طالبان ایجاد تغییرات بزرگ پیش رو انتظار می رود مذاکرات با کابل

اسلام آباد-در یکی از مهم ترین لرزش-یو پی اس در سال طالبان قرار داده و از این جنبش می ترسید موسس مسئول نظامی خود را بال و افزود قدرتمند آمار و ارقام به آن تیم مذاکره کننده پیش از انتظار مذاکرات با هدف پایان دادن به افغانستان چندین دهه جنگ با طالبان مقامات می گویند.

به عنوان رئیس تازه ایالات شاخه نظامی 30 ساله Mullah Mohammad Yaqoob به ارمغان می آورد پدرش به شدت غیر قابل انعطاف شهرت به میدان جنگ.

                                                                                                                                                                                                                       

به همان اندازه مهم است علاوه بر این از چهار نفر از اعضای شورشیان گروه شورای رهبری به 20-عضو تیم مذاکره کننده طالبان گفته آسوشیتد پرس.

مختلط نظارت رهبر طالبان ملا Hibatullah Akhunzada است که به منظور تشدید کنترل خود را بر جنبش سیاسی و نظامی, اسلحه, مقامات گفت که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد عملکرد داخلی این جنبش است.

تحلیلگران می گویند shake-up می تواند خبر خوبی برای مذاکرات با افغانستان و رهبری سیاسی در کابل و نشانه چقدر جدی طالبان در حال بدست گرفتن این دوم و شاید مهم ترین گام در مقابله با واشنگتن امضا شده با شورشیان در ماه فوریه است.

‘œI می خواهم بگویم آن را به نظر می رسد به یک توسعه مثبت به این دلیل که طالبان در حال ایجاد یک هیئت که به نظر می رسد ارشد تر و گسترده تر از آنها استفاده کرده اید به تاریخ و یا ممکن است از شدت لازم برای باز کردن مراحل مذاکرات,’� گفت: اندرو وایلدر, معاون رئیس جمهور از آسیا برنامه در واشنگتن مستقر در ایالات متحده موسسه صلح است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf شما می خواهید برای دیدن لیوان به نیمه پر این تقویت طالبان هیئت می توان به عنوان یک نشانه آن است که این گروه در حال برنامه ریزی برای شرکت در بحث های جدی,’� او گفت:.

زمانی که ایالات متحده امضا مقابله با طالبان در فوریه. 29 پس از بیش از یک سال و نیم از مذاکرات این بود که تبلیغ به عنوان افغانستان را بهترین فرصت در صلح و آرامش در چهار دهه جنگ. آن را نیز دیده می شود به عنوان یک نقشه راه برای خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان و پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

روز دوشنبه چهار و نیم ماه پس از امضای رئیس ایالات متحده به مذاکره و صلح فرستاده زلمای خلیل زاد توییتی که “œa نقطه عطف کلیدی در اجرای متحده آمریکا-طالبان توافق’� رسیده که آمریکا نیروهای نظامی تعداد کاهش یافته و به 8,600 از حدود 12000 و پنج پایگاه بسته شد.

حتی به عنوان خلیل زاد متنبه افزایش حملات شورشیان در افغانستان گفت: طالبان شده بود درست کلمه خود را به حمله امریکا و ناتو.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œNo آمریکا از دست داده است/زندگی خود را در افغانستان به طالبان خشونت است. منطقه ای روابط بهبود یافته است,’� او در توئیتر خود نوشت.

طالبان با تشدید فعالیت نظامی خود را علیه نیروهای دولتی پس از Yaqoob انتصاب در ماه مه نشانه آن است که این گروه شبه نظامی مذهبی تحت Yaqoob رهبری ممکن است دیدن میدان جنگ به عنوان برنده بالا بردن اهرم خود در میز مذاکره.

‘œI می توانید بسیاری از دلایل برای طالبان به فشار پاکت – شاید به عنوان یک تاکتیک مذاکره است اما به همان اندازه احتمال دارد به عنوان وسیله ای برای تست U. S محدودیت’� گفت: Daniel Markey ارشد تحقیقات استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته. ‘œSo کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد مانند آن را به عنوان برای خروج بدون توجه به آنچه. چرا چرخ ضامن دار تا خشونت برای دیدن آنچه که پیروزی های بیشتری را می توان به دست آورد ؟ ‘�

جای تعجب مختلط نیز کنار رهبر ارشد طالبان امیر خان ايجاد مىكند از بین بردن او از مذاکره کمیته. دیده می شود به عنوان نزدیک به همسایه پاکستان حذف او می تواند در حد پاکستان نفوذ و حفاظت از موقعیت خود را با کابل است که عمیقا مشکوک شدند.

در حال حاضر معاون رئیس جنبش ناگهانی انتصاب پسر ملا محمد عمر به عنوان فرمانده نظامی گزارش پرهای ژولیده در میان اعضای شورای رهبری که تا به حال بوده است نه مشورت. Yaqoob اما ملاقات با شورا و برنده بیش از مخالفان گفت: مقامات.

‘œYaqoob انتصاب به نظر می رسد حداقل در بخشی از تلاش های ملا Akhundzada به ساحل تا نظارت از میدان جنگ عملیات در یک لحظه کلیدی برای مبارزه با به عنوان شورشیان سطح شیب دار تا خشونت خود را برای تقویت مذاکره موقعیت در آماده سازی به صورت بالقوه در مذاکرات صلح با دولت افغانستان’� گفت: Michael زندگی زیبا معاون مدیر آسیا برنامه در واشنگتن-بر اساس Wilson مرکز.

در هفته های اخیر, امید مطرح شده است که از ماه جولای شروع به مذاکرات حتی به عنوان طالبان و دولت کابل به نظر می رسد گرفتار در نسخه نهایی از زندانیان یک پیش شرط برای آغاز مذاکرات است. سازمان ملل متحد تا به حال ابراز امیدواری کرد این مذاکرات می تواند شروع این ماه است.

کشور شده اند تا پوشش برای میزبانی مذاکرات با آلمان به عنوان آخرین برای قرار دادن در یک پیشنهاد است. ترکیه و ایران و اندونزی و ژاپن و نروژ در حال بنا به گزارش ها در میان ملل داوطلبانه به بازی میزبان. اما طالبان و دولت افغانستان و مقامات می گویند که در دور اول به احتمال زیاد برگزار می شود و در دوحه پایتخت خاورمیانه وزارت امور خارجه قطر که در آن طالبان حفظ یک دفتر سیاسی.

به تازگی تقویت تیم مذاکره کننده شامل Abdul Hakeem سابق طالبان رئیس دادگستری و محرم از Akhunzada و همچنین مولوی Saqib القضات در دوران حکومت طالبان.

تحت ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله, گروه شبه نظامی که توسط القاعده ارشد اسامه بن لادن که او برنامه ریزی شده 9/11 حملات ایالات متحده ممکن است میزبان گروه های تروریستی و تضمین افغانستان را نمی توان به عنوان یک راه اندازی عرصه را برای آینده حملات علیه امریکا است.

در یک صدای جیر جیر این هفته خلیل زاد گفت: “œmore پیشرفت مورد نیاز است در مبارزه با تروریسم’� بدون توضیح.

در این هفته وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo نیز صحبت کرد و به بحث در اطراف کاخ سفید بیش از گزارش های از روسیه پول پرداخت افغان با شبه نظامیان – بنا به گزارش ها با لینک دادن به طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده.

‘œThere بسیاری از روسیه رد پا وجود دارد روسیه سیستم های سلاح وجود دارد. ما را ساخته اند روشن به ما همتایان روسی است که ما باید به همکاری با یکدیگر برای به دست آوردن یک مطلب مستقل مستقل تر و صلح آمیز افغانستان,’� او گفت:.

_____

آسوشیتد پرس نویسنده متی لی در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de