پاره پوشش و Sie FilmCenter به طور موقت نزدیک بیش از Coronavirus

پس از تلاش شجاع به باز ماندن بیش از چند روز گذشته پاره پوشش بسته خواهد شد و همه مکان ها (به غیر از در فرودگاه) در مارس 16. معشوق کتابفروشی ادامه خواهد داد به ارائه خدمات خود را از طریق tatteredcover.com و تمام سفارشات بیش از 10 دلار روانه بازار خواهد شد به صورت رایگان.

این Sie FilmCenter نیز امروز اعلام کرد که این تعلیق عملیات تا آوریل 3, زمانی که غیر انتفاعی را دوباره ارزیابی تصمیم گیری.

پاره پوشش و Sie اطلاعیه ها پس از شهردار مایکل Hancock تعطیل همه حوادث بیش از پنجاه نفر در دنور تا مارس 11 (سالن کافه ها و رستوران ها که ارائه برو یا تحویل نیز بسته) و کاخ سفید توصیه می شود اجتناب از تجمع بیش از ده نفر همه در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

در اینجا خبری از پاره پوشش:

با توجه به بحران بهداشت عمومی و نگرانی برای مشتریان و کارکنان پاره پوشش بسته است ما, Colfax, خیابان تاریخی LoDo, Union Station و لیتلتون (Aspen گرو مرکز خرید) مکان به عنوان 6:00 p. m. امروز. ما را به ارزیابی مجدد وضعیت در دو هفته و تصمیم گیری در مورد بازگشایی و یا گسترش فولادی که در آن زمان. و البته در طول این زمان همه قبلا در حوادث برنامه ریزی شده در حال لغو شد.

ما همچنان به خدمت به شما را از طریق وب سایت ما TatteredCover.com. هر گونه سفارش بیش از 10 دلار روانه بازار خواهد شد به صورت رایگان از طریق USPS رسانه های ایمیل. ما همچنین در حال کار بر روی یک برنامه اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید تا کتاب در منظقه خاص TC مکان محدود برنامه. این سایت به شما در دسترس است 24/7.

و واقعا تا به حال یک زمان بهتر به پشته تا در کتاب های خوب به عنوان خوانده شده ؟

ما همچنین با رفتن به فردا, مارس 17 و کار کردن یک برنامه به هیات های همراه در برخی نقاط نیز هست. در حالی که ما نمی خواهد اجازه می دهد مشتریان در فروشگاه باز خواهد شد و ما ثبت پول نقد ما خواهد بود قادر به پذیرش کارت های اعتباری پرداخت آنلاین و یا از طریق تلفن و کتاب راه رفتن به ماشین خود را.

اگر شما در حال حاضر پرداخت برای یک کتاب یا یک کتاب در انتظار ما تماس با شما در طی چند روز آینده برای تعیین اینکه آیا شما می خواهم که کتاب حمل می شود و یا می خواهم به ترتیبات را به آن را انتخاب کنید تا منظقه.

در حالی که ما می دانیم که ما در حال انجام کار درست برای ما کارکنان, مشتریان و جامعه از آن بود که تصمیم به راحتی رسیده است. کتابفروشی ها در حال کم حاشیه کسب و کار و بسته شدن برای هر مدت زمان طولانی تاثیر نه تنها سلامت و رفاه پاره پوشش, اما ما فردی کارکنان به عنوان به خوبی. ما به اشتراک گذاری اطلاعات در روزهای آینده در مورد چگونه به بهترین استفاده از وب سایت ما — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از خواندن توصیه می شود و احتمالا حتی اطلاعات در برخی از راه دور دیجیتال-تنها وقایع — و چگونه شما می توانید همچنان به حمایت از این فروشگاه در نامشخص روز جلوتر.

در ضمن می دانم که شما مشتریان هستند در افکار ما و این که ما در کنار شما در مواجهه با بحران حتی اگر ما نمی تواند در همان اتاق.

در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر و مثل همیشه با تشکر برای حمایت از پاره پوشش.

Len & کریستن

و در اینجا بیانیه کامل از Sie FilmCenter:

در پاسخ به ادامه نگرانی های بهداشتی مربوط به COVID-19 (Coronavirus) ما را ساخته اند این تصمیم بسیار دشوار است به طور موقت به حالت تعلیق عملیات در Sie FilmCenter, به تعویق انداختن همه برنامه ریزی نمایش فیلم تا آوریل 3 هنگامی که ما را به ارزیابی مجدد وضعیت.

مهمانان که باید خریداری بلیط به برنامه ریزی نمایش فیلم واجد شرایط برای اعتبار کامل به آینده غربالگری در Sie ظرف 12 ماه آینده. به عنوان یک نه برای سود سازمان ما همچنین می پرسند که شما لطفا نظر خود را موجود خرید بلیط کمک مالی به سازمان ما. این کمک های مالی بسیار مهم برای کمک به ما در حفظ و حمایت از کارکنان ما از طریق این بحران و نظر خود را و کمک مالی است که به شدت استقبال مینماید.

همانطور که می دانید ما با مشاهده هر یک از شما به عنوان یک فرمت از خانواده ما و ما مراقبت عمیقا در مورد هر یک از شما و جامعه ما به عنوان یک کل. این است که به سرعت در حال تغییر و تحول وضعیت و اولویت ما باقی مانده است سلامت, سلامتی و ایمنی ما مخاطبان و کارکنان.

ما رهبری تیم ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر تحولات در مورد ویروس و ارزیابی مرحله توصیه می شود از مناسب بهداشت و درمان سازمان از جمله سازمان بهداشت جهانی; CDC Coronavirus; CDC COVID-19 پرسش و پاسخ و گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود, به روز رسانی به عملیات ما و رویداد وضعیت منتقل خواهد شد از طریق ایمیل و همچنین ارسال شده در دنور فیلم در سایت و از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی: Facebook; Twitter و Instagram.

شما همچنین می توانید تماس بگیرید یا ایمیل دنور فیلم در: [email protected] یا 720-381-0813.

با تشکر از شما برای ادامه حمایت خود را از دنور فیلم. ما امیدواریم که شما و شبکه خود را از دوستان و خانواده اقامت امن و سالم از طریق این و ما مشتاقانه منتظر به شما در تئاتر ما به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im