را,” او گفت:. “من فقط باور نمی کنم که شما می دانید, دادن دور رایگان بلیط در یک برنامه تلویزیونی است که این حرکت درست برای آنها در این نقطه است.”

در سال گذشته چانگ به نام برای ممیزی از قرعه کشی به مطمئن شوید که پول بود که در آن باید. او گفت که او نگران است که قرعه کشی سود بودند نوردی و بودجه مدارس اقامت داشت ،

“این رفتن” او گفت:. “آن را نمی خواهید. اما از آنها در بر داشت یک راه برای کمک بیشتر به مدارس و من نمی فهمم چرا. و در حال حاضر آنها در حال دادن بلیط رایگان. این befuddling به من.”

ایالت کالیفرنیا قرعه کشی گفت: مدیران به دنبال قوانین و مقررات برای ارتقاء برآورد که به سادگی به دست آورده بیش از 1 میلیون دلار در رسانه های قرار گرفتن در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>